Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kuzumm stres yapma hersey yolunda gidecek insallahhh❤ bebeginiz en guzel şekilde gelecek hayırlısıyla:)
Cnmsinnn :KK200: kuzum bi goruselim rahatlicam insallahh..dr. iyi olursa kendimi tMamen birakicam ona gerisi Rabbimin takdiri..iyi bi dr.la karsilasip guzel sonuclar alirim insallah..guzel dileklerin icin tsk ederm cnm bnm

Hahah kendince cozumde bulms yerm seni :)
Amiiinn kuzum amin insallahh..yk ya anca boyle cok degisik bisi ilcak ki kafa oraya gitsn bizde dusunmeyelim cocuk fln..ama bu denli isterkn zor sanki bizim rahat olmamiz yaa
valla öyle kuzum ya takmamak elde değil ki streste etkiliyor tabi vücudumuzu:KK43:
2 saate çıkacaktı evim yakın diye eve geldim kuzum sızmış kalmışım sabah gittim dr la tartıştık sonucu söylemedi
aa niye tartıştınız kuzum? Bakabiliyorsan baksana canım tahlil sonuçlarına hemencik. Doktorun sonucu söylememeside garip :KK34:

valla öyle kuzum ya takmamak elde değil ki streste etkiliyor tabi vücudumuzu:KK43:

aa niye tartıştınız kuzum? Bakabiliyorsan baksana canım tahlil sonuçlarına hemencik. Doktorun sonucu söylememeside garip :KK34:
Ben niye eve gitmişim sorun bu acil zaten çok kalabalık oturacak yer bile Yok ayakta beklicem hasta olsaymışım beklermişim gebelik baktırmaya gitmişim ağzının payını verdim valla zaten canım burnumda :KK34:e nabızda gözükmüyor baktım da canım

Ben niye eve gitmişim sorun bu acil zaten çok kalabalık oturacak yer bile Yok ayakta beklicem hasta olsaymışım beklermişim gebelik baktırmaya gitmişim ağzının payını verdim valla zaten canım burnumda :KK34:e nabızda gözükmüyor baktım da canım
terbiyesize bak ya sanki çocuk azarlıyor. Sonra boy boy haberler çıkıyor doktor dayak yedi diye. Gerçekten sinir oldum. sisteme düşer inşallah bir daha gitmene gerek kalmaz canım.

Bende sabah saglik ocagina gittim tetenoz aşisi vuruldum. Tansiyonum 10 a 5 çıktı. Suda iciyorum bundan oncede olcturdum düşüktü. Geçmiş olsun canım
bende geçen ay yaptırmıştım tetenozu haftaya ikinci dozunu yaptırcam ama yaptırsam mı yaptırmasam mı çok kararsızım. bnmde tansiyon hep düşüyor neden acaba

terbiyesize bak ya sanki çocuk azarlıyor. Sonra boy boy haberler çıkıyor doktor dayak yedi diye. Gerçekten sinir oldum. sisteme düşer inşallah bir daha gitmene gerek kalmaz canım.
Normal bi siteden baktım canım 0.5 yazıyo 10 gün var bakalım yükselecek mi hayır zaten gebelik olsa bile belli olmaz ...ateşe adam 39 yazmış boşuna mı yazmış salak ya dr buradaki insanların hakkına girmek değil derdim ve siz şu an benim hakkıma giriyorsunuz kendimi açıklamak zorunda değilim dedim mal oldu :KK70:

Normal bi siteden baktım canım 0.5 yazıyo 10 gün var bakalım yükselecek mi hayır zaten gebelik olsa bile belli olmaz ...ateşe adam 39 yazmış boşuna mı yazmış salak ya dr buradaki insanların hakkına girmek değil derdim ve siz şu an benim hakkıma giriyorsunuz kendimi açıklamak zorunda değilim dedim mal oldu :KK70:
İyi cevap vermişsin:halay:İnşallah adım adım yükselir:KK16:

Bende sabah saglik ocagina gittim tetenoz aşisi vuruldum. Tansiyonum 10 a 5 çıktı. Suda iciyorum bundan oncede olcturdum düşüktü. Geçmiş olsun canım

Benimki iyice düşünce birde bebeğin hareketleri olmayınca korktum açıkçası sağol canım sana da geçmiş olsun

Kizlar merhaba hepinizin yorumlarinizi bekliyorum ilk soracagim sey ilk gebelikte yerlesme kanamasi yasayipta ikincisinde yasamayabilirmiyiz ikinciside dort gun gecikti benim enfazla bir iki gun gecikirdi test yapmakta istemedim bu ay tek cizgi gorururum diye birkac gun de gelmezse gidicem adet olucak gibi agrim yok normalde cok agrili gecer benim adetlerim goguslerim cok hasas akintim var oldukca ve sag kasigimda ara ara agrilar ve batmalar oluyor sizce varmidir ki

İlk gebelikte yerleşme kanaması yaşadım ama ikinci gebelikte yaşamadım test yap

X