Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benimde Kasım 3 bat tarihi geçen hafta olsa da ultrasonda nasıl görünecek ki
Canim ben en son 22 agustosta oldum ilac istim ilac bitiminden 10 gun sonra regl olcaksin dedi oda 3 kasim yani hamile olsam 2 aylik falan olurdum oda gorunurdu. Batim 3 kasim ama ilacli bat

Kızlaar dün yumurtlama günümdü normalde cuma günü yumurtlamam lazımdı ama erken oldu. Bugün için doktor randevusu almıştım geçen haftaki yumurtalıklar ne durumda öğreneyim diye ama bugün gittiğim daha iyi olmuş. Daha ben hiç bişi demeden doktor sol tarafta sıvı var dün sol taraftan yumurtlamışsınız dedi. Eğer değerlendirdiyseniz dün akşamı inşallah hamilelik olur dedi inşallah olmuştur ya dua edin.
Gozun aydın cnm ins olur. Doktora surekli gidiliyormu boyle yumurta durumuna bakmak icin hemdr nasi bakiyor normal ultrasonmu vajinal ultrasonmu

Merhaba kızlar konuya biraz geç kalmışım sanki ama benim bat tarihim 26 Ekim'di. Bugün 3.gün hala regl olamadım. Bütün belirtiler var ama idrar testim negatif. Sizce idrar testi için biraz daha beklemeli miyim? Çoğunda hemen belli oluyormuş. Benim adetlerim düzensiz, bu ay da olmayacak galiba. :KK43:
Saglik ocagina yakinsan gidiver idrar tahlileri kesin sonuc vermiyor çünkü

Ben kanda bile belli olacağından şüphelinin çünkü geçen hafta yumurtlama zamanıydı zaten

Aynen canım

Negatif çıkacağından çok korkuyorum, o yüzden kan testi de yaptırmak istemiyorum. :KK16: şimdi yaptırırım ertesi gün regl olurum diye de içim içimi yiyor. Ne yapacağım bilmiyorum. Kendi kendimi yemekten kafayı yicem sonunda

Canım erken gebelik al ama diğerlerinde normalde çıkıyor

:KK45: aaa neler neler öğreniyoruz valla çok şaşırdım şimdi demek cinsiyet için bile yollar var bir yaşıma daha girdim :KK48:
Bizim ilk olacağı için cinsiyet tercihi yok ama eşimin tarafı kız istiyor... Hatta geçenlerde kayınvalideme rüyamda kız çocuk gördüm dedim tuttu sarıldı öptü ay inşallah diyerek ama anne sonradan kız değil erkek diyorlardı rüyamda dedim kadının morali bozuldu :KK12:

Benim içinse tek isteğim her anne gibi sağlıklı olması hayırlı evlat olması :anne: Allah hepimizin gönlüne göre versin inşallah :dua::dua:

:KK70::KK70::KK70: ay Allah seni ne yapmasın emi... Ne yapayım kız adamı bekle bekle ben bayatladım burda biraz da o bayatlasın... Neden olmuyor bizim çocuk derse "Aşkım sen bayatlamışsın ya ondan," dicem :KK70::KK70:

De valla o kadar nadasa yatirirsan adami bayatlar. Elalemin kadinlarin adama nefes dahi aldirmiyor. Dun gunduz esim bir heves mesaj atmisti bana aksam yine caliscaz mi diye tamam dedi, haberi yok tabi hamile oldugumdan. Ama aksam sana haberim var dedigimde aninda dedi hamilemisin yoksa diye evet diyince iyi hayirli olsun dedi :KK14::KK14::KK14: Birazcikta morali bozuldu sanirim hahahah cocuk bahanesiyle adam pek hevesleniyordu ama hevesi kursaginda kaldi isim bitti cocugu yaptim :KK45::KK45::KK45:

De valla o kadar nadasa yatirirsan adami bayatlar. Elalemin kadinlarin adama nefes dahi aldirmiyor. Dun gunduz esim bir heves mesaj atmisti bana aksam yine caliscaz mi diye tamam dedi, haberi yok tabi hamile oldugumdan. Ama aksam sana haberim var dedigimde aninda dedi hamilemisin yoksa diye evet diyince iyi hayirli olsun dedi :KK14::KK14::KK14: Birazcikta morali bozuldu sanirim hahahah cocuk bahanesiyle adam pek hevesleniyordu ama hevesi kursaginda kaldi isim bitti cocugu yaptim :KK45::KK45::KK45:

Güldürdün beni :halay:

Hamile olan arkadaşlar sırt üstü yattığını da karninizin alt kısmında gerilme gibi bı doluluk hissediyor musunuz ben iki aydan sonra hissediyordum ama gece yine öyle hissettim psikolojik galiba

Bu ay tamda yumurtlama gününü tutturdum derken grip oldum çok fazla halsizim burnum sızlıyor adaletmi bu ya :KK43:

Benimde 6 kasım canım bende sabırsızım şuannnn :dua: beyazz akıntım var yumurtlama gunumden beri devam etmekte. Değişiklik var mi sende belirtiye dair
Canım benimde şeffaf akıntım var kasıklarımda ağrı var ayın 6sı gelmiyo valla ya öğrenmek istiyorum bian önce napcaz:KK17:

Hamile olan arkadaşlar sırt üstü yattığını da karninizin alt kısmında gerilme gibi bı doluluk hissediyor musunuz ben iki aydan sonra hissediyordum ama gece yine öyle hissettim psikolojik galiba
Sol tarafımda hissediyordum ilk gebegimde sirt ustu hic yatamazdim ilk aylar. Bide soyle kolumu yukari doktu uzattigimda birsey cekiliyor gibi hissederdim. Cok sik lavaboya giderdim ve gogus uclarim cok hassaslasmisti

Gozun aydın cnm ins olur. Doktora surekli gidiliyormu boyle yumurta durumuna bakmak icin hemdr nasi bakiyor normal ultrasonmu vajinal ultrasonmu

Canım ben aslında genel kontrol amaçlı gitmiştim yumurtalıklarım ne durumda diye kist falan varmı diye öğrenmek için. Çok şükür birşey yokmuş kendisi söyledi bu durumuda.

Kızlar bunu konu olarak açmıştım kimse cevap vermemişti buraya yazayım dedim biraz uzun ama okuyup cevap veririrseniz çok mutlu olurum Kızlar merhaba uzun zamandır buralarda yoktum. Önceki açtığım konulara sırasıyla bakarsanız yaşadıklarımı orda görürsünüz. Şimdi benim sizlerle bilgi alışverişi yapmak istediğim bi konu var. Ben uterus septum yani rahimde perde teşhisiyle 8 ay önce çapa tıp fakültesinde ameliyat oldum. Doktorum 6 ay korunmamı istedi. Şimdi bebek istiyoruz. Fakat forumda yaptığım araştırmalarda tatmin edici cevaplar bulamadım. Varmı perde ameliyatı sonrası hamile kalan? Veya benim gibi endişeleri olan.. birbirimize destek olalım istiyorum

Canım aldım fiyatlar pahalı geldi 7 tanesi 35 liraydı e bana 7 tane yetmez 30-40 tane olsun istiyorum int var ama ne kadar güvenilir bilmiyorum
Ben internetten aldım tek farkı kasetli değil içindeki çubuk var sadece maliyeti düşürüyor tabii .. 30 tane ovulasyon 5 gebelik testi 30 liraya gelmiş oldu

Kızlar ben kırmızı kartı yedim:mad: 21 kasım yeni bat doktora gidecem yine
Bizim seninle aynı Bat günlerimiz canım.İnşallah bu sefer 21 Kasımda gelmez:dua::anneadayı:

Insallah 3. gunu pazara denk gelmez.
Bu ay yumurtlama zamanini es geçtik. Duzenli iliski olmadi. Her adet olacagim zamanda yaşadigim agrilar. Insallah onumuzdeki aya:KK66:
Bizde yumurtlama döneminden önce denemiştik ve düzenli olmamıştı.Kasım güzel gelecek eminim ben.

Benimde bi oglum var ins kiz olsun diyirum. Saglikli olsun tabiki ama iste insanin gonlu kayiveriyor pembis pembis ipler elbiseler tokalar tuutuuler zaman nr kadar yavas ilerliyor yaa oooff
Arkadaşımın bebeği oldu o kadar tatlı ki.İnsan gördüğü zaman içi titriyor resmen.Hele okızların elbiseleri ayakkabıları derken bir garip oluyorsun:KK200:

Merhaba kızlar konuya biraz geç kalmışım sanki ama benim bat tarihim 26 Ekim'di. Bugün 3.gün hala regl olamadım. Bütün belirtiler var ama idrar testim negatif. Sizce idrar testi için biraz daha beklemeli miyim? Çoğunda hemen belli oluyormuş. Benim adetlerim düzensiz, bu ay da olmayacak galiba. :KK43:

Canım sonuç ne çıktı kan tahili yaptırdın mı?Negatif çıksa bile belki geç döllenmedir.

X