Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
evet canım beklemeden yapan tek bi şirket var eğer hamile oldugu düşünüyosan yardımcı olabılırım ama hamılelıgını hız bır resmı kurumda teşhis edilmemiş olması gerekıyor yanı ben kendım ıcın evde idrar testınde pozıtıfı gördugumde yaptırcam

hamile değilim canım bu ay deneyeceğiz inşallah bakalım olursa. :kahve:

Bu 3300 tl yıllık ücret değil mi?

Kızlar ben klomen kuladım adetımın 5gunu basladım gunde bırtane olmak uzere 5gun ıctım yumurta kontrolerıne gıtım geldım en son cuma gunu bir yumurtam 22olmus olmus catlama iğnesi oldum aksam 9da gun asırı ılıskı onerdı doktorum dıger yumurtamda 14olmustu. 15gun ıcındr adet olmasan gelırsın kan ıcın dedı ama benım adetım 15gundrn sonnra yanı o zamana kdar beklemeyı dusunuyorum ama ben ıgneyı oldunca kasıklarım cok agrıdı bende ıkı gundur ovulasyon testıyle bakıyorum hep pozıtıf verıyor aaba catlamadımı yumurtam
Çatlarıma iğneleri bhcg hormonu içeriyor iğneyi bulunduğun günden yaklaşık 10 gün vücutta kalıyor bu hormon ve gebelik testleri bile pozitif çıkıyor bu süreçte..yani iğne olduktan sonra en az 14 gün beklemek gerekiyor herhangi bir test yapmadan

Çatlarıma iğneleri bhcg hormonu içeriyor iğneyi bulunduğun günden yaklaşık 10 gün vücutta kalıyor bu hormon ve gebelik testleri bile pozitif çıkıyor bu süreçte..yani iğne olduktan sonra en az 14 gün beklemek gerekiyor herhangi bir test yapmadan
Aynen haklısın canım bende bıraktım yapmayı artık

İnşallah canım ya valla gün geçmiyor senin test günün ne zaman
Merhaba asilama yapildi yazmissin biraz bilgi verebilirmisin nasil yapiliyor ne kadar ucret veriliyor. Benim bu ay klomeni 4.kullanisim. 5 aydir dusunuyoruz cocuk aslinda doktorum cok erken tedaviye baslamissin dedi diger doktordan dolayi oyle oldu. Simdi doktoru degistim buda cok olumlu konustu madem klomen kullandin devam edelim bu ay bakalim olmazsa rahim filmi sonra asilama dedi banada

X