Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ne bilim cok buyuk hata smdi o kdr pismanim ki . Ya benm adet olamama sorunum var 2gun gecnce bende test yapmadan ictm hamile kalabilecegmi hic dusunmedm 1.5 senedir olmaynca umut kalmiyor tabi. Smdi oyle pismanim ins birsey olmamistir ya Allah buyuk diyorum
Hiç korkma annesi Allah'ın izni ile bi şey olmaz kızına. İçimden bi ses kız diyor

Bilemedimm geliyor mu acebaaaaa :deli: Regle dönüşürse çok pis bozulurum :eek::duduk:

Beklerken bitmiyoooorrrr
Silik gorrr bitmiyorrr
Hamile kal bitmiyor
Kese gor kalp basliyor
Sonrasi daha da sarpasariyorr
Amaaannn nerde delilik hepsi kadinlarda:KK53:

Evett bana daha önce demişlerdi senin yıldızın çok düşük diye. Pek anlamıyorum açıkçası önceden çok da inanmazdım bana neden nazar değsinki falan derdim ama özellikle bu ağrılardan sonra inanıyorum artık

Neye inanirsan o daha da olur.
O yüzden oku çık ve değmeyeceğine inan♡Allah korusun tü tü tü :KK53:

Ayy icini rahatlattiniz tsk ederimm. Ins birsey olmamistir yarin olsun hemen doktora gidicem
Bişey olacak olsa Allah muhafaza kanama falan da yapabilirdi belki . Şimdilik bir sıkıntı yok galiba şükür ki . Hekim zaten yönlendirme yapar mutlaka . İnşallah sağlıklı bir gebelik başlangıcı olur :KK200:

Beklerken bitmiyoooorrrr
Silik gorrr bitmiyorrr
Hamile kal bitmiyor
Kese gor kalp basliyor
Sonrasi daha da sarpasariyorr
Amaaannn nerde delilik hepsi kadinlarda:KK53:

Neye inanirsan o daha da olur.
O yüzden oku çık ve değmeyeceğine inan♡Allah korusun tü tü tü :KK53:
Haaaaaahhhhh aynen öyleeeeee . Bazen diyorum acaba hiç bu kadar şeyi araştırıp bilmesem daha mı az yıpranırdım acaba :anne::bicak::deli:

• Beğen
Reactions: D-E
Ben kürtaj olalı 3 ay olcak. İlk gebeliğim klomen+çatlatma iğnesi ile olmuştu. Çatlama saatinde çok sancım vardı. Geçen cuma yine çatlatma iğnesi yapıldı ama bu defa çok az sancım oldu. Acaba yumurta çatlamadı mı? Çok tedirginim. 1.5 sene oldu ama hala bebeğimiz yok. 1 defa gebe kaldım 2.5 - 3 aylıkken kalbi durdu. Kürtajdan sonra ümidi kestim

Ben varım canım 28-29 Kasım bekliyorum eğer şaşmazda gelirse :)

Bu ay benim de öyle oldu adetim ben de gecikmeye bağladım tatlım heralde ondandır dedim ama bilmiyorum..

Canım hayırlı olsunn sağlıkla al bebişini kucağına inşallah :anne:

Yaaaa kuzuuummm çooookkk sevindim anlatamam :KK49::KK200: İnşallah bu sefer sağlıkla gelir bebeğin canım kan testinden güzel haberlerini merakla bekliyorumm. Ha bu arada kendini yorma sakınnn :KK76:

Bariz pozitif canım senin bebiş dayanamayıp erkenden gelmiş maaşallah :nazar::nazar: Hayırlı olsun, darısı da bize olsun aminnn :))

Canım yazdıklarını okudum çok etkilendim, Allah bidaha yaşatmasın eminim çok zordur, cennete seni bekleyen bir melek var :KK200: İnşallah en kısa zamanda yeniden anne olursun ve bebişin seninle kalır canım :dua::anneadayı:

Maaşallah sanaa:KK49: Bunca sıkıntının sonunda ödülün gelmiş ne güzelll:KK200: Sağlıkla büyüsün doğsun inşallah canım hayırlı olsunn:nazar:
Cnm kanda 2.23 çıktı beklicem iki gün daha var bata

Idrar tahlilinde cikmayabilir yakininda hastane yada asm varsa bence direk kan ver cnm
bu sabah vercektim canım ama geç kalktım işe ancak yetişebildim yarına kaldı :KK43:(
Y

YA sabah bende test alcaktim almasam mi ki acaba yarin 5 gun kalmis olck bilemedin şimdi üzüldüm yaa off
canım herkes aynı değilki neden başkalarına bel bağlıyorsun belki ben gebe değilim çıkmıyor sen gebesin bilemezsinki kendi duygularını dinle. ben en azından hamile olmadığımı öğrenirsem nurofen ve ağrı kesici kullanabilirim başım çatlıyor çünkü korkumdan kullanmıyorum bazen yoksa bile bilmek iyi oluyor yani
CanEs CanEs Daha beklemen gerek bence de :) Zaman daraldıkca ne olumluya ne olumsuza yanaşabiliyor insan.
Ben reglimden bikac gun once hic gormedim idrarda,son gece cok cok az silik cikti.Ertesi gun olmadim ve 4+2 de kana gitmistim.Degerim 2062 idi.Yani degerim o kadar cok olmasina ragmen cikmamisti dusun.Idrat testi herkesin harci degil galiba :)))))
Bugün gidecektim sağlık ocağına ama işe ancak yetiştim 8:40 da uyandım sağlık ocağına gitsem geç kalırdım yarın kalkabilirsem bakarım zaten çok umutlanmak istemiyorum yok gibi geliyor

X