Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
patate patate Gözünaydıııınn ♡ :)))))
Allah hep iyi haberlerini duymayı,sağlikla kavusmayi nasip etsin♡
Masallah bayaa koyuda keseyi bile cabuk gorursunuz :)

patate patate Gözünaydıııınn ♡ :)))))
Allah hep iyi haberlerini duymayı,sağlikla kavusmayi nasip etsin♡
Masallah bayaa koyuda keseyi bile cabuk gorursunuz :)

Tsk ederimm darisi tum isteyen herkesin basina Rabbim yuzume bakti sonunda . Agliyorum guluyorum titriyorum bi tuafim soktayim karnimda mi simdi diyip duruyorum annecim orda misin diyorum kafayi yedim sanrm bilmiyorum sabahi sabah nasil edicem inanin bilmiyorum

Batı 28 kasim olan var mı?

Ben varım canım 28-29 Kasım bekliyorum eğer şaşmazda gelirse :)

selam gençler bi kaçgündür yokum tamamen kopmuşum. çok hastaydım bide diğer hastalık beni benden aldı. ya aranızda adeti parça şeklinde olan varmı. acaba ilaçlardan mı diyorum

Bu ay benim de öyle oldu adetim ben de gecikmeye bağladım tatlım heralde ondandır dedim ama bilmiyorum..

Çatlatma iğnesinin 10. Gününde yaptığım test negatifti çizgi sadece gölge gibi çok zor belli oluyodu bugün 13. Gün ve yine test yaptım böyle çıktı

Canım hayırlı olsunn sağlıkla al bebişini kucağına inşallah :anne:

Kizlaaar bakar mısınız anlatmıştım bir ay önce düşük yaptım diye ve en son kanda baktirdigimda 0 lanmisti HCG.. sizce hamilelik var mı çok silik çıktı

Yaaaa kuzuuummm çooookkk sevindim anlatamam :KK49::KK200: İnşallah bu sefer sağlıkla gelir bebeğin canım kan testinden güzel haberlerini merakla bekliyorumm. Ha bu arada kendini yorma sakınnn :KK76:

Merhaba 1 aylık evliyim eşim hiç içime bırakmadı geri çekiyordu geçen hafta mide bulantısı ve sigaradan tiksinme oldu Cuma akşamı test yaptım tek çizgi silik çıktı sizce hamile miyim çok erken ama evlendikten sonra ikinci kez adet göreceğim 1 hafta var fotoğraf ektedir

Bariz pozitif canım senin bebiş dayanamayıp erkenden gelmiş maaşallah :nazar::nazar: Hayırlı olsun, darısı da bize olsun aminnn :))

Rabbim hepinizden razı olsunokk zor günlerdi şuan bile kolum kanadım bir yanım yok olarak yaşıyorum rabbim kimseye yaşatmasın benim yaşadıklarımı kimseyi evlat acısıyla sınamasın morga koydum ben canımın içi çok zor herşy alalh isteyen herkz eli ayagı düzgün saglıklı bebekler naaip etsin banada inşallah hamile arkadaşlarıda tebrik ediyorum rabbim yüzünüzü güldürsün inşallh

Canım yazdıklarını okudum çok etkilendim, Allah bidaha yaşatmasın eminim çok zordur, cennete seni bekleyen bir melek var :KK200: İnşallah en kısa zamanda yeniden anne olursun ve bebişin seninle kalır canım :dua::anneadayı:

Amin canm Allah isteyen herkese nasip etsin 1 sene vajinismus 1.5 senedir de hamilelikle ugrastim ins bebegim benimledir

Maaşallah sanaa:KK49: Bunca sıkıntının sonunda ödülün gelmiş ne güzelll:KK200: Sağlıkla büyüsün doğsun inşallah canım hayırlı olsunn:nazar:

CanEs CanEs Daha beklemen gerek bence de :) Zaman daraldıkca ne olumluya ne olumsuza yanaşabiliyor insan.
Ben reglimden bikac gun once hic gormedim idrarda,son gece cok cok az silik cikti.Ertesi gun olmadim ve 4+2 de kana gitmistim.Degerim 2062 idi.Yani degerim o kadar cok olmasina ragmen cikmamisti dusun.Idrat testi herkesin harci degil galiba :)))))

Tsk ederimm darisi tum isteyen herkesin basina Rabbim yuzume bakti sonunda . Agliyorum guluyorum titriyorum bi tuafim soktayim karnimda mi simdi diyip duruyorum annecim orda misin diyorum kafayi yedim sanrm bilmiyorum sabahi sabah nasil edicem inanin bilmiyorum

:)))))) Ne güzeeeell♡
Korkularına yenilme,sevincini yaşa çünkü inan o korkular hiç bitmiyor zaten.

Konuyu dagitalimmi gevşe biraz bize belirtin falan var miydi son günlerde onlardan söz et

Karnimda ve kasiklarimda ve belimde ara ara siddetli agri oldu. Goguslerim sisti agridi sonra gecti sonra tekrar sisti 1 haftadir boyle oluyor 3 kere tekrarladi. Kusma mide bulantisi olmadi ama bugun ozellikle ishal gibi kopkoyu siyaha yakin buyuk tuvalete cktim hatta cok sasirdim belirti mi bilmiorum tabi. Sivilcelenme normalde her adet donemi olurdu bu ay nerdeyse hic olmadi

Arkadaşlarr yaa konumuzla alakalı değil ama sizi yakın gördüğüm için başka topiklere yazmak istemedim :)
Ben istisnasız her dışarı çıktığımda eve dönünce inanılmaz bir baş ağrısı ve mide bulantısı yaşıyorum ağrıdan dolayı, ve bunun nazardan olabileceğini duydum.. Aranızda böyle bişey yaşayan oldu mu ne yapmam gerekir bilmiyorum.. Öyle zamanlarda nas felak okuyorum ama ölcem sanıyorum resmen ağrıdan çatlayacak gibi oluyorum :KK43:(

Heeeyyy yavruu sen neler yapmışsın öyle yahuu testler falannn wuhuu :KK76::KK76: Bir hamiş haberi daha geliyor galibaaa hadi bakalım hayırlısı:halay:
Yapmayım diye kendimi tuttum . Kadınlık güdülerim baskınlaştı dayanamadım . İlla görünecek diye kendim çizecektim 2. Ci çizgiyi bi o kaldı o_O:KK45::KK45::KK45: Hayırlısı bakalım ya inşallah .

Arkadaşlarr yaa konumuzla alakalı değil ama sizi yakın gördüğüm için başka topiklere yazmak istemedim :)
Ben istisnasız her dışarı çıktığımda eve dönünce inanılmaz bir baş ağrısı ve mide bulantısı yaşıyorum ağrıdan dolayı, ve bunun nazardan olabileceğini duydum.. Aranızda böyle bişey yaşayan oldu mu ne yapmam gerekir bilmiyorum.. Öyle zamanlarda nas felak okuyorum ama ölcem sanıyorum resmen ağrıdan çatlayacak gibi oluyorum :KK43:(

Bazilarinin yildizi dusuk derler daha fazla etkilenirsin ister kotu ister iyi gozden..
Cikmadan oku canim Allah'a havale et kendini değmeyeceğine inan♡

X