Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bel agrim ve goguslerimde agri var bunlar regl belirtisi de olabailir bilmiyorum umutsuzluğa kapıldım gibi sende nasıl durumlar S Sevvvv
Canım yumurtlama takvimim 5 dio ama regli günüm 6 sı pazar ve pazartesi lekelenmem oldu hatta dün oldum zannedip pet kullandım ama hiç bisi yoktu sarı akıntım mevcuttu dün. Bugün bir şey yok halen beklemedeyim belirti yok uykum var havadan mıdır bilmem

Canım yumurtlama takvimim 5 dio ama regli günüm 6 sı pazar ve pazartesi lekelenmem oldu hatta dün oldum zannedip pet kullandım ama hiç bisi yoktu sarı akıntım mevcuttu dün. Bugün bir şey yok halen beklemedeyim belirti yok uykum var havadan mıdır bilmem
Bende lekelenme olsun diye bekliyorum ama yok bende hayırlısı artık bekleyelim

ay bata tam 5 gün var bi stres sarıyo benı hatta stresden miğdem bulanıyo o derece allahım yardım et bizee :dua::dua::dua:
Benim de 5 gun canim, karnima ve mideme hafif agrilar giriyor bazen, neden oluyor anlamadim psikolojik de olabilir sanirim insallah hayirlisi olur

Benim de 5 gun canim, karnima ve mideme hafif agrilar giriyor bazen, neden oluyor anlamadim psikolojik de olabilir sanirim insallah hayirlisi olur
valla cok stres yaptım öncekı hamılelıgımde süreklı uyumustum şimdi işe geldim kafamı tutamıyorum uykum gelıyo hiç normal degıl kac aydır öyle bişi olmamıştı

• Beğen
Reactions: D-E
evet haklısın ne bılım ya cıkmazsa üzülürüm :KK43:
olmadıktan sonra bugünde olmaz 1 hafta beklesende olmaz canım ben bekledikçe daha çok umutlanıyorum daha çok belirti görüyorum daha büyük hayal kırıklığı oluyor erkenden olmadığını bilirsem daha az üzülüyorum sen bilirsin genede

Günaydın kızlar herkese ben bugün kan vermeyi düşünüyordum ama eşim gitmemi istemedi bekle varsa belli olur dedi bende onu dinlemeye karar verdim yarın adet tarihim ama hiç bir adet belirtim yok. Goguslerim ağrıyor hafif ama adet öncesi kadar ağır değil. Kasiklarimda ki batmalar sanki hafifledi ama mide bulantim hala devam ediyor. Hayırlısı bakayım neler olacak

Regl ye 5 gün vardı değil mi? Bence direkt kan ver idrar da çıksa bile kan vereceksin boşa masraf :KK66:
şahsen ilk testte öğrenmeyi tercih ederim eğer yoksa boşuna deldircem kolumu zaten 2 damla kanım var onuda vermek istemem olmadığı halde silikte olsa testlerde görünüyor zaten

olmadıktan sonra bugünde olmaz 1 hafta beklesende olmaz canım ben bekledikçe daha çok umutlanıyorum daha çok belirti görüyorum daha büyük hayal kırıklığı oluyor erkenden olmadığını bilirsem daha az üzülüyorum sen bilirsin genede
aynen gercekle yüzleşmek lazım en azından sen yaptınmı bugun bişi

X