Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sevineyim mı canım Allah razı olsun ya ne güzel insanlarsiniz Rabbim sizlerede en hayirlisindan evlatlar nasip etsin

Sevineyim mı canım Allah razı olsun ya ne güzel insanlarsiniz Rabbim sizlerede en hayirlisindan evlatlar nasip etsin

Amiinnn♡
Sevin tabii ya öyle yapamasak tekrar calismalara bile baslayamayiz.Korku ancak geri cekiyor.Olduysa vardir rabbimin bi bildiği,bize sevinmek düşer :)

Benim eşimde öyleydi çok katı değildi ama kadın doktor tercihiydi, birkaç gündür kendi gözleriyle şahit olunca fikri tamamen değişti :)

Kızlar ateş ölçme yöntemi ile yumurtlama takibi yapan varmı? ben bu ay yaptım

9. Gün : 36.4
10. Gün: 36.4
11. Gün: 36.3
12. Gün: 36.4
13. Gün: 36.1
14. Gün: 36.9 (bugün)

Bu durumda yumurta dün mü bugün mü çatlamış oluyo? Bu konuda bilgisi olan var mı

Bu tabloya göre 13. gün çatlamış canım

İnşallah canimm.. var mı belirti benim şu an kasiklarim ağrıyor fena o yüzden test yaptim.. aslında test yapsan bile çıkabilir
Hiçbir belirtim yok . Ne regl belirtim ne gebelik belirtim . Yumurtlamadan düne kadar ara ara hafif sızlayan kasık ağrıların vardı artık oda yok Test aldım 2 tane . Yarın sabah yapmayı düşünüyorum. Sabırla bekliyorum

Reactions: D-E
Aa ateşin düştüğü gün çatlıyo yani öyle mi? Çok teşekkürler canım :)

Çatlama olduğu gün 0,5-1 derecelik bir düşüş olur fakat bu ölçümün çok sağlıklı yapılması gerekiyor biliyorsun sanırım. 3 saatlik kesintisiz bir uyku, yataktan hiç kalkmadan ve aynı saatte yapılması gerekli. Yarım saatlik fark bile ölçümü etkiler. Ateşle takip ediyorsan Ateş Ölçme Yöntemi topiğini takip etmeni öneririm canım. Tablonun sonu bebiş olsun inşallah :))

Hadi canım inşallah olur :)

Valla okadar dikkat etmedim canım, her sabah yapıyordum ama bazen saat 9 da bazen 10 da bazen 8 de :) ama az çok belli oluyo düşüp yükseldiği sanırım :) benimki baya farklı olmuş :)))

merhaba herkese bugün bat ımdı ve regl oldum arkadaşlar artık umutlar bir dahaki aya kaldı .
çatlama iğnesi olmuştum sanırım aşılamaya geçeceğiz.
Hayirlisi canim insallah. Benimde bat bugun ama hic belirtim yok. Ama hic umudumda yok neden bilmiyorum. Sanirim her ay yasanan hayal kirikligindan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…