Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba 1 aylık evliyim eşim hiç içime bırakmadı geri çekiyordu geçen hafta mide bulantısı ve sigaradan tiksinme oldu Cuma akşamı test yaptım tek çizgi silik çıktı sizce hamile miyim çok erken ama evlendikten sonra ikinci kez adet göreceğim 1 hafta var fotoğraf ektedir

Eklentiler

• 8AA34286-E735-4E67-98DD-5F53D367D826.jpeg
    23,1 KB · Görüntüleme: 82
bak bunu hiçbir yerde okumadım başım çok ağrır migrenim tutar falan ama ağrımıyor dönüyor düşecekmişim gibi oluyorum ay gene heycanlandım

Migrende azalir gebelikte :)
Yerlesme kanamasida herkeste olmaz canim.
Ben sadece usumustum adet oncesi cok ve baska hicbir belirti yasamadim.7-8. hafta ayakta uyuyana kadar :)))))))))

En önemlisi onun hissi başka cidden insanın icine doğuy
Kizlaaar bakar mısınız anlatmıştım bir ay önce düşük yaptım diye ve en son kanda baktirdigimda 0 lanmisti HCG.. sizce hamilelik var mı çok silik çıktı

Vaarr gözünaydııııınnn

çizgi var gibi görünüyor canım

Hamilesin :) hayırlı olsun♡

Çizgi var görülüyor. hayırlı olsun tebrikler.

Evet hamilesin. Nekadar var adetine

H Hayal10 Ben henüz adet olmadım bugün 36. gün sadece lekelenme var.. Senin hikayeni çok merak ettim kanaman kaç gün sürdü nasıl oldu tekrar nasıl hamile kalmayı başardın :))
Canım hamilemiyim şu an tam kesin değil insallah idrar testi acizligine ugramiyorumdur.
İki gün sonra tekrar idrar testi yaparım çünkü düşük öncesi ve sonrası kollarımı delik deşik ettiler.. kanamam bir hafta sürdü canım 7 Ekim'de başladı 15 i gibi bitti.. kendiliğinden düşük olduğu için doktor korunmana gerek yok dedi ve korunmadim.. ama yumurtlama günü falan bilmiyodum özellikle ugrasmadim çünkü..hayırlısı dedim hep.. şu an acayip bir kasik ağrım var.. adet günüm mu şu an onuda bilmiyorum düşükten dolayı.. kasık ağrım olduğu için test yaptim

inşallah azalır yoksa ilaç kullanamazsam kafamı duvarlara vurmak zorunda kalırım bende dün titredim ama benimki kansızlıktan hep üşürüm yazın bile ellerim soğuk olur ev hamam gibi eşim terliyor ben üşüyorum sonuç bi netleşsede bende rahatlasam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…