Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım hamilemiyim şu an tam kesin değil :KK17:insallah idrar testi acizligine ugramiyorumdur.
İki gün sonra tekrar idrar testi yaparım çünkü düşük öncesi ve sonrası kollarımı delik deşik ettiler.. kanamam bir hafta sürdü canım 7 Ekim'de başladı 15 i gibi bitti.. kendiliğinden düşük olduğu için doktor korunmana gerek yok dedi ve korunmadim.. ama yumurtlama günü falan bilmiyodum özellikle ugrasmadim çünkü..hayırlısı dedim hep.. şu an acayip bir kasik ağrım var.. adet günüm mu şu an onuda bilmiyorum düşükten dolayı.. kasık ağrım olduğu için test yaptim

kanda sıfırlandıysa ve şu an idrar da çift çizgi çıktıysa yüksek ihtimalle hamilesin canım ve inşallah bu defa sağlıklı bir bebeğin olur :)

Merhaba 1 aylık evliyim eşim hiç içime bırakmadı geri çekiyordu geçen hafta mide bulantısı ve sigaradan tiksinme oldu Cuma akşamı test yaptım tek çizgi silik çıktı sizce hamile miyim çok erken ama evlendikten sonra ikinci kez adet göreceğim 1 hafta var fotoğraf ektedir
Kaç dk sonra çıktı sonuç canım ?

Nasıl silikkkkkk çok nett ❤️ Hayırlınolsunnnn ❤️❤️❤️❤️❤️❤️
İnşallah canım ya sağol Allah razı olsun.. düşük sonrası insan hemen inanamiyor iki gün sonra tekrarlarim artık.. hemen kana gitmek istemiyorum çünkü düşük öncesi ve sonrası kollarımı delik deşik yaptılar.. emin olayım öyle giderim kismetse

Kızlar bi yakınım olan doktora sordurduk direk uzmanlığı bu yönde olan bi doktor demişki çocuk çalışmasına engel bi durum yok yumurtlama günüyse hemen değerlendirsin, yarayı tedavi yöntemleri gebelikte de oluyor demiş hiç gerek kalmayabilirde demiş. Bizde koştuk geldik çalışmamızı yaptık :halay: dün net çift çizgi yakalamıştım inşallah yumurtayı kaçırmamışızdır diye umut ediyorum 24 saat canlı kaldığını düşünerek, içim çok rahatladı inşallah tutar bu kadar stresten sonra çok büyük sürpriz olur. Bu arada beni strese sokan doktorlar kadındı, içimi rahatlatan ise erkek doktor oldu

kanda sıfırlandıysa ve şu an idrar da çift çizgi çıktıysa yüksek ihtimalle hamilesin canım ve inşallah bu defa sağlıklı bir bebeğin olur :)
İnşallah canım amiiin:dua: Rabbim en kısa zamanda sanada nasip etsin inşaallah lekelenmen ne şekilde var mı ağrın falan..ilki düşükle sonuçlanan hamileligimden tecrubeliyim yardımcı olabilirim

Yaaa gerçekten miii:) yarın sabah ilk idrarla test yapiyim diyorum kesin sonuç veriyormuş

Predictorde cikmis 1 hafta varken,cok iyi aslinda.
Sabahta ayni sonucu goreceksin muhtemelen :)))♡

Kızlar bi yakınım olan doktora sordurduk direk uzmanlığı bu yönde olan bi doktor demişki çocuk çalışmasına engel bi durum yok yumurtlama günüyse hemen değerlendirsin, yarayı tedavi yöntemleri gebelikte de oluyor demiş hiç gerek kalmayabilirde demiş. Bizde koştuk geldik çalışmamızı yaptık :halay: dün net çift çizgi yakalamıştım inşallah yumurtayı kaçırmamışızdır diye umut ediyorum 24 saat canlı kaldığını düşünerek, içim çok rahatladı inşallah tutar bu kadar stresten sonra çok büyük sürpriz olur. Bu arada beni strese sokan doktorlar kadındı, içimi rahatlatan ise erkek doktor oldu

Sevindim adına canım.
Biz ismi oyle gecince yara gb dusunuyoruz ama sonucta oyle bisy degil.
Her denediginde kadindan memnun kalmayan biri olarak o konuya ayrica gulumsedim :)))))))))))

Var var inşallah :halay: Maşallah canım hadi kanda da öğren de tam mutluluk olsun
Sağol canım Allah razı olsun.. inşallah vardır ama emin olmadan kanda baktırmak istemiyorum bir daha yapacam idrar testi.. düşük öncesi ve sonrası delik deşik ettiler çünkü kollarimi

Predictorde cikmis 1 hafta varken,cok iyi aslinda.
Sabahta ayni sonucu goreceksin muhtemelen :)))♡

Sevindim adına canım.
Biz ismi oyle gecince yara gb dusunuyoruz ama sonucta oyle bisy degil.
Her denediginde kadindan memnun kalmayan biri olarak o konuya ayrica gulumsedim :)))))))))))
Eşim bile diyo kadın doktorlar nedir böyle diye, ikimiz de rahatladık birde doktordan fırça yedik böyle bişey için çalışma bırakılır mı öyle bi saçmalık olurmu çabuk gidip değerlendirin dedi. Ne varsa erkeklerde varmış :rapci:

İnşallah canım amiiin:dua: Rabbim en kısa zamanda sanada nasip etsin inşaallah lekelenmen ne şekilde var mı ağrın falan..ilki düşükle sonuçlanan hamileligimden tecrubeliyim yardımcı olabilirim

Aminn bekleyen herkese nasip olsun inşallah.. Ben kürtaj olmak zorunda kaldım maalesef canım 10 haftalıktı.. 20 gün ara ara kahverengi lekelenmem sürdü. 15 gündür herhangi bir şey yoktu bugün sarımsı tekrar gelmeye başladı. Adet olacağım zaman bel ağrım olur ama o da yok. B-hcg sıfırlandı mı diye 29. gün kan verdim negatifti sonuç 5 in altındaysa sayısal çıkmıyormuş bende tekrar yaptırmadım.

Sağol canım Allah razı olsun.. inşallah vardır ama emin olmadan kanda baktırmak istemiyorum bir daha yapacam idrar testi.. düşük öncesi ve sonrası delik deşik ettiler çünkü kollarimi
Kıyamam yaa.. inşallah bundan sonra kolların sadece bebeğinin rutin kontrolleri için delinir Allah yardımcın olsun bize de dua et

Onun için bi kere daha değer :)))))
Bence de netlestir artisida gorursun sonra gittiginde doktoe isterse.Belki de istemez bile beta fln gerci bosver direkt kontrole gidersinnnn sevin yaaaa :)))))

Eşim bile diyo kadın doktorlar nedir böyle diye, ikimiz de rahatladık birde doktordan fırça yedik böyle bişey için çalışma bırakılır mı öyle bi saçmalık olurmu çabuk gidip değerlendirin dedi. Ne varsa erkeklerde varmış :rapci:

Daha duyarlılar cok net.Dinlemeyi biliyorlar.Belki de yaşamiyor olmalari onlari en cok ayiriyor kadinlardan,cunku malesef kadinlarda daha cok 'biliyorum' tavrı.
Adam caninida yaksa pardon diyor kadin yaw he he gececek noldu ki modunda resmen :KK11:

İnşallah canım ya sağol Allah razı olsun.. düşük sonrası insan hemen inanamiyor iki gün sonra tekrarlarim artık.. hemen kana gitmek istemiyorum çünkü düşük öncesi ve sonrası kollarımı delik deşik yaptılar.. emin olayım öyle giderim kismetse
Rabbimin minik mucizesi sana merhaba demiş annesi ❤️ Sağlıklı olsun inşallah ❤️ Sıkı sıkı tutnsun anneciğine ❤️

Ya bu kadın doktorlardan çektiğimiz nedir Allah aşkına . Eşim de biraz hassas erkek doktorun muayenesinden çok hoşnut olmuyor ama bu kadın hekimler çok agrasif ve kırıcı oluyor GENELLİKLE . Çok sevindim . İnşallah güzel sonuçlar doğurur ❤️

Yaa çok duygulandım şu an :KK200: ne guzel konuştun Allah razı olsun inşallah miniğim içimdedir:dua: Rabbim senide hayırlı bir evlatla nasiplendirir inşallah dualarimda olacaksın canım
Yer gök dua .. Gerçekten öyle güzel geliyor ki buradaki destekler ❤️ Ben inanıyorum güzel şeyler olacak inşallah ❤️❤️

X