Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
CANIM TEKLIFIM SIMDI GELDI BÖLGEDEN 3380 TL AYARLAMISLAR LIMIT YOK SINIRSIZ ÇOK İYİ BENCE
Bence çokta bir avantajin yok canım,hatta hiç yok.
Bende çok araştırdım hatta gorumcem bankacı oda yardım etti ama zaten harcayacağın parayı alıyorlar senden.bana saçma geldi bende vazgectim

Çatlatma iğnesinin 10. Gününde yaptığım test negatifti çizgi sadece gölge gibi çok zor belli oluyodu bugün 13. Gün ve yine test yaptım böyle çıktı

Eklentiler

• B8320797-9F25-484E-8443-0036E3A17519.jpeg
    B8320797-9F25-484E-8443-0036E3A17519.jpeg
    64 KB · Görüntüleme: 68
Çatlatma iğnesinin 10. Gününde yaptığım test negatifti çizgi sadece gölge gibi çok zor belli oluyodu bugün 13. Gün ve yine test yaptım böyle çıktı
Buna göre var görünüyor . :KK200: Hormonsal değerinizi yükseltecek başka bir ilaç vs kullanıldı mı ?

BEN HESAPLADIM ÖBUR TURLU DAHA COK PARA CIKIYO BIDE BEN CLSTIGIM ICIN PATRON KAZANDIGI PARAYIDA ALMIYCAK 2700 TL YE GELIYO İŞTE

Aminn canım inş Rabbim hepimizin kucağını hayırlı sağlıklı evlatlarla doldursun inş. Bende çarşamba gidicem inş herşey yolundadır keseyi ve bebişi görebiliriz:) aklına takılan bişey olursa sorabilirsin herzaman. Yardımcı olabilirsem ne mutlu:)
Cok saol cnm. Ins carsamba guzel haberler alirsin.. bende haftaya carsamba gidecegim bakalim yumurtalarima bakilacak. Sende hamilelikle ilgili bi sorun olursa sorabilirsin malum benim ikinci. Senin ilk sanirim

Kızlarrr su ovulasyon testi nasıl yapıyorsunuz . Birde benim regl bugun 3. Günü ve bitiyor gibi . Son iki aydır böle sizce normalmi

Aynen aynen dursun kenarda her gün 2soğan gidecek çünkü :)) soğana doydum bn iyice bi süre göresim gelmedi :KK12: inş şifa olur Allah’ın izniyle canım
Bende kocişe aldırdım ama küçük küçük almış,2ser tane yapıyorum ama ölüm gibi içmek.
Peki canım aç karnami yoksa tok karnami bir farkı varmi

Cok saol cnm. Ins carsamba guzel haberler alirsin.. bende haftaya carsamba gidecegim bakalim yumurtalarima bakilacak. Sende hamilelikle ilgili bi sorun olursa sorabilirsin malum benim ikinci. Senin ilk sanirim

Tamam canım sorarım bnde çok sağol :)) aynen ilk Benim. 1,5yıldır istiyorduk bu zamana nasipmiş inş sağlıkla devam eder

Bende kocişe aldırdım ama küçük küçük almış,2ser tane yapıyorum ama ölüm gibi içmek.
Peki canım aç karnami yoksa tok karnami bir farkı varmi

Orta boy almaya çalış bidaha canım. Ne çok büyük ne çok küçük. Kahve kabuklu olacak. Sabah akşam aç karına olacak. Tok değil. 1,5su bardağı klorsuz su kaynadıktan sonra 4e bölüp at soğanı. Altını kıs. 5dk süre tut kaynasın ağzı kapalı şekilde. Sonra bardağa koyup ılıktan sıcak iç. Rabbim şifanı versin inş canım:))

Orta boy almaya çalış bidaha canım. Ne çok büyük ne çok küçük. Kahve kabuklu olacak. Sabah akşam aç karına olacak. Tok değil. 1,5su bardağı klorsuz su kaynadıktan sonra 4e bölüp at soğanı. Altını kıs. 5dk süre tut kaynasın ağzı kapalı şekilde. Sonra bardağa koyup ılıktan sıcak iç. Rabbim şifanı versin inş canım:))
Neeee kabuklu olacak derken kabuguylami kaynatıcam,ben soyuyorum çünkü.sen 15 günmü yaptın canim

Neeee kabuklu olacak derken kabuguylami kaynatıcam,ben soyuyorum çünkü.sen 15 günmü yaptın canim

Yokkk kızzz:)) kahve kabuklu soğanları al demek istedim. Mor kabuklu filan olmayacak. Kabuğunu soyup atıyorsun suya doğru yapmışsın. Evet 15gün olacak canım. Öyle yaptım bnde.

Kizlar Merhaba adet gunum 7 gun gecikmişti 7.gunun aksami test yaptim silik cikti daha sonra adet oldum sandim ama kanama ilk gun geldi yogundu daha sonraki 2 gun kahverengi lekelenme tarzi geldi. Normalde 7 gun suren adetim 3 gun surdu. Hala gogus agrilarim sirt ve bel agrilarim gecmedi. Sizce umitleniyim mi. Carsamba randevum var ama gene test yapim mi?

Kizlar Merhaba adet gunum 7 gun gecikmişti 7.gunun aksami test yaptim silik cikti daha sonra adet oldum sandim ama kanama ilk gun geldi yogundu daha sonraki 2 gun kahverengi lekelenme tarzi geldi. Normalde 7 gun suren adetim 3 gun surdu. Hala gogus agrilarim sirt ve bel agrilarim gecmedi. Sizce umitleniyim mi. Carsamba randevum var ama gene test yapim mi?
Bence yap cnm benim ablam adetinden önce öğrendi hamile olduğunu adet günü geldiğinde kanaması olmuştu adet günü öyle şeyler oluyor yani

Ay bencede hemen yap,bisey olmasa silikte çıkmaz sanirim

X