Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kizlar Merhaba adet gunum 7 gun gecikmişti 7.gunun aksami test yaptim silik cikti daha sonra adet oldum sandim ama kanama ilk gun geldi yogundu daha sonraki 2 gun kahverengi lekelenme tarzi geldi. Normalde 7 gun suren adetim 3 gun surdu. Hala gogus agrilarim sirt ve bel agrilarim gecmedi. Sizce umitleniyim mi. Carsamba randevum var ama gene test yapim mi?

Yoğun kanamada yerlesme beklenmez genelde canim.Verebiliyorsan bugun kan ver.Carsamba kontrolunde yine verirsin.
Idrat testi sana suan yol gostermez.

Kızlar selamlar bugün berbat hissediyorum kendimi sabahtan beri mide bulantısı ve çıkarma. 1de çıkabildim yatakan şimdi de koltukta uzanıyorum

mrb kızlar. bugün bat günüm dün dü ama 6 kasım demiştim. hala adet olmadım sanki arada karnım ağrıyor gibi oluyor ama stres mi yapıorum karın ağrısı mı anlamadım. cuma günü gebelik testi yapmıştım ama tek çizgiydi:110:

Screenshot_20171106-143221.png

Kızlar bakın geç döllenme yaşayanlar regl oluyormuş o ay,geç döllenme hakkında bilgi veriyor

Hadi ya :KK43:( carsambaya alabildim randevu bide calisiyorum anca izin alabildim

Biliyor musun hic kendi kendini yeme cikis saatin yetisiyorsa özele git yetismiyorsa acilinde kan ver cikinca isten.
Bugun ki degerin Carsamba'ya da belirleyici olur zaten.

o ne oluyor yani
Gebe değil oluyo
Selam konuya böyle balıklama giriyorum ama çatlatma iğnesi vs. yoksa sonuç biraz çelişkili geldi bana. Bhcg yi 2 gün sonra tekrarlarsan iyi olur :KK66:
Çatlatma iğnesi var ama 10. Gün evde test yaptım negatifti 13. Gün pozitif çıktı kan verdim sonuç o bişey anlamadım

mrb kızlar. bugün bat günüm dün dü ama 6 kasım demiştim. hala adet olmadım sanki arada karnım ağrıyor gibi oluyor ama stres mi yapıorum karın ağrısı mı anlamadım. cuma günü gebelik testi yapmıştım ama tek çizgiydi:110:
Benimde bugün canım lekelenmelerim var gelio gibi bilemiyorum. Testi erken yapmış olabilirsin . :KK54:

Gebe değil oluyo

Çatlatma iğnesi var ama 10. Gün evde test yaptım negatifti 13. Gün pozitif çıktı kan verdim sonuç o bişey anlamadım

İğnenin etkisi geçmiş bhcg tekrar yükselişe geçmiş olabilir. 2 nin üstünde çıkan değerlerde artma yaşanabiliyor. İnşallah sağlıklı bir gebelik başlangıcıdır.

X