Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
ya sımdı sen benden bı gun öncesınya ondan cnım yoksa nıye kullanayım ask olsun
ya dun hemsıre bı kadın vardı formda erken gebelık testı de olsa bellı olmaz dedı acaba erken gebelık testınde hamılelıgını ögrenen oldu mu acabaa ???

aslında kan versek dırek cıkar bılıyo musun varsa yanı

erken testle öğrenen tabiki çok ama kanda kesin çıkar oyüzden kan vermeyi düşünüyorum şahsen sağlık ocağı dibimde otururken birden ayağa kalktımmı başım sallanıyor dengemi kaybediyorum uykusuzluktan yada yorgunluktan olabilirmiki

erken testle öğrenen tabiki çok ama kanda kesin çıkar oyüzden kan vermeyi düşünüyorum şahsen sağlık ocağı dibimde otururken birden ayağa kalktımmı başım sallanıyor dengemi kaybediyorum uykusuzluktan yada yorgunluktan olabilirmiki
ay bende de oluyoo kız o kadar yakın saglık ocagı versene ya bızde hastane yakın ama acıldekıler sıkıntılı yapmıyo ama saglık ocagındakıler hemen yapar

Hayır canım hiç birşey yapmadım sabretmeyi tercih ediyorum. Günü gelsin geçsin sonra bakacağım. Evde test var ama yapmıyorum beklemeyi seçtim:dua:
belirsizliğe iyi dayanıyorsunuz :) şahsen varsa bilmek isterim yoksa herhangi bir yöntem için hazırlık yaparım olmazsa soğan kürü düşünüyorum mesela bekledikçe içim içimi yer benim

ay bende de oluyoo kız o kadar yakın saglık ocagı versene ya bızde hastane yakın ama acıldekıler sıkıntılı yapmıyo ama saglık ocagındakıler hemen yapar
hastanede dibimde sağlık ocağıda ama hastaneye girsem çıkamam şimdi sağlık ocağı bomboş olur. işteyim canım sabahtan kan alırlar diye biliyorum onun içinde yarını beklemem lazım malesef bide işten ha deyince çıkamamki şüphelerimden kimsenin haberi yok ofistekilere demedim daha bişey

belirsizliğe iyi dayanıyorsunuz :) şahsen varsa bilmek isterim yoksa herhangi bir yöntem için hazırlık yaparım olmazsa soğan kürü düşünüyorum mesela bekledikçe içim içimi yer benim
ama ıkı gun kalmıs varsa kesın cıkar ay cok heves edıyorum keske benımde 2 gun olsa
İdrarda mı çıkar diyorsun canim

belirsizliğe iyi dayanıyorsunuz :) şahsen varsa bilmek isterim yoksa herhangi bir yöntem için hazırlık yaparım olmazsa soğan kürü düşünüyorum mesela bekledikçe içim içimi yer benim[/QUOT canım burda o kadar çok şey okudum ki en iyisi beklemek dedim battan sonra gidip kan vereceğim zaten

Batim geçsin gidip vereceğim canım inşallah şimdilik kendimi belirti var mı onu dinliyorum
belirti aradıkça daha kötü oluyorsun her belirti görünmeye başlıyor negatif oluncada hayal kırıklığı oluyor hiç dinleme bence kendini. şimdi gittim geldim sağlık ocağına 8.30 10 arası kan alıyorlarmış kaçırdım yarın gidicem direk öğreniyim çatlicam yoksa

başım cidden dönüyor ya düşecekmişim gibi hissediyorum korkmaya başladım :KK17:

belirti aradıkça daha kötü oluyorsun her belirti görünmeye başlıyor negatif oluncada hayal kırıklığı oluyor hiç dinleme bence kendini. şimdi gittim geldim sağlık ocağına 8.30 10 arası kan alıyorlarmış kaçırdım yarın gidicem direk öğreniyim çatlicam yoksa[/ hadi inşallah vardir

Ama catlarsa siliklesme deil direk cizgi cikmaz diyor internetten okudum ama bakalim yarin zaten doktordanda ogrenirsin yumurtanın durumunu önemli olan oncelikli yaranin iyilesmesi. Ins duzelmistir bir sikinti yoktur cnm.
Canım sen bu yazıyı nerden okudun. Benimde bata iki gün var ovü. testi yaptım ikinci çizgi yok gibi araştırdım bulamadım bi türlü bazıları hamileliğini son günlerde iki çizgide koyu çıkınca öğrenmiş

X