Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Cnm süt beyazı yapışkan değil iki kez camasirda gördüm bugun

Benim de öyle değişik bir yapısı var. Ben tuvalete gittiğim zaman peçeteye sildiğimde görüyorum. Ama kasıklarımda ağrıyor işte hani adetten önce ağrır ya aynen öyle

Yok canım ne demek valla çok umutlu değilim karışık artık hamiş olduğumu düşünmüyorum

Hayırlısı inşallah♡
Az kaldı

Selamlar topik in başlarını okuyamadım ama benim bat a 1 gün var bu ay yumurta takibi ve çatlarıma iğnesi olmuştum yrn iğnenin de 14.günü..hic adet belirtim yok şimdilik ama 3 gündür şiddetli bel ağrısı/ bir iki kez beyaz akıntı / meme hassasiyeti/ bi tatlı bi ekşi istah/ sık idrar gibi gibi hisler var.. test yapmamak için zor tutuyorum kendimi ama o hüsran ı yaşamak istemiyorum artık 2 yıldır :KK17:bunlar belirtimidir sizce yrn kan versemmi bu durumda olan var mı?? :KK37:

Test desen bence yapma derdimde kan düsünüyorsan ver bence de :)

Muhtemelen yrn bir kan vericem bu heyecanla..daa evvelde türlü türlü tedaviler oldum belirti sandığımız hormonal şeyler oldu ama bu ay ki şu kuyruk sokumu bel ağrısı 3/4 gündür beni tüketti hamile olup bunu yaşayan var mı?

Aynen bende öyle biliyordum canım ama 4-5 saat sonra tekrar test yaptım silikleşmişti. Yani 4-5 saat içinde çatlamış malesef :KK43: bende şaşırdım bu kadar erken olmasına. İyi oldu ama öğrendiğim sizlerinde bilgisi olsun, yanıltabiliyor okuduklarımız bazen.
Ama catlarsa siliklesme deil direk cizgi cikmaz diyor internetten okudum ama bakalim yarin zaten doktordanda ogrenirsin yumurtanın durumunu önemli olan oncelikli yaranin iyilesmesi. Ins duzelmistir bir sikinti yoktur cnm.

Muhtemelen yrn bir kan vericem bu heyecanla..daa evvelde türlü türlü tedaviler oldum belirti sandığımız hormonal şeyler oldu ama bu ay ki şu kuyruk sokumu bel ağrısı 3/4 gündür beni tüketti hamile olup bunu yaşayan var mı?
Herkesin belirtileri farkli olabiliyor cnm mesela benim hic midem falan bulanmamisti ilk gebeligimde kii en buyuk belirtilerdendir bende gaz oluyordu cok feci durumda. Senin bahsettigin agriyi hic yasamadim tabi son aylari saymazsak belli olmaz yani gebeligin sana etkiside boyledir belki..

Canımm bendede polikistik over var ve ben 83 kgyum kendiliğinden tedavi olmadan gebe kaldım ha şu varki iyi sonuclanmadı embriyo olusmamıs bos gebelık yani kesem olustu ama cocuk olusamadı cumartesi kürtaj olucam sana tavsiyem hiç endise etme kendiliginden gebe kalabiliyorsun sadece Inofolic toz olanı kullandım buda sadece bi folik asit bunu Regl dönemindr bile bırakmadan günde 1 kez içiyorsun inan ben 1 ay kullandım ve gebeliğimi öğrendim doktorum hiçbir sorunum olmadığını sadece gebelığın sağlıksız oldugunu söyledi sende korkma eminim Rabbim tüm isteyenlere tattıracaktır bu duyguyu ama dilerim kimse benım gibi olmasın ❤
Geçmiş olsun canım ❤️ Rabbim hayırlısıyla en kısa zamanda nasip etsin inşaAllah... folikasiti doktor tavsiyesiylemi aldın yoksa kendinmi. Kaç yıllık evlisin..

Anladım canım Rabbim yasatmasim bir daha inşallah.. şu an ne durumdasin yeni mı oldu kürtajın yoksa çocuk için devam mi ediyorsun
Kürtaj olalı 26 gün oldu daha ilk reglimi bile olmadım yani bn 15 gün ilişkiye girmedim sornada hamile kalmam diye korunmadım açıkcası 10 kasımda ilk reglimi olucam ilk regliden sonra korunmaya gerek yok dedi doktorum herşeyin hayırlısı rabbim kimseye yaşatmasın inşallah ilk bebeğim gibi hemen gelir 2 meleğimde herşeyin hayırlısı rabbim hayırlısını nasip etsin

Geçmiş olsun canım ❤️ Rabbim hayırlısıyla en kısa zamanda nasip etsin inşaAllah... folikasiti doktor tavsiyesiylemi aldın yoksa kendinmi. Kaç yıllık evlisin..
6 aylık evliyim daha doktor tavsiyesi ile aldım hiçbir zararı olmaz aksine yararlı olur senin için hamile kalmaya karar verdiginde mutlaka iç bunu dedi

Benimde 3 günüm kaldı . Ben de normalde regl öncesi tatlıya çok düşerim ama hiç canım istemiyor . Ara ara hafif sağ kasığımda batma var . Göğüsler çok çok normal . Akıntımı kontrol etmek için siyah çamaşır kullanıyorum özellikle . Ovulasyon günümden bu yana beyaz kokusuz yapışkan olmayan bi akıntım var .. İçimde de güzel bir his .. Başka da birşey yok . 2 gündür de rahmimde hafif sızı mı desem sancı mı desem o tip bişey var . Enfeksiyonel de olabilir tabii bilemiyorum . Sende var mı canım öyle bi durum ?
Günaydın canım dün giremedim bugune kaldı cevabım rahminde sızlama sadece bir gün oldu bana geçti sonra . Bugünde goguslerim ağrıyor ama adetteki gibi değil biraz daha farklı sanki. İnşallah güzel güzel haberler alırız

Kürtaj olalı 26 gün oldu daha ilk reglimi bile olmadım yani bn 15 gün ilişkiye girmedim sornada hamile kalmam diye korunmadım açıkcası 10 kasımda ilk reglimi olucam ilk regliden sonra korunmaya gerek yok dedi doktorum herşeyin hayırlısı rabbim kimseye yaşatmasın inşallah ilk bebeğim gibi hemen gelir 2 meleğimde herşeyin hayırlısı rabbim hayırlısını nasip etsin
İnşallah canım Allah gönlümüze göre versin inşallah.. bende senin gibiyim daha bir ay oldu ve bende korunmadim hayırlısı artik

X