Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar gittim erkenden yapıldı tetkikler. 27 kasımda çıkacak sonuçlar ve beklemem lazımmış benim 2018 e hamile girme durumum yok yani sizlerden gelen iyi haberler umut olacak inşallah

Kızlar gittim erkenden yapıldı tetkikler. 27 kasımda çıkacak sonuçlar ve beklemem lazımmış benim 2018 e hamile girme durumum yok yani sizlerden gelen iyi haberler umut olacak inşallah
canım üzülme yaa geç olsun güç olmasın olupta daha kötu seyler olacağına gec olsun saglıklı hayırlı olsun hiç üzülme hepimiz belli bir sürecten gecıyoruz 2018 de hamıle olursun sende inş

günaydın canım bende gece 6-7 kere çişe kalktım şimdi işteyim 9 a 10 kala uyanmışım nasıl kaltım geldim 10 dk da bilmiyorum. Gebercem valla
bende aynı yatmadan ıkı kez lavaboya gıtıım bıde sıvılcelenme basladı buda bı belırtı bıde hamıleyken kısın bıle ayaklarım yanardı dısarda yatardım dunde ayaklarımı dısarı cıkardı yanıyo ay kesın hamıleyım :)

inşallah hamilesindir canım bende normalde ya tamamen çişimin bittiğinden emin olana kadar uyumazdım. gece altıma yapacağımı bilsem asla kalkmazdım okadar çok sıkıştırdıki kalkmak zorunda kaldım zorla gittim gittim geldim. uykumu hiç alamadım

erken gebelık testını yaptın demı baska varmı elınde sımdı tam yapma zamanı aslında

Ben geceb gun denedim cokta kotu gelmedi sogani cok severim ondan galiba. Ben reglden 2 gun sonra die anlamışım kusura bakma ondan bidaha sormak istedjm cok tesekkur ederim

Rica ederim canım. İlk denemede içebildiysen çok iyi bnce. Demek zorlanmadan içebileceksin inş :)) regl bitince 2.gün başla hemen canım. Soğanları alıp hazırla :))

Insallah iyi cikar sonuclar canım♡

@BuFi2012 Sen nasıl oldun?Gittin mi kontrole?

erken gebelık testını yaptın demı baska varmı elınde sımdı tam yapma zamanı aslında
var daha ama hem bilerek yapmak istemedim hemde sabah kalkamadım zaten 10 dk da ancak giyinip işe yetiştim Allan tan evim işime yakında bi şekilde yetişiyorum. yarın yada öbür gün falan yaparım diye düşünüyorum

bende bugun alsam yarın yapsam dıye dusunuyorum yarın 5 gun kalmıs oluyo

niye herkes beni kobay gibi kullanıyor yav bende sen yapacan diye gaza geldim herkeste aynı anda aynı şekilde belli olmazki belki bende çıkmaz sende çıkar
ya sımdı sen benden bı gun öncesınya ondan cnım yoksa nıye kullanayım ask olsun
ya dun hemsıre bı kadın vardı formda erken gebelık testı de olsa bellı olmaz dedı acaba erken gebelık testınde hamılelıgını ögrenen oldu mu acabaa ???

Rica ederim canım. İlk denemede içebildiysen çok iyi bnce. Demek zorlanmadan içebileceksin inş :)) regl bitince 2.gün başla hemen canım. Soğanları alıp hazırla :))
Aldım aldim orta boy tek tek elcagizlarimla sectim bebisimi dusunerekten :) ben hemen basliyacam saniyordum ya neyse dursun bakalim bi kenarda :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…