Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar akşam üzeri 4-5 gibi ovulasyon testi yaptım bu şekilde koyu yakaladım, şimdi saat 10 buçuk gibi yine yaptım silikleşmişti 1 saat kadar kasık ağrım da oldu az önce, ne çabuk çatladı bu yumurta hani 24-36 saat içinde çatlıyodu anlamadım hiçbişey. Sabah doktora gitcem testler için gelir gelmez ilişki olması lazım ozaman yumurta 24 saat canlı kalıyosa sürem çok kısıtlı tutturmak çok zor bu ay offff

Eklentiler

• 20984828-5184-49DD-9658-FC7039AB899C.jpeg
    105,4 KB · Görüntüleme: 60
Hemen basliyomuydun yani benim bugun regl 3.gunu kafam karisti regl ile baslama falan dediler bana da ondan soruyum dedim

Yok canım hemen değil. Regl bitikten sonraki 2.gün başlıyorsun. Sabah akşam aç karına. İlk günler içtikten hemen sonra bi badem yada fındık filan atıyordum ağzıma. Tadı değişsin ağzımın diye. Ama inş alışırsın sen de ilerleyen günlerde içmeye :)

Ben geceb gun denedim cokta kotu gelmedi sogani cok severim ondan galiba. Ben reglden 2 gun sonra die anlamışım kusura bakma ondan bidaha sormak istedjm cok tesekkur ederim

Gülüm eğerki silikleştiyse 24 saatin var . Bu ovulasyon günün yani yumurtanın geliştiğini kovama geldiğini söylüyor . Bu net çizginin ertesi günü ilişki sağlıklı olanı . Yani uzmanlar öyle söylüyor . Birazcık sakin tut kendini güzelim . Belki de test sonuçlarına kadar ilişki yasak diyecekler bilmiyoruz . Üzme kendini . Hayırlı şekilde olsun üzülme lütfen

Cok sasirdim ya bu kadar kisa suredemi degisti. Doktora ne zaman gideceksin? Doktordan sonra esini nasi bulacaksin aman yareppimmmm ben streslendim haaaa

Hayirli olsun cok sevindim gebe haberleri almak insani umutlandiriyor :) saglikla sihhatle kucagina alirsin insalllaaaah

Canim kac ay denediniz?

Evet belki de öyle diyecekler biraz baktım da 1 haftayı buluyormuş sonuçların çıkması

Canım hayırlı olsunn Ay nihayet bir hamiş haberi gelmiş bugün gezmekten gruba bakamadım Kan testinden sonra inanırsın artık sen de bebiş olduğuna ama idrarda baayaa belli etmiş kendini valla tebrik ederim tatlım darısı başımıza :)

Kuzum seni çok gergin gördüm ben yaa hissettim diyelim daha doğrusu.. Biliyorum kolay değil ama biraz kendini rahat bırakmayı denesen canım çok fazla kasmışsın kendini bebişler bu kadar stresle gelmiyo maalesef Günü denk gelmicek olmıcak falan diye de şartlama kendini evet yumurtlama zamanı şansımız daha yüksek ama onun dışında da gebe kalan çok insan var Allah veriyor hayırlı zamanda hiç belli olmaz canım benim belki de adete yakın bi zamanda tutturmuş olacaksın .. sıkma canını lütfen

Cok sasirdim ya bu kadar kisa suredemi degisti. Doktora ne zaman gideceksin? Doktordan sonra esini nasi bulacaksin aman yareppimmmm ben streslendim haaaa
Eşim yanımda olacak canım serbest çalıştığı için o konuda sıkıntı yok, eğer ilişki olmasında problem yok derse eve gelir gelmez çalışma yapmamız lazım. Ama sonuç çıkana kadar bekleyin derlerse bu ay bitti benim için 3-4 saat içinde de çatlayabiliyormuş yumurta onu anlamış oldum

İnşallah canım 1 ay bekliyoruz okadar umutlanıyoruz hazırlanıyoruz, ummadığımız bi olumsuzluk çıkıyor ister istemez geriliyo insan bu kadar denk gelirdi günü yani Doğru söylüyosun Allah en hayırlı zamanda verir inşallah hepimize de.

İnşallah canım. Sağlığımız yerinde olsun bir problem çıkmasın da gerisi olur hayırlısıyla Ben de Salı günü doktora gidicem mesela neyle karşılacağımı bilmiyorum ama stres yapmamaya çalışıyorum ne yapayım

Ama 24 saat kaliyormus ya umarim sikinti olmaz. Ben kacirmisim doktor neden iliskiyi yasakladi ne testi icin yani ?

Hamile arkadaşlar bişey sormak istiyorum şimdi hamilelik belirtisi regl belirtisiyle aynı oluyormuş ya. Peki karın şişikliği de oluyor mu? Sanki böyle adet olacakmış gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…