Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar ben aşılama yaptırdım bugün 5. Gün biliyorum şimdiden belirti başlamaz ama belim' ın sağ tarafin da hafiften ağrı var bilgisi ola varmi tutmuş yada tutmamış olabilir mi
Bende ilk aşılamamı oldum bu ay henüz sonuçlanmadı ama hiçbir belirti yaşamadım umarım Seninki güzel haberler içindir

Herkese iyiaksamlar burası bana iyi geliyor gerçektende şuan yaşadıklarimi kimseyle konuşamıyorum burda herşeyi anlatıyorum batima bugünü saymazsam 2 gün kaldı sağ tarafimdaki batma hissi kayboldu yani bugün yok, sadece goguslerim biraz aciyor ve akintim arada az olsada süt beyazı şeklinde geliyor. Tatlı sevmem normalde yada az yerim şuan gayet iyi yiyorum. Sabahları midem bulanıyor birşeyler yiyince

Benimde 3 günüm kaldı . Ben de normalde regl öncesi tatlıya çok düşerim ama hiç canım istemiyor . Ara ara hafif sağ kasığımda batma var . Göğüsler çok çok normal . Akıntımı kontrol etmek için siyah çamaşır kullanıyorum özellikle . Ovulasyon günümden bu yana beyaz kokusuz yapışkan olmayan bi akıntım var .. İçimde de güzel bir his .. Başka da birşey yok . 2 gündür de rahmimde hafif sızı mı desem sancı mı desem o tip bişey var . Enfeksiyonel de olabilir tabii bilemiyorum . Sende var mı canım öyle bi durum ?

Reglden hemen sonra olmaz genelde yumurtlama . Bi tanesini dene bakalım . Ara ara kontrol edip 2 koyu çizgiyi yakalayınca sık çalışma yaparsınız . İnşallah tutar
Ay hadi ins 15inde doktor kontrolum var yumurta takibi yapacakmis bende testlerle denerim bakalim.. ama oncelikli olarak 2 gun sonra senden guzel haberler aliriz insallaah

Ay hadi ins 15inde doktor kontrolum var yumurta takibi yapacakmis bende testlerle denerim bakalim.. ama oncelikli olarak 2 gun sonra senden guzel haberler aliriz insallaah
Doktor kontrollü takip yapılacaksa sende ayrıyetten yapma bence . Tekrar bide onunla kafanı yorma boşver . Ayyyyy inşallahhhhhhh güzel haberlerle devam ederiz bu grupta

Doktor kontrollü takip yapılacaksa sende ayrıyetten yapma bence . Tekrar bide onunla kafanı yorma boşver . Ayyyyy inşallahhhhhhh güzel haberlerle devam ederiz bu grupta

Reactions: D-E
Arkadaşlar sabah ilişkisinin faydası var mı? Şu an çift çizgi yakaladım ovülasyon testinde sabah değerlendirmeyi düşünüyorum bu kez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…