Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Üşüyorsundaaaaa ♡
Gel de belirti deme işte :))))))))
Ben çok kansızım canım yaz kış ellerim soğuktur hep üşürüm yani :) koca azarladı mont al demişti çıkarken amannnn dedim arabadan eve titreyerek attım kendimi üstüne bide fırça yedim ne belirtisi

Olsun belirti olsun surda yandan teyze olarak heyecan yapacazz
Bende kronik kansizlik var hep usurum desigin gb ama kizimda bi baskaydim o geldi aklima

Kızlar ben aşılama yaptırdım bugün 5. Gün biliyorum şimdiden belirti başlamaz ama belim' ın sağ tarafin da hafiften ağrı var bilgisi ola varmi tutmuş yada tutmamış olabilir mi

Kizlar benim genelde ovulasyondan sonra adete kadar hep akintim olur, bu ay hiic yok cok kuru sizce neden boyle oldu

Olsun belirti olsun surda yandan teyze olarak heyecan yapacazz
Bende kronik kansizlik var hep usurum desigin gb ama kizimda bi baskaydim o geldi aklima
Baya baya 7 derecede titredin ya beynimde zonkluyo canım bişey yemek istiyo ama ne istiyo karar veremedim

Olabilirmi canim,ovulasyonda pozitifi yakalamistim
Servikal mukus yani akıntı dediğimiz durum rahme gelen spermlerin korunum canlı kalmasını sağlarmış birazcık baktım da . Net bilgim yok güzelim aklını da bulandırmayım ben aklıma gelen ihtimali söyledim sadece . Acaba mı diye

Reactions: D-E
Tesekkur ederim canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…