Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende hepsi olur canım batmalar hariç ama bende adet düzensizliği var mesala bat tarihim de tahmini yani garanti değil bu belirsizlik beni düşündürüyor açıkçası insallah sende vardır birseyler

Sonradan oluşanlar çok duydum canım o yüzden dedim bekle diye.. kendi düşer orası ayrı tabi benim kendiliğinden sona erdi hamileliğim yapacak birbsey yoktu.. fakat aynı durumu yaşamış olsaydım ben beklerdim Rabb'imin gücü her şey olabilir.. 10. Haftada oluşan bile duydum yani bu çok etkilemişti beni..beklemek zordur kesin ama sonuç güzel olacaksa katlanılır her seye.. Rabbim hepimize hayırlı,sağlıklı evlatlar nasip etsin

Bende hepsi olur canım batmalar hariç ama bende adet düzensizliği var mesala bat tarihim de tahmini yani garanti değil bu belirsizlik beni düşündürüyor açıkçası insallah sende vardır birseyler

Tesekkur ederim canim kismet.insallah sen de muradina erersin

Peki bu yerleşme kanaması denen şey sende oldu mu lekelenme felan bende olmadı mesala herkeste olur mu acaba

Ilk 3 hamileligimde olmamisti lekelenme.Kizima hamileyken olmustu.kahverengi lekelenme olmustu.ama benim adetlerim hep oyle baslar.o yuzden tereddutte kalmistim.kan testi yapinca ogrenmistim.ama her insanin vucudu farkli reaksiyon gosterebiliyor.illa lekelenme olacak diye bir sey yok canim

İyi oldu bunu öğrendiğim bende kaç gündür onu bekliyorum hayırlısı artık teşekkür ettim canim

Normal adet oldum ancak daha az ped kullandim.lekelenmem yok.

Canim ben Eylul'de gebelik bekliyordum.
3 Eylul'de olmam gerekiyordu lekelenme basladi.5 Eylul'de kan verdim 6.64 cikti.
6 Eylul'de regl oldum kimyasal sandim.Bayaada oldum yani regldi bana gore.Bittikten sonra 4-5 bisy yoktu ama sonra lekelenme basladi yine kahverengi.
Bende hic olmaz diye gittim.
18 Eylul'de beta degerim firlamisti.Şok tabii.
Malesef dış gebelikti.
Sonrası daha da yorucu,acılı ve uzun sürdü.
Yeni adet oldum normal.

Yani demem o ki insallah sadece ustune gormussundur ya da vucudun hazirlaniyordurda adetten hemen sonra kalirsin insallah.Ama icinde kucucuk bi acaba varsa önlem amacli kan ver ve icin rahatlasin.

Sana da cok gecmis olsun canim.dis gebelik zor ve sancili bir surec...pazartesi bi kan vereyim bakalim.kismette ne varsa insanoglu onu yasiyor.Allah herkesin gonlune gore versin insallah.

Soğan kürü deneyenler sizde de mide bozulması olmuş muydu, 2 gündür çok fena bozuldu benim midem, aşırı rahatsız ediyo

Sana tavsiyem 9. Haftayi bekle. Aldirma sakin beklemekten bisi kaybetmezsin sonradan dollenen cok
Canım bende zaten 1 hafta geriden geliyor heç döllenme olmus normalde 8 haftalık olması gerekiyorken 7 . Haftaya yeni girdik
kese büyüyo ama çocuk yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…