Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kizlar bende regl oldum hatta bugün 4. Gün ama hala sag tarafimda değişik bir baskı hissediyorum bende test yapicam ne olursa olsun

Kaybolmadım kıızz hergün yazıyorum ama farklı saatlerde giriyoz heralde sen görmedin benim yazdıklarımı :) Ben de Salı doktora gidiyom ne dicek çok merak ediyorum, bu kadar gecikmenin sebebi nedir bi sorun çıkmaz umarım. Kasıklarım sürekli pıtpıt halinde solda bi sancı var Allah hayır etsin bakalım

Canım rahim içi ultrason dur o . Ama korkma en fazla en kötü ihtimal adet sancısı gibi bir ağrın olur oda kürtaj sonrası . Kürtaj yapılırken hiçbirşey hissetmiyorsun . İçini ferah tut. Rabbim sağlıklı hayirli bebiş nasip eylesin

İyi akşamlar arkadaşlar... Biraz size içimi dökeyim.Ya insan 5 senelik evliliği boyunca her yumurtlama döneminde bi sorunmu yaşar anlamıyorum.Ya şuana kadar abartısız 5 yıldır her yumurtlama dönemi ya dargın oluyoruz. Ya kaynanamlar bende oluyo ya biz onlarda oluyoruz illa bişi çıkıyo. Bu seferde kaynanamın ameliyatı çıktı tamda yumurtlama zamanı hastanede yanında refakatçı olarak kalacağım... ovulasyon testide olumlu sonuç veriyo. Aslında polikistik overde varda bi ihtimal tutardı belki ne bilim. Ama her seferinde bi sorun bi problem. ((

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…