Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar daha gününüz gelmeden niye test yapiop moralinizi bozuyorsunuz.benim artık günün de geçse cesaret edip yapamıyorum çünkü biliyorum negatif .

Kızlar daha gününüz gelmeden niye test yapiop moralinizi bozuyorsunuz.benim artık günün de geçse cesaret edip yapamıyorum çünkü biliyorum negatif .
Benim ovulasyon 12. Gün oldu erken belli olacak bir çözüm yokmu ya günler geçmiyor bekledikçe

Çok sıkıldım ama beklemekten :KK43:

Şimdi yaptım onda bile tık yok

O ovu testi canım
Canım daha baya var gününe sabır inşallah güzel haberler alırız ama bencede adet geçene kadar test yapmayalım çünkü o testte tek çizgi görmek adetten daha çok can acıtıyo sanki

Benim artik gunumde gecse testte pozitif ciksa yine de guvenemem gb geliyor :))))))
Herkes zaafi olan yerden vuruluyor galiba :)))))

Canim moralini bozma ya hala cok erken
Çok bozmadım sadece merak ettim canım
Bildiğim kadarıyla 14 gün geçtikten sonra belli oluyor
10-12 diye görmüştüm ondan belki çıkar dedim
Canım daha baya var gününe sabır inşallah güzel haberler alırız ama bencede adet geçene kadar test yapmayalım çünkü o testte tek çizgi görmek adetten daha çok can acıtıyo sanki
Bende hiç dayanamıyorum ki
CanEs CanEs Simdi yine diyor ki icindeki ses ' ya varsa' :)))))))
Aynen :KK70:

Bende bazen çok umutsuz oluyorum hiç olmayacak gibi geliyor .Ama yinede uğraşıyorum

Valla ne pozitifler gordum kanda testte su gectigimiz aylarda hep hayal kirikligiyla döndü bana o yuzden..korkular korkular
Regle kadar olan zaman keske zehir olmasa aslinda ama insan bekleyemiyor iste

Çok bozmadım sadece merak ettim canım

10-12 diye görmüştüm ondan belki çıkar dedim

Bende hiç dayanamıyorum ki

Aynen :KK70:

Hic bozma cok var :)))
Kendine zehir etme su gunlerini.
Zaten erken ogrenmek cozum degil canim reglin gecmesi her turlu beklenecek ve vucut once kendine sinyal verecek ki hersey daha da hizlansin

Hic bozma cok var :)))
Kendine zehir etme su gunlerini.
Zaten erken ogrenmek cozum degil canim reglin gecmesi her turlu beklenecek ve vucut once kendine sinyal verecek ki hersey daha da hizlansin
Napiyim ya bende böyleyim meraklıyım :))

Canim senmi istedin yumurta takibi yoksa sadece muayene için gittin onları baktılar.bende diğer ay gideceğim eger bu ayda olmassa yumurta takibine.hatta aşılama istiycem yaparsa tabi.bende 32 yaşındayım kaybedecek vakit yok
Aynen ben istedim canım onlar da baktı yaptı, ben sadece takip ettiriyorum çapı ne olmuşsa söylüyor şu gün bu gün çatlayacak diyor. Takipli olmak daha mantıklı bence akıntı yanıltabiliyo çünkü.

X