Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yurt dışındalar :) ben çizgimi cizmeye uğraşıyorum da adamı ne yapacağız

Adama aşkım canım dicen damardan gircen hatta biraz da duygu sömürüsü yapcan hahah çok hain gördüm kendimi Erkekler pohpohlanmaktan çok hoşlanıyolar çocuk gibi. Ben ilk evlendiğim zamanlarda eşim bişe dediğinde kös kös konuşurdum inatlaşırdım baktım sonradan yöntemi öğrendim şimdi onun gönlü olsun diye istediği gibi konuşuyorum ardından kendi istediğimi yaptırıyorım hahaha

Doktora göstermedim canım kağıtta 5-10 gebe 2-3 hafta yazıyo
Yarin da ozel hastaneler yarim gun calisir cnm hem bak acik acik demis gebesin ama daha coooookk erken pazartesiye degerin mesela 40 kusur falan olmasi lazim her gun 2 ye katlar

Bundan once verdiginde de 5 küsür ciktigi icin ben senin adina tedirgin oldum canim.
Bide bu degerde idrar testinde cikmasida ayri bi konu.
Onceden verdigin olmasa kesin hamilesin denir aslinda ama soru isareti var.
Kusura bakma boyle de olumsuz konusuyor gb oluyor ama

Ya o değil de oğlum okuldan geldi, heyecanla sordu ,değilmişim diyince o da ağladı. ..
Kuzum benim demekki oda cok istiyor kardeş.cocuklarin duası kabul olurmus,insllah gözyaşları diger ay sevince döner canım.sende ağlama yaaaaaaa sevineceğiz inşllah diğer ay hepimiz

Ben adetime 4 gun kala sabah pembe lekelenmem oldu. Brn de aksami bekledim. Uc test yaptim ucude pozitif cikti. Ama erken dollenme olmus benim. Sen adet gunun nezman bilniyorum ama iki gun sonra tekrar bak yukselebilir.
Canım erken döllenme derken, testi yaptığında yumurtlamandan tahmini ne kadar zaman geçmiştir bilebilirmisin.

Yok canım gerçekleri söylüyosun bende öyle düşünüyorum zaten

Bende artık oyle yapayım. Vereyim gazi

Canım beni yanlış anlama ama oğluna bu durumu söylemeni doğru bulmadım. O daha bir çocuk ve bizden daha çok etkileniyorlar.. Eğer hamile kalırsan o zaman paylaşmalısın kardeşin olacak şeklinde..
Haklısın canım ben de pişman oldum.olmayacağını hiç düşünmedim doğrusu. ..

Bende 4. gunu gittim. Doktorum kendi istedi. Hatta eşimden de tekrar sperm testi istedi. Bi şansını dene bakalim.

Evet canım herkesten aynı cümleyi duyuyordum bnde. Nasıl oluyo beklemediğin an diye soruyordum. Ama olıyomuş gerçekten. Tabisi tamamen kafandan atamıyorsun illaki aklın orda. Her ne kadar ilişkiyi görev bilinci ile yapmayın deselerde mutlaka aklında yumurtlama günü,akıntı vs vs oluyor. Yapmak gereken olabildiğince kafayı başka şeylere yormak. Yoksa Bebiş isterken onu düşünmemek mümkün mü hiç:))Rabbim hayırlı zamanda sağlıkla versin hepimize inş

Bu ay dusunmuyorum sporu bitireyim de bak :))))))
Arkadasiminda gunu sasti,yumurtlama gunleride sasti malum o da nasilsa iyi hesaplayamam belli olmayacak dedi saldi,oldu bebe

Yok canım gerçekleri söylüyosun bende öyle düşünüyorum zaten

Insallah bosuna konusuyoruzdur yine de..
Ve sadece gecikmedir ya da söküleceksende kendiliginden sökülürsünde cabuk baslar calismalar.Rahim kendini hazirlarda derler boyle zamanlar icin.
Hayirli haberler olsun insallah♡

Yarın için kadın doğum a randevu aldım bakalım bu şişkinlik ve sancılar nedenmis ...

Kızlar bugün doktora gittim adetin 12. günündeyim yumurta takibi için gittim rahim ağzında yara var dedi ve istenen tetkikleri yazıp beni ketem’e yönlendirdi orda daha hızlı sonuç alırız dedi, çok canım sıkıldı moralim bozuldu yumurtalarım iki taraflı da gelişmiş 3-4 gün içinde çatlar gebe kalabilirsin dedi. Ama ketemdeki kadın pazartesi gününe kadar ilişki yok pazartesi geleceksin tetkikleri yapacaz dedi. Yani bu ay da böyle çöpe gitti. Daha 3 buçuk aydır evliyim ne çabuk oluştu bu yara neyin nesidir anlamadım nolur dua edin kötü bişey çıkmasın.

Canım Allah korktuguna ugratmasin inşAllah

Canim gecmis olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…