Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
ÖNCELİKLE HAKKINDA HAYIRLISIOLSUN SENIN ICIN ARASTIRDIM BIR SITEDE SU YAZIYORDU CANIM
Bundan dolayı da hamile olmayan bir kadında Beta HCG hormon seviyeleri 5-10 IU/mL oranında olmaktadır.
AMA TABI YINEDE DOKTORA GOSTER BEN SITEDEN BAKTIM
http://jinekoloji.com/beta-hcg-degeri-kac-olmali-ornek-sonuclar
Bencede sanki hamilesin canim zaten hikayeni duyunca çok etkilendim.insllah hamilesindir senin için dua edicem bu gece,tanımıyorum seni ama sanki yaşadıkların çok olgunlastirmis seni sabr etmeyi öğretmiş.hakkinda hayırlısı olsun
ay canım benim Allah razı olsun ❤️ Ahh yaşadıklarım beni bu hale getiren. sadece çocukla alakalı bi problemim olmadıki şimdiye kadar hep evliliğimden sonrasında bi çok şey yaşadım. İnşaAllah canım

eşimde diyo içime doğuyor bu ay olacak diye anneside öyle hissediyor pek dile getirmesede ilaç falan vermiyor dünde annem yeğenime patik almış anneannem senmi alacan onu ha bebeğin bi olsunda kızmı erkekmi ona göre al dedi. ki anneannem alzarmır eşimle birbimize baktık kaldık :KK70:

Aynen geçen gece benim de eşim aynısını söyledi. Ağızlarından bal damlıyor mübarek. Ben daha hiç kimseye olabilme ihtimalinden bahsetmedim. Bi siz biliyorsunuz :KK70:

Ben farkli bi doktordan randevu aldum cnm pazartesi saat 14.10a kendi doktoruma gitmek istemiorum. Kuzu kuzu gelmisim yatmisim onune yapmissin muayeneyi ee nie istemio sun hormon testi alttan bakinca belli oluyor sanki cok kizginim dedigi cikmazsa hele yarinda regl olamazsam bidaha kapisindan gecmicem. Cok agrim var bu arada misafirimde var yarin gelirse yandigimij resmidir haaa
Bende doktorumu degistirdim. 2 defa dusuk yaptim. Hic umrunda degil. Olur boyle seyler deyip gecti. 1 tane test istemedi. Hemen doktorumu degistirdim. Simdiki cok ilgili. Hemen esim ve benden testler istedi. Megerse kan pihtilasmasi varmis. Eski doktoruma kalsa yanmistim. Bir daha hamile kalsam Allah gostermedin yine ayni seyleri yasayacaktim.
Icine sinmiyorsa gitme valla. Baska doktor mu yok sanki

Ya o değil de oğlum okuldan geldi, heyecanla sordu ,değilmişim diyince o da ağladı. ..

Canım beni yanlış anlama ama oğluna bu durumu söylemeni doğru bulmadım. O daha bir çocuk ve bizden daha çok etkileniyorlar.. Eğer hamile kalırsan o zaman paylaşmalısın kardeşin olacak şeklinde..

V Veaskgittibizden
Canim sen 26 Eylul'de adet oldun?
Sonra olmadın ve lekelenmeleri saymazsan ne zamandi reglin?
Adet gununden 10 gun kadar öncede 5 küsür cikti demistin.

Bence özele fln git vakit varken ve basindan gecenleri anlat.Doktoe bi sekilde yonlendirir.Pazartesi gec olmasin.
Cunku farkli bi durum var ortada.
Canım adeti düzensiz olan biriyim ben eğer lekelenme olmasaydı bu ekim ayının sonlarında olmam gerekiyodu adet.özelde yaptırdım kanı ama doktor yoktu ona gösteremedim o yüzden pzartesiyi beklicem mecbur. Bakalım ne dicek

C cigdemmm26 ay sende mi soğan kürüyle hamile kaldın kuzum yaaa ne güzelll

Evet canım çok şükür:) rahim filmi,soğan kürü,dua herşeyi yaptım. Rabbim nasip etti 1,5yılın sonunda. Darısı tüm isteyenlerin başına. En önemlisi de pek ümidim yoktu bu ay. Çok ilişkş olmadı çünkü. Ayrıca bu ay doktorum yumurta takibine çağırmıştı. Çikolata kistim olduğundan gebeliği engelleyebiliyormuş. Olmadı tüp bebeğe gidecektik artık. Ama ben gitmedim yumurta takibine. Boşverdim. 2ay kafamı rahatlatıcam sonra yine olmazsa giderim dedim. Spora,pilatese filan gittim. Ümidim yokken gördüm çift çizgiyi:)):dua: vakti zamanı gelince olıyormuş. Stres yapmamaya başka şeylerle ilgilenmeye çalışın kızlar. İnş gelecek bebişlerimiz sırayla:halay::halay:

C cigdemmm26 ay sende mi soğan kürüyle hamile kaldın kuzum yaaa ne güzelll

Evet canım çok şükür:) rahim filmi,soğan kürü,dua herşeyi yaptım. Rabbim nasip etti 1,5yılın sonunda. Darısı tüm isteyenlerin başına. En önemlisi de pek ümidim yoktu bu ay. Çok ilişkş olmadı çünkü. Ayrıca bu ay doktorum yumurta takibine çağırmıştı. Çikolata kistim olduğundan gebeliği engelleyebiliyormuş. Olmadı tüp bebeğe gidecektik artık. Ama ben gitmedim yumurta takibine. Boşverdim. 2ay kafamı rahatlatıcam sonra yine olmazsa giderim dedim. Spora,pilatese filan gittim. Ümidim yokken gördüm çift çizgiyi:)):dua: vakti zamanı gelince olıyormuş. Stres yapmamaya başka şeylerle ilgilenmeye çalışın kızlar. İnş gelecek bebişlerimiz sırayla:halay::halay:

Çok sevindim canım hayırlısıyla kucağına alırsın inşallah. Ben de pilatese başlıcam biraz kafamı dağıtayım diye. Herkesin söylediği hiç ummadığım anda geldi bebeğim :) Bizim de öyle olacak heralde

Bende doktorumu degistirdim. 2 defa dusuk yaptim. Hic umrunda degil. Olur boyle seyler deyip gecti. 1 tane test istemedi. Hemen doktorumu degistirdim. Simdiki cok ilgili. Hemen esim ve benden testler istedi. Megerse kan pihtilasmasi varmis. Eski doktoruma kalsa yanmistim. Bir daha hamile kalsam Allah gostermedin yine ayni seyleri yasayacaktim.
Icine sinmiyorsa gitme valla. Baska doktor mu yok sanki
Cnm dedigi cikti ama bugun regl oldum 4.gubu olacak randevu gunum gidip hormom testi yaptirmak istiyorum desem yaparmiki ? Evet kesinlikld cok dogru diyorsun birine tam anlamiyla guvenmek istiyorum. Eski dogum yaptigim doktor cok iidi ama randevu almak nerdeyse imkansiz araliga randevu verio

X