Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
valla gazdanda olabilir bilmiyorum normaldede çok gazım olur ama bu denli zorlamamıştı hiç bu defa farklı sanki bilemedim yumurtlamanın üstünden 10 gün geçti bir etkisi belirtisi olurmu daha bilmiyorum gün bitsede evime gidip haftasonu bol bol uyusam dinlensem diye dua ediyorum

İnşallah minik mucize oluşmuştur İnşallah bunları o yapıyodur

Simdi adetin gecti mi?
Yoksa sen Eylul'den sonra mi hic olmadin?
Soruyorum ama sakincasi yoktur insallah.
Insallah bosuna konusuyoruzdurda bebis gelmistir :)
Kan sonucunu merak ettim

ben önceki hamileliğimde hiç beklemeden oldu hiç stres yapmadım haliyle ramazandı zaten oruç tutuyordum hiç beklemiyordum hamile kalacağımı
Çok önemli bi faktör gerçekten nasıl etkileniyor bilmiyorum ama olmuyor yani strese girince . Bu ayda olmazsa ilk önce kendimi forumdan uzaklaştıracağım biraz bura da beni motive olarak iyi etkiliyor ama streslendiğimi de hissediyorum sanki

Simdi adetin gecti mi?
Yoksa sen Eylul'den sonra mi hic olmadin?
Soruyorum ama sakincasi yoktur insallah.
Insallah bosuna konusuyoruzdurda bebis gelmistir :)
Kan sonucunu merak ettim
Yok canım ne sakıncası olcak. Hepimiz zaten birbirimizin derdini sıkıntısına yardımcı olmak için burada değişmiyiz... En son ben eylül 26 da adetim bitti... Ekim 19 da lekelenme şeklinde geldi pembe kahve ama ilk defa böyle bi kahvelik gördüm kendimde daha öncede olmamıştı.. Ben onları adet diye saydım tabi.. Ama normalde afedersin ped yetiştiremeyen ben bu sefer hiç kullanmadım.Suan günüm geçmedi eğer lekelenmeleri adet sayarsam.. Ya bilmiyorum çoğu kez yaşadım bu şekilde farklılıklar her seferinde acaba dedim gittim yaptırdım kanda sonuç negatif.. Bu seferde bilmiyorum sanki sonuç aynı çıkcak gibide işte insan olumlu olmasını istediği için en ufak bişeyi olumlu görmeye çalışıyo. ben iyisimi gidip bi kanda baktırayım kafamdaki düşüncelerden kurtulurum hiç değilse

Ped doldurmayan lekelenmeler çok adetten sayılmamalı gibi geliyor bana . Sabrına hayran kaldım ben olsam kanatlanıp 100000 kere girmiştim kana

Döllenmeyle alakalı tamamen . Yine de kontrollü ilerlemekte fayda var . İçimiz rahat etsin
aynen bende hiç bilmiyorum artık ne düşüneceğimi kendimde belirti aramak istemiyorum ama belimde bariz ağrıyor hiç böyle dayanarak oturmak zorunda kalmamıştım. bilgisayar başındayım illaki öne eğiliyorum belim hemen ağrıyı basıyor anlam veremedim piskojikte olabilir olmayada bilir karmakarışık

İnsallah guzel haberler alirsin canim

Ee ne zaman kan vereceksin bende sabirsizlandim valla ahahah
Reglim gelmezse bu pazartesi değil önümüzdeki pazartesi kana giderim . Testte çıkmayınca bir burukluk oluyor da kanda çıkmayınca hepten bozulurum Bi kendimden emin olayım geciksin öyle kan Benim zorum testlerle göreceeeem o çift çizgiyi

O kadar zorluyosa psikolojik değildir muhtemelen . Bebik olsa da olmasa da bele çok dikkat etmek lazım . Gebelik durumunda mahveder insanı

Ped doldurmayan lekelenmeler çok adetten sayılmamalı gibi geliyor bana . Sabrına hayran kaldım ben olsam kanatlanıp 100000 kere girmiştim kana
O sebepten zaten içimde hala bi umut var... Bilmiyorum bu ay çok fazla hiç olmadığı kadar umutlandım ama hayırlısını istiyorum daima.. artık bu seferde yoksa eşimle zaten direk tüp bebek düşünüyoruz.. 5 yıl aşılamayı bekleyecek kadar az bi süre değil. Birde eltimde hamile doğumuna 2,5 ay kaldı 7 aylık evliyken kaldı hamile. Dolayısıyla eşimde yakın çevresinde böyle bişey görünce oda fazlasıyla istiyo artık hissediyorum...

Kandan olumlu sonuc alinca hemen idrar tahlilide yap gor o cizgiyi :) bende o zamana regl olurum insallaaah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…