Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
O ikinci cizgimi amaaan yareppimmm ahahahha kiz bence sen bu teste cok cis koymussun ahahahah

Tamam cnm kesin yapacam :) ins bende aralikta gebelik takvimi eklerim. Ne ogretmeni cnm sen hangi sehir ve kac yillik ogretmensin ben biraz zor atandimda branşım geregi.

ben hala hastalanmadım. sanırım stresten gecikti yine. hiçbir adet belirtisi yok. göğüslerim bile şişmedi. ama bu sabah afedersiniz bi sıvı geldi su gibi kokulu ama anlamadım
O kokulu akinti 2 gun once bende de vardi ama ben gebe degilim cnm

sagol canimda ben yaptim zaten o egzersizleri falan anca bu kadar oldu

Hic sorma o kadar uzun beklemek istemiyor insan. Bak simdi ben suan 5 haftaligim her 2-3 gune bir resmen hamilelik testi yapiyom niye biliyormusun. Acaba hala hamilemiyim bir sorun mu var diye merak ediyorum. Iste insan yoksa kendi kendine strese giriyor iyi mi bebegim diye merakta kaliyor

Tamam cnm kesin yapacam :) ins bende aralikta gebelik takvimi eklerim. Ne ogretmeni cnm sen hangi sehir ve kac yillik ogretmensin ben biraz zor atandimda branşım geregi.

İnş canım Rabbim ol derse olur. Ben İstanbul dayım. Sınıf öğretmeniyim. 8.yılım:) yarışmacı arkadaşlara başarılar :)))sen nerdesin hangi branş peki?

allah canini almasin emi. Iste ya halimize bak bebek istegimiz o kadar baskin ki resmen hayatimizi buna endekslemis halde yasiyoruz. Kadin milleti bebeksiz yapamiyor. Erkeklerin kadinsiz yapamadigi gibi
Ya varya hep 2.yi dusunmuyorum kolay degil diyen birinden nasi boyle bi canavar cikti bilemiyorum tek dusundugum bu. Hafta sonu bos bos e bebekte gezdim cok eglenceliydi cok ozlemisim :) esimin se umrunda deil hicbirsey sinir sey

İnş canım Rabbim ol derse olur. Ben İstanbul dayım. Sınıf öğretmeniyim. 8.yılım:) yarışmacı arkadaşlara başarılar :)))sen nerdesin hangi branş peki?
Ahahahahah :) ben konyadayim benim bilisim tekn ve yazilim bransim 3 sene oldu once ilcedeydim bu sene merkeze basladim buyuk bi okul sevdim okulumu. Sinif ogretmenligi cok zor ama allah yardimcin olsun cnm ben 5 ve 6.siniflari zapdedemiyorum bazen ((

Benim uygulamam mi yanlış acaba ben soğanı soymadan yıkayıp dörde bölüp kaynamış suya atıp beş dk kaynattim ağzını kapatmadan. Klorsuz suyu bilmiyorum sabah ki evet iliktan sıcak içtim akşam ictiklerim soğuk oluyordu siz akşam da mı ayrı yaptiniz. Birde tekrar yapsam sorun olur mu? Acaba

Seninki baya hatali olmus cnm sogani soyuyorsun her zaman taze yapiyorsun sabah aksam iliktan sicak iciyorsun

Bnde eskişehirdeydim. Zaten memleketim de orası:)eş durumuyla geldim buraya ama memnunum okulumdan çok şükür. Evet ilkokul zor gerçekten hele ki 1.sınıf şimdi 3.sınıf olduk biz daha iyiyiz. Seviyorum ben minikleri. En masum zamanları çünkü. 4.sınıflar bile büyük görünüyor bana :))

Kızlar sormak istediğim bir soru var şöyle ki;

1..Adetli iken alttan muayene nasıl oluyor
2..O masaya yatınca doktor alttan ultrason aletini sokunca yada muayene sırasına kanama gelmiyor mu yada ultrason aletini geri çıkarırken?

Bu nasıl birşey yaw offf.

Canım seninki yanlış olmuş. Bak saraçoğlunun videolarını izle netten. Anlatıyor kendisi. Hatta programda yapıyorlar bizzat. Sabah akşam ayrı ayrı olacak kesinlikle. Bekleyen soğan fermante oluyor zararı olmaya başlıyor. Hatta salataya kattığınız soğanı bile bekletmeden yiyin diyo Saraçoğlu. Her sabah akşam ayrı ayrı yapılacak taze şekilde ve hafif sıcak içilecek. İltihabı filan da alıyormuş. Benim bekar arkadaşım da yaptı aşırı adet ağrısı oluyordu. Akıntı şeklinde aktı bişeyler dedi. Ama 6ayda 1kere yapılmalı demişti sanırım Saraçoğlu. Arka arkaya yapman tehlikeli olabilir. Rahim duvarında incelme olıyormuş diye okumuştum

Ben geçen ay gittim ama oraya ultrasonla bakmadı smier testi için bişey yaptı o da acitmadi adetliydim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…