Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
bak bu ve bunun gibi videoları izleyin soğan kürü yapacak kızlar.ysnlış uygulama yapmayın Allah korusun zararı olmasın.

Canım seninki yanlış olmuş. Bak saraçoğlunun videolarını izle netten. Anlatıyor kendisi. Hatta programda yapıyorlar bizzat. Sabah akşam ayrı ayrı olacak kesinlikle. Bekleyen soğan fermante oluyor zararı olmaya başlıyor. Hatta salataya kattığınız soğanı bile bekletmeden yiyin diyo Saraçoğlu. Her sabah akşam ayrı ayrı yapılacak taze şekilde ve hafif sıcak içilecek. İltihabı filan da alıyormuş. Benim bekar arkadaşım da yaptı aşırı adet ağrısı oluyordu. Akıntı şeklinde aktı bişeyler dedi. Ama 6ayda 1kere yapılmalı demişti sanırım Saraçoğlu. Arka arkaya yapman tehlikeli olabilir. Rahim duvarında incelme olıyormuş diye okumuştum
Ben birinden duyduğum gibi yaptım keşke video izleseydim zaten başarılı olmamış benim yaptığım bende incir havuç kurunu denicem birde hayıt hapı kullancam

Ben birinden duyduğum gibi yaptım keşke video izleseydim zaten başarılı olmamış benim yaptığım bende incir havuç kurunu denicem birde hayıt hapı kullancam

Aynen canım başka bişey dene. Havuç incir kürünü de anlatıyordu Saraçoğlu. Onu da iyice araştır. Ben incir kürü yaptım eşime de keçiboynuzu kürü yaptım ama bize yararı olmadı. İnş sana olur canım.

Kızlar sormak istediğim bir soru var şöyle ki;

1..Adetli iken alttan muayene nasıl oluyor
2..O masaya yatınca doktor alttan ultrason aletini sokunca yada muayene sırasına kanama gelmiyor mu yada ultrason aletini geri çıkarırken? :KK53::olamaz:

Bu nasıl birşey yaw offf.:mad:

Ben adetimin 2.günü gitmiştim. Hormon testi yaptıracaktım. Öylesine devlet hastanesinden bi doktora randevu aldım. Oda bi muayene edelim demesin mi:oha: ee ben adetliyim şuan kem küm dedim olsun sorun değil dedi. Altıma peçete verdi asistan. Bildiğin muayene etti çikolata kistimi filan gördü. Sonra hormon testine yolladı ama çok tiksindim kendimden valla. Bn nasılsa yapmaz alttan muayene diye erkek doktora gitmiştim bide :kızgın:

Ben adetimin 2.günü gitmiştim. Hormon testi yaptıracaktım. Öylesine devlet hastanesinden bi doktora randevu aldım. Oda bi muayene edelim demesin mi:oha: ee ben adetliyim şuan kem küm dedim olsun sorun değil dedi. Altıma peçete verdi asistan. Bildiğin muayene etti çikolata kistimi filan gördü. Sonra hormon testine yolladı ama çok tiksindim kendimden valla. Bn nasılsa yapmaz alttan muayene diye erkek doktora gitmiştim bide :kızgın:

Ayyy çok acayip oldum şuan.Nedir bu çektiğimiz kızlar?Bilgilendirme için çok çok teşekkür ederim...:KK15:

Ayyy çok acayip oldum şuan.Nedir bu çektiğimiz kızlar?Bilgilendirme için çok çok teşekkür ederim...:KK15:

Sen adetliyken muayene için mi gideceksin canım yoksa hormon tahlili için filan mı?bnim arkadaşa da başka bi doktor adetli olduğu için bakmamış mesela çok ilginç gerçekten

Tamam cnm kesin yapacam :) ins bende aralikta gebelik takvimi eklerim. Ne ogretmeni cnm sen hangi sehir ve kac yillik ogretmensin ben biraz zor atandimda branşım geregi.
soğanın kabuğu soyulmuyor asıl önemli olan kabuğu zaten soğan kürü yaz ibrahim saracoğlu’nun hemen çıkar cnm

soğanın kabuğu soyulmuyor asıl önemli olan kabuğu zaten soğan kürü yaz ibrahim saracoğlu’nun hemen çıkar cnm

Tam tersi canım kabuğunu soyuyoruz. Videolarında var. Zahide yetiş filan yapıyor direk programda. İnçe kahverengi kabuk soyulup 4e bölüyoruz soğanı. Video attım az önce orda da aynısını söylüyor ve yaptırıyor

Sen adetliyken muayene için mi gideceksin canım yoksa hormon tahlili için filan mı?bnim arkadaşa da başka bi doktor adetli olduğu için bakmamış mesela çok ilginç gerçekten

Canım ben hem genel muayene için gideceğim hemde hormon değerlerime baktırmak istiyorum bebek için.Nedir ne değildir herşey yolundamı diye.

Canım ben hem genel muayene için gideceğim hemde hormon değerlerime baktırmak istiyorum bebek için.Nedir ne değildir herşey yolundamı diye.

Belki direk hormon testine yollayabilir seni. Ultrasonla bakabilir. Sonuçta adetliyken smear testi yapamaz. Alttan da bakmaz belki :)

Adet hala olmadım arkadaşlar bat bugün ama yok sadece sancılarım başladı sanırım çanlar benim için çalıyor bu ay da hüsran :KK43:

Belki direk hormon testine yollayabilir seni. Ultrasonla bakabilir. Sonuçta adetliyken smear testi yapamaz. Alttan da bakmaz belki :)

İnşallah canım bakalım ne olacak.Sevmiyorum şu muayeneleri.Başka türlü olsa keşke dimi :oops:
Bu arada bebişinde hayırlı uğurlu olsn Allah sağlıkla kucağına da almayı nasip etsin inşallah.

X