Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hanımlar kendini gerçekten hamile gibi hisseden var mı ? Yani içinizde hafif bir pırpırlık bu sefer oldu hissi ?? Kendimi kaptırmak istemiyorum ama içimde çok hoş bir hissiyat var .. Kendimde belirti falan aramayı bıraktım artık . (Zaten belirtim de yok o ayrı :deli:) Burada bir arkadaş yazmıştı olumlu enerji ben iyi anne olacağım gibi kendimize vereceğimiz mesajlar çok önemli diye .. Karnımda kelebekler uçuyor saçma bir şekilde :KK49:

Benimde içimde çok güzel hisler var ama kendimi de kaptırmamaya çalışıyorum üzülmemek için. Umarım hislerimiz bizi yanıltmıyordur

46-47 kilo arasında gelip gidiyorum kızlar keşke bende 50 nin üzerine çıkabilsem, önrümde 1 defa 50 yi gördüm o da üniversitedeydi, kendimi bildim bileli böyleyim kilo alamama problemim var :KK43:
Hahah bende oyleydim canim 48 kilo evlendim.evlendigimden 3 ay sonra kilo almaya başladım,millet doğum yapıyorda alıyor ben niye aldım bilmiyorum.

46-47 kilo arasında gelip gidiyorum kızlar keşke bende 50 nin üzerine çıkabilsem, önrümde 1 defa 50 yi gördüm o da üniversitedeydi, kendimi bildim bileli böyleyim kilo alamama problemim var :KK43:
CANIM BEN 45 DEN NE ASAGI NE YUKARI HIC CIKMADIM AMA IKI SENEDİR KİST ILACLARI KULLANMAKTAN BU HALE GELDIM 20 KILO NE DEMEK SEN BENIM PSIKOLOJIYI DUSUN BOSVER ALMA KILO GERCEKTEN BAK VEREMIYORUMMMM:KK34:

Hanımlar kendini gerçekten hamile gibi hisseden var mı ? Yani içinizde hafif bir pırpırlık bu sefer oldu hissi ?? Kendimi kaptırmak istemiyorum ama içimde çok hoş bir hissiyat var .. Kendimde belirti falan aramayı bıraktım artık . (Zaten belirtim de yok o ayrı :deli:) Burada bir arkadaş yazmıştı olumlu enerji ben iyi anne olacağım gibi kendimize vereceğimiz mesajlar çok önemli diye .. Karnımda kelebekler uçuyor saçma bir şekilde :KK49:
Insallaj dogru hissediyorsundur cnm. Ben ilk gebeligimde hissetmistim inatla hamileyim diyordum ogrendigimde daha 4 haftalikti doktora gittim daha simdi goremeyizki bu ne acele demisti :)) anneler hisseder:super:

Benimde içimde çok güzel hisler var ama kendimi de kaptırmamaya çalışıyorum üzülmemek için. Umarım hislerimiz bizi yanıltmıyordur
Ben de öyle üzülmemek için o hissi bastırmaya çalışıyorum ama ... Hoşuma da gitmiyor değil .. Daha varlığı belirsizken bu hissiyat varsa olduğunda nasıl olurum tahmin dahi edemiyorum .. Rabbimmmmm :dua:

bende kilo alamıyordum evlendikten sonra kilo aldım niye alıyoruz anlamıyorum :110:
Evlenince kocama güzel yemekler yaptım.hergün pastalar,börekler gelen giden misafir derken aliniyor canim.bide ben ayıptır söylemesi güzel yemek yaparım eşim senin yaptığın çorba bile farklı der.eeeeeeee ona yapip kendimizde yiyoruz tabi alınıyor löp löp kilolar

Insallaj dogru hissediyorsundur cnm. Ben ilk gebeligimde hissetmistim inatla hamileyim diyordum ogrendigimde daha 4 haftalikti doktora gittim daha simdi goremeyizki bu ne acele demisti :)) anneler hisseder:super:
Gerçekten mi :KK200: Burada okuyorum öyle belirti böyle belirti ordan aktı burdan koktu .. Yok Allah yok hiçbir belirti yok .. Ne batma ne akma ne bulantı ne kusma .. Sadece içimde hafif bir heyecan .. İnşallahhhh .. Hepimiz içinnnnn Rabbim yüzümüzü güldürsün :dua:

SUAN 65 KILOYUM OZMAN BEN YANDIMMMM ACILLL ALARMM KIZLAR HEMEN ZAYIFLIYORUZ
KUBRA CANIM BİM YESIL CAY COK IYI AL BEN BIR ARA DIKKAT ETTIM YEMELERIME GUNDE IKI TANE YESILCAY VE GUNDE 2 LITRE SU TUKETTIM AYDA 5 KILO VERMISTIMMMM :KK49:
ay canım alayım valla zaten ben aksamları ekmek falan yemıyorum sabah işte bi puaca öglen hafıf yemeye calısıyorum

Kizlar ben de evlendigim zaman 48 kiloydum, ama evlendilkten 4 ay sonra bana Ms teshisi konuldu,yikilmistim 45 kiloya dustum.
Allaha cok sukur teshis konulduktan sonra ms icin alternatif bir terapi buldum Brezilyada cok unlu, yuksek doz vitamin D ile, ve simdi teshisten 1 bucuk yil gecti, hastaligim yok gibi hic bir belirtisi yok, 53 kiloyim simdi. Doktorum hamile kalabirsin dedi ve terapiye devam edersin cocuk icin hic bir sakincasi yok. Cok sukur hersey yoluna girdi cok mutluyum, esim bana cok destek oldu. Simdi de cocuk istiyoruz insallah cok bekletmez bizi.
Bu da benim hikayem sizlerle paylasmak istedim.

Evlenince kocama güzel yemekler yaptım.hergün pastalar,börekler gelen giden misafir derken aliniyor canim.bide ben ayıptır söylemesi güzel yemek yaparım eşim senin yaptığın çorba bile farklı der.eeeeeeee ona yapip kendimizde yiyoruz tabi alınıyor löp löp kilolar
annem der ki evlendikten sonra vücut değişir kadın olursun kilo alırsın der :110:

Ben hiç bisy histmiyorum sadece çok sinirli oldum bi haftadir

Beklentilerimizi her geçen gün arttırıyoruz sonucu alamayınca da geriliyoruz canım ama ne yaparsak kendimize. Ananem derdi kötü düşün iyi olunca sevinesin diye ama bu öyle bir his ki kötüye itmiyor beni.

Gerçekten mi :KK200: Burada okuyorum öyle belirti böyle belirti ordan aktı burdan koktu .. Yok Allah yok hiçbir belirti yok .. Ne batma ne akma ne bulantı ne kusma .. Sadece içimde hafif bir heyecan .. İnşallahhhh .. Hepimiz içinnnnn Rabbim yüzümüzü güldürsün :dua:
Benim unv oda arkadaşım hic birsey hissetmemisti hemde hamileligi boyunca cok kolay gecmisti belkide seninde oyle gecer cnm

adet tarıhın ne zman bende hıssedıyorum gibi

X