Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
kızlar aksam eve gıdınce bunu denıycem kadının bırı anlatms bakın hemde kadınlar klubunden

kızlar size en kolay hamile oldugunu ögrenme yolu anlatayım...............ben hamile oldugumu idrar testi vede kan tahlilinden ögrenmedim................adet günüm gelmişti ve ben adet olmamıştım ama kasık agrılarım gögüslerimde dolgunluk agrıma hissi vardı bu yüzden test falan yapmadım ama arkadasımın tavsiyesi üstüne bu testi uyguladım........ilk önce bi kaba işiyoruz ve sonra onu ocakta kaynatıyoruz kaynayınca beyaz beyaz köpürürse aynı beyaz akıntılarımız oluyorya öle işte vede kötü kokarsa hamilesiniz demektir eger normal kaynarsa su gibi o zaman yoktur demektir......evet kızlar ben böle ögrendim hamile oldugumu idrarımı kaynatmıştım beyaz beyaz köpürdü sonra idrar testi yaptım çift çizgiyi gördüm daha sonrada kan tahlili yaptırdım pozitif sonucunu aldımmm.........darısın tüm bebek isteyenlereeeee.
Bu değil de
https://www.kadinlarkulubu.com/foru...ruluguna-beraber-karar-verelim.289871/page-12
Bunu denedim bekliyorum :KK70: Sadece meraktan :-)

Başka şehirde okuduysanız ve meslek icabı çok yer gördüyseniz eşinle, o zaman ister istemez kıyaslanır şehirler.. ben Kayseri'yi çok beğenirim mesela.. hayat ucuzdu, her yer tertemiz ve bakımlı, belediye otobüsleri en son model.. sadece insanlar yobazdı ama o da zamanla değişti diyorlar Erciyes üniversitesi ve Erciyes dağı kayak merkezi sayesinde
aynen ben adanada eşim antalyada okumuş. kimsernin kimseyi takmadığı bi şehir hayalim. küçük yerde herkes takiptedir. başına bişy gelsin bi haftada herkes duyar. ticareti gayet rezildir. biz özel çalışıyoruz eşimle. çok darbe yedik belki ondandır. benmi abartıyorum bilmiyorum ama kısmet işte

Bizde konyaliyiz bende cok memnun deilim esimin isi geregi giresuna gitme durumumuz var ve kesinlikle cok istiyorum. Konyada da oyle bi evler var dudagin ucuklar fiyatlar tavan baksan salvarla gezip ekmegine kadar evde yaparlar (kinamiyorum demek istedigim fakir gorunmek) ama residence da otururlar 500 600 bin para verirler bi eve.. sevmiyorum hic konyayi bende :)
Giresun küçük ama çok tatlı bir şehir. Yeşile, maviye, denize doyacaksın :) insanları da çok tatlıdır

bi iki günde biter urfa oda otura otura gezersen :KK70: inşallah gelişrsiniz tanışırız belki
Ahahah ciddimi esim heo gezmis oralari cok begenmis senide goturecem diodu.. konyada upuzun bi yol kaybolma riski nerdeyse sifir. Konya 1 gune biter ahahahaha:-)

Giresun küçük ama çok tatlı bir şehir. Yeşile, maviye, denize doyacaksın :) insanları da çok tatlıdır
Benim annemin memleketi bende cok severim ben samimi insanları severim yaa.. esime dedim zaten nolursa olsun bi cami denizi gorsun kesin diye :)) insllah olur ve bebegimi orda buyuturum. Ilk gebeligimde burnumdan gelmisti çünkü

bi arkadaşım gümüşhaneye gelin gitti şimdi giresuna taşınmışlar dünya var diyodu evet. gümüşhane çok kötüymüş lcwaikiki bile yok diyodu

Benim 2014 yilindan beridir vardi ilac kullandim ama ne yazikki sonuc alamadim en son rahim agzina konuslanmis 2 tane cikolata kisti vardi yapisirsa bidaha gebr kalamazsin dedi ve aldirmak zorunda kaldim. Kist nasi patliyormus yaa aman yareppim ilk kez duydum. Verilmis sadakan varmis cnm cok gecmis olsun

Ya açıkçası bende şok oldum memlekete gittik dedem vefat etmişti ben giderken daha ağrıyla gittim 8 saat beni mahvetti millet içerde kuran okurken ben çığlık çığlığa tuvalete gidiyordum sen düşün ne halde oldugumu neyse beni acile goturdu tek babam var yanımda annemler okumada tomografi istediler stajyer doktor kum dokuyorsun ama ilaçlı tomigrafiye birdaha sokacağım seni dedi bir daha girdim cikmamla acil diye zaten suratı değişti dedim noluyor bir gir çık konuşalım dedi ben direk gidip bebek bezi aldım tabi cisimi tutamıyorum arabada altıma yapıyorum ama bağırıyorum babam korktu birşey olacak diye neyse sonuç çıktı iki kistin patlamış dedi ben şok iç kanama olabilir dedi eee dedim kadın doğum doktoruna gel yarın dedi ya dedim sen şaka mı yapıyorsun iç kanama var ve sen beni eve yolluyorum dalga gecmiyorsun dimi dedim o kdr acil degil suanlik atmaya baslamissin dedi kisti ertesi gün yola çıkacak millet doktor dedi 1 hafta o kdr uzun yola çıkma uçak desen 300 lira ist. Hafta üç kez felan var eşim uçak bileti alayım dedi tek başıma gelemem tuvalete gitmezsem maffoluyorum dedim babam dedi yavaş yavaş yatarak gideriz olmadı gideriz bir yerde hastaneye gelir gelmez Medicalpark a gittim doktor rahatlattı bazen kistler adetle birlikte gelmesi gerekirken böyle durumlar olabiliyor iyi yirtmissin dedi biz hepimiz şok olduk üç dört doktora gozukmustum en sonunda kistin yok dedi 1 sene önceki doktor ama o can nasıl acıyor anlatamam Allah kimseye vermesin

güzel değil diyemem ama zihniyet bana göre değil. ailelerimiz burda ve dediğim gibi aslında yaşam çok kolay herkesi tanıyoruz pzarımız marketimiz yakın en uzak mesafe 20 dk ama kendimi özgür hissedemiyorum. yazın urfada sıcaklık 65 dereceleri buluyor. kıyafetin bile biyere kadar istediğin herşeyi giyemiyorsun yada ben öleyim

Haklısın canım biraz tutuculuk var

Ben cok istiyorum oralari gezmeyi esim diyarbakirda gorev yapmisti cok guzel buralar diyodu..

Ayy bende eşime diyorum bazen önceden bilet alıp günü birlik gidip gelelim diye

Ya açıkçası bende şok oldum memlekete gittik dedem vefat etmişti ben giderken daha ağrıyla gittim 8 saat beni mahvetti millet içerde kuran okurken ben çığlık çığlığa tuvalete gidiyordum sen düşün ne halde oldugumu neyse beni acile goturdu tek babam var yanımda annemler okumada tomografi istediler stajyer doktor kum dokuyorsun ama ilaçlı tomigrafiye birdaha sokacağım seni dedi bir daha girdim cikmamla acil diye zaten suratı değişti dedim noluyor bir gir çık konuşalım dedi ben direk gidip bebek bezi aldım tabi cisimi tutamıyorum arabada altıma yapıyorum ama bağırıyorum babam korktu birşey olacak diye neyse sonuç çıktı iki kistin patlamış dedi ben şok iç kanama olabilir dedi eee dedim kadın doğum doktoruna gel yarın dedi ya dedim sen şaka mı yapıyorsun iç kanama var ve sen beni eve yolluyorum dalga gecmiyorsun dimi dedim o kdr acil degil suanlik atmaya baslamissin dedi kisti ertesi gün yola çıkacak millet doktor dedi 1 hafta o kdr uzun yola çıkma uçak desen 300 lira ist. Hafta üç kez felan var eşim uçak bileti alayım dedi tek başıma gelemem tuvalete gitmezsem maffoluyorum dedim babam dedi yavaş yavaş yatarak gideriz olmadı gideriz bir yerde hastaneye gelir gelmez Medicalpark a gittim doktor rahatlattı bazen kistler adetle birlikte gelmesi gerekirken böyle durumlar olabiliyor iyi yirtmissin dedi biz hepimiz şok olduk üç dört doktora gozukmustum en sonunda kistin yok dedi 1 sene önceki doktor ama o can nasıl acıyor anlatamam Allah kimseye vermesin

Haklısın canım biraz tutuculuk var

Ayy bende eşime diyorum bazen önceden bilet alıp günü birlik gidip gelelim diye
Ay cnm yaa okurken kotu oldum verlmis sadakan varmis cidden cok buyuk birsry atlatmissin cok cok gecmis olsun yaaa

Başka şehirde okuduysanız ve meslek icabı çok yer gördüyseniz eşinle, o zaman ister istemez kıyaslanır şehirler.. ben Kayseri'yi çok beğenirim mesela.. hayat ucuzdu, her yer tertemiz ve bakımlı, belediye otobüsleri en son model.. sadece insanlar yobazdı ama o da zamanla değişti diyorlar Erciyes üniversitesi ve Erciyes dağı kayak merkezi sayesinde
Bende kayseride yaşıyorum her anlamda güzel bir şehir ucuz temiz.

BIRAZ KILO ALDIM KIZLAR PLATESE GITCEM YA HAMILE KALIRSAM YALNIS HAREKET YAPARSAM DIYE
KORKUYORUM. YESIL CAY ICEMIYORUM KORKUDAN AAA NAPICAM BEN :KK70: TOMBUL ANNE ADAYI OLMAK ISTEMIYORUMMM BU KONULARDA ONEMLI KIZLAR BIRAZ CÖZÜM BULALIMMM :KK49::halay:

Merhaba herkese bir arkadaş vardı çok açık sarı akıntısı olan kimdi acaba. Benimde açık sarı akıntım var. İdrarda yanma falan hiç bişi yok baya fazla akıntım var biraz fazla yürüyüncede kasığımda doluluk gibi bir ağrı oluyor bat 10 kasım. Bakalım sonuç ne olacak.

Benim annemin memleketi bende cok severim ben samimi insanları severim yaa.. esime dedim zaten nolursa olsun bi cami denizi gorsun kesin diye :)) insllah olur ve bebegimi orda buyuturum. Ilk gebeligimde burnumdan gelmisti çünkü
Biraz yüksek bir yerden tutarsan evi kesin görür denizi :) inşallah gidersiniz oraya. Orda her yer yakın. Uzungöl, Sümela, Zigana.. daha var oğlu var. Giresun'un da meşhur yaylaları var keşke ben de gidebilsem

bi arkadaşım gümüşhaneye gelin gitti şimdi giresuna taşınmışlar dünya var diyodu evet. gümüşhane çok kötüymüş lcwaikiki bile yok diyodu
Gümüşhane Erzurum'un ufak haliymiş :) Karadeniz diye geçer ama kıyı şehirleri gibi değil

Biraz yüksek bir yerden tutarsan evi kesin görür denizi :) inşallah gidersiniz oraya. Orda her yer yakın. Uzungöl, Sümela, Zigana.. daha var oğlu var. Giresun'un da meşhur yaylaları var keşke ben de gidebilsem
Artik daha cok gidesim geldi :) hamilr kalinca aserdimmi desem acaba ahahahh :)

X