Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kizlar ben de evlendigim zaman 48 kiloydum, ama evlendilkten 4 ay sonra bana Ms teshisi konuldu,yikilmistim 45 kiloya dustum.
Allaha cok sukur teshis konulduktan sonra ms icin alternatif bir terapi buldum Brezilyada cok unlu, yuksek doz vitamin D ile, ve simdi teshisten 1 bucuk yil gecti, hastaligim yok gibi hic bir belirtisi yok, 53 kiloyim simdi. Doktorum hamile kalabirsin dedi ve terapiye devam edersin cocuk icin hic bir sakincasi yok. Cok sukur hersey yoluna girdi cok mutluyum, esim bana cok destek oldu. Simdi de cocuk istiyoruz insallah cok bekletmez bizi.
Bu da benim hikayem sizlerle paylasmak istedim.
Şifa Rabbimden .. Zor bir hastalık .. Yaşadıklarını tahmin edebiliyorum .. Körelsin hiç çıkmasın ortaya . Miniş mucizen de bekletmeden gelecek inşallah :KK200:

• Beğen
Reactions: D-E
Ben de öyle üzülmemek için o hissi bastırmaya çalışıyorum ama ... Hoşuma da gitmiyor değil .. Daha varlığı belirsizken bu hissiyat varsa olduğunda nasıl olurum tahmin dahi edemiyorum .. Rabbimmmmm :dua:

İşte beni de en çok mutlu eden o duygu. Sahip olmadığım bişeye bu kadar bağlanıyorsam sahip olduğumda nasıl olur. Her gece dua ediyorum ve içimi o kadar rahatlatıyor ki. İyiye de kötüye de hazırlıyorum kendimi

Kizlar ben de evlendigim zaman 48 kiloydum, ama evlendilkten 4 ay sonra bana Ms teshisi konuldu,yikilmistim 45 kiloya dustum.
Allaha cok sukur teshis konulduktan sonra ms icin alternatif bir terapi buldum Brezilyada cok unlu, yuksek doz vitamin D ile, ve simdi teshisten 1 bucuk yil gecti, hastaligim yok gibi hic bir belirtisi yok, 53 kiloyim simdi. Doktorum hamile kalabirsin dedi ve terapiye devam edersin cocuk icin hic bir sakincasi yok. Cok sukur hersey yoluna girdi cok mutluyum, esim bana cok destek oldu. Simdi de cocuk istiyoruz insallah cok bekletmez bizi.
Bu da benim hikayem sizlerle paylasmak istedim.
Cok gecmis olsun cnm ins rabbim kucaginindoldursun tez zamanda kiii sende tum yasadigin olumsuz seyleri ona sarilarak unut :)

Hanımlar kendini gerçekten hamile gibi hisseden var mı ? Yani içinizde hafif bir pırpırlık bu sefer oldu hissi ?? Kendimi kaptırmak istemiyorum ama içimde çok hoş bir hissiyat var .. Kendimde belirti falan aramayı bıraktım artık . (Zaten belirtim de yok o ayrı :deli:) Burada bir arkadaş yazmıştı olumlu enerji ben iyi anne olacağım gibi kendimize vereceğimiz mesajlar çok önemli diye .. Karnımda kelebekler uçuyor saçma bir şekilde :KK49:
Canim @Aysimam85 te aynı şeyleri söylüyordu.hatta ben eminim hamileyim diyordu demekki hissediyor insan.insllah hisleriniz dogrudur,valla ben hiçbirşey hissetmedim zaten reglde oldum

Insallah canim, gercekten cok zor gunlerdi ama allaha cok sukur simdi hic bir belirtisi yok hastaligimin
Çok şükür .. Birçok hastalık psikolojik olarak yenilince gerçekten nüksetmiyor .. Tabbim sakınsın .. Yavrusuzlukla sağlığımızla sınanmayalım inşallah :KK200:

• Beğen
Reactions: D-E
Canim @Aysimam85 te aynı şeyleri söylüyordu.hatta ben eminim hamileyim diyordu demekki hissediyor insan.insllah hisleriniz dogrudur,valla ben hiçbirşey hissetmedim zaten reglde oldum
Regl olursam da yıkılmam galiba .. Bu ay olmazsa diğer ay .. Rabbime bıraktım ama içim çok garip bir kımıltı var ona eminim :KK49:

Gevher Nesibe kız öğrenci yurdunda kaldım, her sabah dağ manzarası ile uyandık :) güzel şehir vesselam.. üniversite yemekhanesine yürüyerek giderdik yurttan. Akşam giriş saatine kadar da Talasta gezinirdik. Sivas caddesi hâlâ en canlı yeri mı? Düven önü aynı mı? Meydan genişti, daha da genişletmişler :) 20 yıl oldu ama hiç unutmadım o güzel yerleri :)
Evet sivas caddesi hala en işlek canlı yer. Talasta öğrencilerden dolayı baya kalabalık. Düvenönü falan hiç değişmedi. Artık Kayseri Forum var herkes orada :KK70:

X