Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
BIRAZ KILO ALDIM KIZLAR PLATESE GITCEM YA HAMILE KALIRSAM YALNIS HAREKET YAPARSAM DIYE
KORKUYORUM. YESIL CAY ICEMIYORUM KORKUDAN AAA NAPICAM BEN TOMBUL ANNE ADAYI OLMAK ISTEMIYORUMMM BU KONULARDA ONEMLI KIZLAR BIRAZ CÖZÜM BULALIMMM
AYNEN YA BENDE KİLO ALDIM EŞİME KİLO VERİCEM DİYORUM YOK DİYOR EVLENDİKTEN SONRA 5 KiLO ALDIM

bi arkadaşım gümüşhaneye gelin gitti şimdi giresuna taşınmışlar dünya var diyodu evet. gümüşhane çok kötüymüş lcwaikiki bile yok diyodu
Hadi ya guzelmiymis o kadar esime cok baski yapiyorum ama korkuyorum gidince pisman olurmuyum die tamam gezmelik cok gittik ama yasamak cok farkli

delfin sohbete daldın unuttunmu kızzzzz hadi ara hastaneyi

Bende kayseride yaşıyorum her anlamda güzel bir şehir ucuz temiz.
Gevher Nesibe kız öğrenci yurdunda kaldım, her sabah dağ manzarası ile uyandık :) güzel şehir vesselam.. üniversite yemekhanesine yürüyerek giderdik yurttan. Akşam giriş saatine kadar da Talasta gezinirdik. Sivas caddesi hâlâ en canlı yeri mı? Düven önü aynı mı? Meydan genişti, daha da genişletmişler :) 20 yıl oldu ama hiç unutmadım o güzel yerleri :)

NAPSAK BİLEMEDİM DENEYIMLI OLAN VARSA SOYLESIN BIZE KIZLARRRR

ben evlendıgımde 60 kıloydum sonra 71 kıloya cıktım 71 kılo hamıle kaldım 92 kilo ıle doguma gıttım dogumdan sonra 80 kıloydum suan 75 e dustum bende zayıflamak istiyorum aslında ama esım iyisin dıyoo

SUAN 65 KILOYUM OZMAN BEN YANDIMMMM ACILLL ALARMM KIZLAR HEMEN ZAYIFLIYORUZ
KUBRA CANIM BİM YESIL CAY COK IYI AL BEN BIR ARA DIKKAT ETTIM YEMELERIME GUNDE IKI TANE YESILCAY VE GUNDE 2 LITRE SU TUKETTIM AYDA 5 KILO VERMISTIMMMM

bu kadar benzer kilolar nerdeyse aynı süreçte :d

Kafa dengi insanlar bulursan yaşadın demektir :) çocuklar için güvenli, yaşanılır bir yer bana göre Karadeniz
Birsuru akrabalarimiz var annemin halasi Kuzenleri yasima uygun kuzen cocuklari falan insallaah hersey dedigin gibi guzel olur cnmm.. sen ne taraftasin?

46-47 kilo arasında gelip gidiyorum kızlar keşke bende 50 nin üzerine çıkabilsem, önrümde 1 defa 50 yi gördüm o da üniversitedeydi, kendimi bildim bileli böyleyim kilo alamama problemim var

Hanımlar kendini gerçekten hamile gibi hisseden var mı ? Yani içinizde hafif bir pırpırlık bu sefer oldu hissi ?? Kendimi kaptırmak istemiyorum ama içimde çok hoş bir hissiyat var .. Kendimde belirti falan aramayı bıraktım artık . (Zaten belirtim de yok o ayrı ) Burada bir arkadaş yazmıştı olumlu enerji ben iyi anne olacağım gibi kendimize vereceğimiz mesajlar çok önemli diye .. Karnımda kelebekler uçuyor saçma bir şekilde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…