Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
gaz bende genelde oluyor reflüm var soğan sarımsak acı yediğimde oluyor hep oyüzden bende belirti olurmu o bilemedim :)

Geçmiş olsun zordur reflü. Günler yaklaştıkça belirti arıyoruz işte. Geçen ay adetime 3gün kala pembe bi akıntı geldi dedim tamam yerleşme kanaması. Bir iki saat geçti tık yok sonra akşam bi başladı kanama normalde en fazla 1gün şaşardı ama sanırım hem hava değişimi hemde psikolojik olarak etkilendim.

Geçmiş olsun zordur reflü. Günler yaklaştıkça belirti arıyoruz işte. Geçen ay adetime 3gün kala pembe bi akıntı geldi dedim tamam yerleşme kanaması. Bir iki saat geçti tık yok sonra akşam bi başladı kanama normalde en fazla 1gün şaşardı ama sanırım hem hava değişimi hemde psikolojik olarak etkilendim.
benimde eylülde 1 gün oldu ama çok çok üzgündüm canım sıkkındı test yaptım ama altında birşey aramamıştım açıkcası şuan olacak gibi geliyor ama gene Allah bilir azcık daha sabredip görcez bakalım. şuan bi belirti olabilecek durum yok ıslaklık hala duruyor. araştırdığım kadarıyla bu ıslaklık yumurtayı rahme taşıyormuş falan filan yanlışta olabilir tabi bilmiyorum inşallah taşıyordur

benimde eylülde 1 gün oldu ama çok çok üzgündüm canım sıkkındı test yaptım ama altında birşey aramamıştım açıkcası şuan olacak gibi geliyor ama gene Allah bilir azcık daha sabredip görcez bakalım. şuan bi belirti olabilecek durum yok ıslaklık hala duruyor. araştırdığım kadarıyla bu ıslaklık yumurtayı rahme taşıyormuş falan filan yanlışta olabilir tabi bilmiyorum inşallah taşıyordur

Bende ıslaklık felan yok kupkuru hatta adet öncesi tam tersi olurdu bende şimdi de tam tersi bakalım az kaldı 4 kasima

açıkcası tanıdık olmadımı heryerde aynılar.tanımadığım bı dr a ne zaman gitsem sallamaz. ablam eniştem dr olunca küçük şehirde hepsi tanıyo birbirini ailece de tanıyosun illa. detaylı bakıyolar ozaman malesef
Bende güvenip gittim ama o kaa para döktüm eger yanlis bi uygulama yapiyorsa hakmi bu helalmi yani :KK43: cok sansliymissin cnm valla senin adina mutlu oldum.

Allah yumurtalıklarımıza zeval vermesin :KK45:

sağlık olsun canım yılmak yok çalışmalara devam :KK70:

Korkma canım dünyanın sonu değil ya Allah hayırlısı neyse onu versin sen içini ferah tut yeter olmasada üzme kendini bak ben zamanında çok ağladım şimdi gözlerim uzağı görmüyor kendine edersin yani başka birşey olmaz :)
Ben yılmadım olana kadar yolu var çok şükür gecikmeden geldi :)

Bende güvenip gittim ama o kaa para döktüm eger yanlis bi uygulama yapiyorsa hakmi bu helalmi yani :KK43: cok sansliymissin cnm valla senin adina mutlu oldum.
evet tanıdık olması konusunda şanslıyım ama allah rast getirsin sonuç önemli. urfa yaşamayı yınede tercih etmezdim

Ama kizlar Çin yaşınızı hesaplayip oma gore bakın bence bende dogru cikti ablalarimda da dogru cikti tabi Allah bilir ama insan merak ediyor daha olmayan bebeginin cinsiyetini ahah
Ben tablodan bakmadım canım, bir hesap programı buldum gezinirken, bilgileri girdim ne gerekirse hesapladı, kız dedi.

X