Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evey bidaha büyük konuşmuyorum da gitmicem devlete falan lanet olasıcılar hamileysem de stresten delirdim burda

Yok kuzum bu sefer 9 eylül değil konaktayım ama buranın da kalır yeri yokmuş :)

Sinirimi bastırmak üzere arkadaşıma gidiyorum canım saat 3 gibi tekrar hastaneye gidicem çıkmış olur inşallah
Bu kadar stresinin sonucu insallah cok güzel olur cnm benimde yarin misafirim var cumaya gelen giden olmazsa bende yaptircam test bakalim evimin karisinda hastane var

Banada 3.gunu basla 8.gunr kadar sonra 6.gun gel dedi kafalarina giremi veriyolar bilemedim valla yaa
allaha emanet yaşıyoz zaten bu iş de bizim şansımıza kalmış aman herşeyi 4 4lük yapsak bile o sır gibi belirsiz yumurtlama anını bilemedikten sonra kısmet

Bende 2018e hamiş girmek itiyoruum.
Olmadı 2018 bitmeden bebeğim gelsin istiyorum yanii, inşallah :KK16:

Ben 4 sene korunmadım ve bebeğim olmadı.
Hayıt, soğan, ballı tarçın, eşim için keçi boynuzu, polen vs ile geçen Mayıs ayında hamile olduğumu öğrendim ama 10-11.haftada kalbi durdu ve haziranın sonunda kürtaj oldum.
Sonrasında 2 ay korundum ve ondan beri korunmuyorum ama ne ilaç ne bitkisel bi tedaviye de başlamadım dua ediyorum.

Rabbim isteyen herkese sağlıklı, hayırlı minnak bebişler nasip etsin inşallah :dua:
hoşgeldin canım adet tarihin ne zaman

Bu kadar stresinin sonucu insallah cok güzel olur cnm benimde yarin misafirim var cumaya gelen giden olmazsa bende yaptircam test bakalim evimin karisinda hastane var
anamm iyi dayaniyon ben olsam hersabah bi kan verir gelirim :KK70: gözüm görmeden bile duramıyom karşımda olsa hiç duramam

biri 5. gündedi biri 3. gün dedi, bana ortalamasını alıp 4 de mi başlıyım yeni ayda
valla keçileri kaçırmazsak iyi
Ya degisik degisik seyler var kimine adetin 3.gunu gel hormon testo yapalim 5.gunu klomene basla demis beni nie cagirmadi hormon testine diyorum ama kadin tup bebek ve kisirlik uzmani yasadigim yerde 1 numara yani. Yanlis birsey yapip olacagi varsada engel olmak istemiyorum bildigin gebelik belirtilerim var adetimde gelmio. Sen doktora gittinmi cnm?

şimdilik bişey yok oturdum oyun oynuyorum öyle vakit geçiriyorum çok acıktım ama 10 dk var daha yemeğe
sende durumlar nasıl canm

Çok belirgin bişey yok ama dün geceden beri acaip gazım var. Üşüttüm mü acaba diyorum ama evin içinde neredeyse battaniyeyle dolaşıyorum üşütmeme sebep olabilecek bir durum da yok. Anlamadım

İnşallah belirtidir :)

allaha emanet yaşıyoz zaten bu iş de bizim şansımıza kalmış aman herşeyi 4 4lük yapsak bile o sır gibi belirsiz yumurtlama anını bilemedikten sonra kısmet
Yumurta takibi yapacam dedi bende test yapip tahmin etmeye calisacam ama burdaki bayanlari gormeye korktugu kirmizi karti gormek icin sabirsizlaniorm vallaa :KK43:(

Ya degisik degisik seyler var kimine adetin 3.gunu gel hormon testo yapalim 5.gunu klomene basla demis beni nie cagirmadi hormon testine diyorum ama kadin tup bebek ve kisirlik uzmani yasadigim yerde 1 numara yani. Yanlis birsey yapip olacagi varsada engel olmak istemiyorum bildigin gebelik belirtilerim var adetimde gelmio. Sen doktora gittinmi cnm?
ben dr a adetimin 3. günü gıttım hemen istedi iki hormon değeri onları götürdüm iyi dedi. ilaca devamdedi ilişki günleri verdi sonra yumurtlama ihtimalli günlerden 4 5 günsonraydı sanırım gel dedi gittim progesteron baktı . güzel çikmiş yumurta çatlamış ihtimalin var dedi. odeğere göre çatlayıp çatlamadığı belli olur dedi

anamm iyi dayaniyon ben olsam hersabah bi kan verir gelirim :KK70: gözüm görmeden bile duramıyom karşımda olsa hiç duramam
Hastaneyle camdan cama aşk yasiyoruz vallaa ahaha :halay::halay: ilk 22 agustosta regl oldugum icin 22 eylulden sonra her hafta gittim 18ine kadar hep hisran hep husran yine aynisi olacak die korkuma gitmiyorum. Sonuc olarak test yaptirmaya gidince insan umutlaniyor olabilirmi diyor :KK43:( :KK34:

ben dr a adetimin 3. günü gıttım hemen istedi iki hormon değeri onları götürdüm iyi dedi. ilaca devamdedi ilişki günleri verdi sonra yumurtlama ihtimalli günlerden 4 5 günsonraydı sanırım gel dedi gittim progesteron baktı . güzel çikmiş yumurta çatlamış ihtimalin var dedi. odeğere göre çatlayıp çatlamadığı belli olur dedi
Bana nie test yapmiyo bu kadin ya gidip sacini başını yolacam ama beni ciddiye almadimi acep :KK11::sinirli:

Merhaba kızlar benim bi kıızm var 1 buçuk yılda anca olmuştu yapmadığımız şey kalmamıştı hsg ler kürler derken oldu çok şükür
Şimdi 2 yaşında Allah nasip ederse 2.yi istiyoruz inşallah bu sefer çk beklemeyiz
Merhaba canım hoşgeldin adet tarihin ne zaman?

Saçma sapan polikliniklerden alabiliyosun kuzum öyke daha iyi doktorlara alamıyosun ben de en erken hangisini bulduysam ona aldım inşallah doktor iyidir :))

Bunu. Yerine 5 liralık bir test alsan bu kdr zahmet cekmeyecektin

şanlıurfa:oha: ama ot gibi yaşıyoruz
Hmm bizde burda para s...ciyoruz devamlı bizi kazikliyorlar baksana

Kızlar kan verdim az önce çıktım, sonuçlar bugün 4 e kadar da çıkabilir yarın da çıkabilir diyolar evim uzak tekrar git gel de yapamam kafayı yicem artık ben..Kesin bugün çıkar dese yine beklicem ama kesin de değil. İnternetten sonucun çıkıp çıkmadığını görebilirsiniz ama sonucun ne olduğunu göremezsiniz dedi sekreter kadın. Çıldırmak üzereyim!

Kalk git ezcaneye bekleme bu kdr

ne biliyim bilemedim iste. Korkuyorum bir aksilik cikacak diye. Sen benden ovulasyon testi yapmami istemistin ya yanimda getirdim birazdan yaparim sonucu atarim. Hayirlisiyla insallah sende gebesindir

İns canım yap da haber ver bizede

merveeeeeeeee717 merveeeeeeeee717
ah canim bir bilsen ben yurtdisindayim burda yok oyle erkenden doktora gitmek 8 haftayi doldurduktan sonra aliyorlar ilk randevuye ondada zaten kontrol falan yok oyle sohbet falan bilgilerini yaziyorlar bilgilendirme.

Ben zaten onceden baslamistim folik asite hamileler icin multivitamin kullaniyorum ayrica evde magnezyum tabletleri var turkiyeden almistim lazim olur diye. Ama icsem mi magnezyumu icmesemmi bilemedim.

Aslında bir yönden bu durum iyi gbi kimyasal düşük olayını ortadan kaldırıyor sanki hayal kırıklığını felan

Evey bidaha büyük konuşmuyorum da gitmicem devlete falan lanet olasıcılar hamileysem de stresten delirdim burda

Yok kuzum bu sefer 9 eylül değil konaktayım ama buranın da kalır yeri yokmuş :)

Sinirimi bastırmak üzere arkadaşıma gidiyorum canım saat 3 gibi tekrar hastaneye gidicem çıkmış olur inşallah

Sen git bir eczaneye

Çok belirgin bişey yok ama dün geceden beri acaip gazım var. Üşüttüm mü acaba diyorum ama evin içinde neredeyse battaniyeyle dolaşıyorum üşütmeme sebep olabilecek bir durum da yok. Anlamadım

İnşallah belirtidir :)
gaz bende genelde oluyor reflüm var soğan sarımsak acı yediğimde oluyor hep oyüzden bende belirti olurmu o bilemedim :)

Bana nie test yapmiyo bu kadin ya gidip sacini başını yolacam ama beni ciddiye almadimi acep :KK11::sinirli:
açıkcası tanıdık olmadımı heryerde aynılar.tanımadığım bı dr a ne zaman gitsem sallamaz. ablam eniştem dr olunca küçük şehirde hepsi tanıyo birbirini ailece de tanıyosun illa. detaylı bakıyolar ozaman malesef

X