Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
bende 4 yada 5 olmam lazım p.tesi olmazsam kimse tutamaz beni 6 sı oluyo
Hafiften pembe lekeler başladı yine mi kimyasal acaba... Çok bulantı yaşadım 10 gündür, daha bir sürü belirti.. ama bu lekeler adet habercisi oldu geçen ay.. yine öyle sanırım

Hafiften pembe lekeler başladı yine mi kimyasal acaba... Çok bulantı yaşadım 10 gündür, daha bir sürü belirti.. ama bu lekeler adet habercisi oldu geçen ay.. yine öyle sanırım
yerleşmedir inşallahhhhhhh. bende kızımda olmuştu hasta olacam diye bekliyodum bilmiyodumda yerleşme falan nedir. ama hiç hastalığada benzemiyodu

delfin napıyon bize söleme dedim ama dayanamadım

yerleşmedir inşallahhhhhhh. bende kızımda olmuştu hasta olacam diye bekliyodum bilmiyodumda yerleşme falan nedir. ama hiç hastalığada benzemiyodu
5 gün önce de vardı bu lekeden ama bir kereye mahsus.. bu sefer akşamdan beri var. Yerleşme bu kadar sürmez.. ovulasyon 19-20 Ekim.. kısmette varsa olacak inşallah.. adet olana kadar ümit var

Aradiginda soylemezlermiymis. Ben telefonla ogrenmistim mesela. Ama devlet hastanesindekiler cok kati oluyor sinir oluyorum

Evey bidaha büyük konuşmuyorum da gitmicem devlete falan lanet olasıcılar hamileysem de stresten delirdim burda

Halim olsa gidicem yanına destek olmaya :) 9 Eylülde misin kız Delfin_ ? İnşallah bu sefer düzgün bir sonuç çıkar...

Yok kuzum bu sefer 9 eylül değil konaktayım ama buranın da kalır yeri yokmuş :)

delfin napıyon bize söleme dedim ama dayanamadım

Sinirimi bastırmak üzere arkadaşıma gidiyorum canım saat 3 gibi tekrar hastaneye gidicem çıkmış olur inşallah

çıkar çıkar daha önce çıkar dünkü arkadaş 3 de çıkacak dedi 1 de öğrenmişti sen bakma o densizlere. sen ara çıkmış desinler zahmet olacak onlara ama gidersin ona göre.

5 gün önce de vardı bu lekeden ama bir kereye mahsus.. bu sefer akşamdan beri var. Yerleşme bu kadar sürmez.. ovulasyon 19-20 Ekim.. kısmette varsa olacak inşallah.. adet olana kadar ümit var
ovulasyondan 1 gün sonrada hamile kalmış olabilirsin. yerleşme en geç 12. gün olurmuş yaniii olailir demekkk

hangi gün neremize yerleşti ezberledim. ödevime iyi çalıştım bi kadın doğumcu beni yanına alsa rahat eder

çin takvimine bile bktım bugünkü uzmanlık alanım varsa cinsiyet nolcak hahahaaa varsa erkek olacakmış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…