Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
yani nasıl bir sabır denemesi yaşıyosun canım benım git özele kan ver diyecem ama. ultrasonla bakmadımı gebelik varsa rahim duvarı kesin kalınlaşmış olmalı kese görülmeye bilir ama. düşük yaptığımda kese yoktu ama duvar kalınlaşmış dedi

az gez kendine bi çay kahve ısmarla vakit öldür canım

Canım biraz bekle bakalım bazen gebelikler zor geçebiliyor

Bnde bekliyorum işte 4 Kasım gelmek bilmedi

ne biliyim bilemedim iste. Korkuyorum bir aksilik cikacak diye. Sen benden ovulasyon testi yapmami istemistin ya yanimda getirdim birazdan yaparim sonucu atarim. Hayirlisiyla insallah sende gebesindir

az gez kendine bi çay kahve ısmarla vakit öldür canım

Kendimi gerizekalı gibi hissediyorum gerçekten bu nedir ya..
Bir insan bu kadar mı şanssız olur.. Yok kuzum ya ultrason falan hak getire daha 4 gün gecikmem var dedim zart diye kan testine yolluyorum dedi gönderdi başka da tek kelime yok

Sonuç çıkmış gidip alayım mı diycez, çıkıp çıkmadığını görecekmiş vay arkadaş...

ama çok saçma ultrasonla bakmalı mutlaka nasıl dr sunuz arkadaş belki kist var belki başka bişy var hayret bişy

Zaman da gecmez simdi. Yani sans eseri ben bugunu beklicektim dort gun onceden ogrendim. Zaman da gecmiyor hayirlisi guzel bir haber alirsn insallah.

sen idrar testini tekrar yap beklerken. silikse bekle değilse evine git kanı bekle ben olsam öle yapardım şahsen. özel çok pahalıymış sizde anacım. burda 7 tl verdim bi saat sonra öğrendim idrarla aynı para

Canım Dr gitmeyi 10 haftayı bekleme belki vitamin yada magnezyum verir bende erkenden git bu kadar erken kasılmaları anlat ins sorun olmaz vtaminle duzelir
merveeeeeeeee717
ah canim bir bilsen ben yurtdisindayim burda yok oyle erkenden doktora gitmek 8 haftayi doldurduktan sonra aliyorlar ilk randevuye ondada zaten kontrol falan yok oyle sohbet falan bilgilerini yaziyorlar bilgilendirme.

Ben zaten onceden baslamistim folik asite hamileler icin multivitamin kullaniyorum ayrica evde magnezyum tabletleri var turkiyeden almistim lazim olur diye. Ama icsem mi magnezyumu icmesemmi bilemedim.

sen idrar testini tekrar yap beklerken. silikse bekle değilse evine git kanı bekle ben olsam öle yapardım şahsen. özel çok pahalıymış sizde anacım. burda 7 tl verdim bi saat sonra öğrendim idrarla aynı para
al bi test git bi alışveriş merkezine testini yap bı tur at yemeğini ye sonucunu bekle al sana mis gibi program hahahaha

Reactions: D-E
39 yaşındayım canım :)) geç evlilik, geç annelik v.s. imkan varken al bence de. Para dediğin bugün var yarın yok.. Allah sağlıkla kavuştursun bebeğine inşallah

canim simdiki cogu bayan senin yaslarinda cocugunu doguruyor o eskidenmis 20 yasinda hamile kalmak. Artik egitim is evlilik falan derken zaten yas yukseliyor. Insallah en kisa surede sende bebegine kavusursun tatlim

anam sendeki şansta kimsede yok kızlara katılıyorum git bi erken gebelik testi al garanti olsun biyerde yap ona göre bekle hava çok soğuk burada orada nasıl bilmiyorum ama

bence bu kadar kaader arkadaşı seni bekliyoz senin işinimi bozuyoz sen bize söleme ( ama benim dediğim programı yap biz anlarız ) git yap bişyler bize direk yaz sanırım sıyıracaz paranoyak olduk

canim simdiki cogu bayan senin yaslarinda cocugunu doguruyor o eskidenmis 20 yasinda hamile kalmak. Artik egitim is evlilik falan derken zaten yas yukseliyor. Insallah en kisa surede sende bebegine kavusursun tatlim
Sağol tatlım bir tane oğlum var, kardeş için çabalıyoruz.. yalnız kalmasın kuzucum diye :) yaşlar yükselse de kadınların doğurganlığı yine de sınırlı.. bakalım ne olacak.. bir de kızım olsun istiyorum inşallah nasip olur

Aradiginda soylemezlermiymis. Ben telefonla ogrenmistim mesela. Ama devlet hastanesindekiler cok kati oluyor sinir oluyorum

bence bu kadar kaader arkadaşı seni bekliyoz senin işinimi bozuyoz sen bize söleme ( ama benim dediğim programı yap biz anlarız ) git yap bişyler bize direk yaz sanırım sıyıracaz paranoyak olduk
Halim olsa gidicem yanına destek olmaya :) 9 Eylülde misin kız Delfin_ ? İnşallah bu sefer düzgün bir sonuç çıkar...

Slm kızlar bişey sorucam ben dün klomen e başladım adetin 3 cu günü adetim falan kesildi ilaçtan midir acaba normalde 7 gün sürer.

Aynen benimde bi minnak oglum var bide minnak kiz istiyorum allah nassip edersé

Slm kızlar bişey sorucam ben dün klomen e başladım adetin 3 cu günü adetim falan kesildi ilaçtan midir acaba normalde 7 gün sürer.
Yan etkilerini bi arastir cnm tipocde cok klomen kullanan yok sanirim. Sennicmeye devam et bide ara bakalim doktorunu ne dicel

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…