Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlaaaarrrrrrr günaydıııınnnn :halay:
Ay doktora gidiyorum ben artık kadın doğuma randevu aldım dün gece. Bugün doktordan çıkana kadar size yazmayacaktım ama dayanamadım yine bağımlı oldummm:spor: Sabah bir uyandım kasıklarım ağrıyo ardından iğrenç bi mide bulantısı şu an çok halsizim ama gidiyorum 11:30 da randevum var dua edin nolur o_O
Aaâ cok sevindim cnm inss guzel haberlerle gelirsin.. en dogrusunu yapmissin varda var yoksa yok kesin ogreneceksin :))

yani herkes aynı şeyleri düşünmez dediğim gibi ben çok seviniyorum geliyorlar kalıyor bizde bayada eğleniyoruz her işime koşar kardeşi ben söylemeden yapar eder. kuzenide aynı şekilde cumartesi güldük eğlendik oyunlar oynadık pazar sabah kalktık temizlik yaptık hep beraber falan. bi arkadaşım var oda eşinin kardeşi kuzenleri geleceğini duyduğunda migreni girer direk :)

Bn normalde çağırırım ama babanem hasta ve bir aydır bekliyorum resmen bna emrivaki yaptı bu sefer hiç birşey hazirlamayacagim zaten

Kızlaaaarrrrrrr günaydıııınnnn :halay:
Ay doktora gidiyorum ben artık kadın doğuma randevu aldım dün gece. Bugün doktordan çıkana kadar size yazmayacaktım ama dayanamadım yine bağımlı oldummm:spor: Sabah bir uyandım kasıklarım ağrıyo ardından iğrenç bi mide bulantısı şu an çok halsizim ama gidiyorum 11:30 da randevum var dua edin nolur o_O

Sonun da gidiyor alkış sana :)

Devlete gidiyorum canım bi belli olsun da ne olup olmadığı ona göre giderim özele dedim

Ne güzel yerde yaşıyorsun sen öyle Çat diye vermiş bugüne randevusu

diğer şehirleri bilmiyorum ama burda en kral dr özel hastanede ücreti 50 tl. oda acıbademde tüp bebek ihtisas yapmış yurtdışına gitmiş falan küçük şehir olmanın nadir avantajlarından biri :)

Resmen kazik yiyoruz en ucuzu Medical de oda 120 TL Anadolu hastanesi 200 nerde yaşıyorsunuz ya

Kistte yok duzensizlikte pko goruntusu aldim dedin doktor. Sogan suyu nasi normal sogan kurundeki gibi 1 bucuk bardaha bir soganmi?

Neyse cnm şükür gecmis yaa artik onemli olan o :KK66:

Kisa surmesi bence bi umut dun yazmistim baska bi arkadada ama yine yazayim gebelik olmasa 0.5in altinda cikarmis yani gec dollenme falan olmus olabilir. 3 4 gun beklegunluk 2ye katliyor cikar cnm. Allah goblunr gore versin insallaah.

Hadi bakalim insallaah yarin güzel haberlerini aliriz cnm :)
Sağol canım inş olur ya hepimize nasip etsin inş

Selam kızlar:KK54::KK54: 6 kasım bat tarihim.gecen ay rahim filmi çektirdim , histeroskopi oldum. . Ilk kez bukadar heyecanlı bir bekleyisteyim.insallah bu ay bütün isteyenler sağlıklı hamilelik haberi alir:KK68::KK68:
Rahim filminden sonra daha kolay gebe kaliniyir diye duymustum :)

Bn normalde çağırırım ama babanem hasta ve bir aydır bekliyorum resmen bna emrivaki yaptı bu sefer hiç birşey hazirlamayacagim zaten

Resmen kazik yiyoruz en ucuzu Medical de oda 120 TL Anadolu hastanesi 200 nerde yaşıyorsunuz ya

Saçma sapan polikliniklerden alabiliyosun kuzum öyke daha iyi doktorlara alamıyosun ben de en erken hangisini bulduysam ona aldım inşallah doktor iyidir :))

şanlıurfa:oha: ama ot gibi yaşıyoruz

Selam kızlar :KK54: bat yaklaştıkça belirtiler kayboldu sanki. Mide yanması devam ediyor ama gastrit de olabilir. Çok halsizim ne olacak acaba... Adet gelecek gibi karnımda hareketler var. Bir de aşırı sinirlilik var iki gündür.. genelde adet habercisi bu benim için :KK43: bu ay olmazsa Kasım da iptal, memlekete gidiyorum yarın.. hayırlısı...

Selam kızlar :KK54: bat yaklaştıkça belirtiler kayboldu sanki. Mide yanması devam ediyor ama gastrit de olabilir. Çok halsizim ne olacak acaba... Adet gelecek gibi karnımda hareketler var. Bir de aşırı sinirlilik var iki gündür.. genelde adet habercisi bu benim için :KK43: bu ay olmazsa Kasım da iptal, memlekete gidiyorum yarın.. hayırlısı...
Senin bat ne zamandı

Kızlar kan verdim az önce çıktım, sonuçlar bugün 4 e kadar da çıkabilir yarın da çıkabilir diyolar evim uzak tekrar git gel de yapamam kafayı yicem artık ben..Kesin bugün çıkar dese yine beklicem ama kesin de değil. İnternetten sonucun çıkıp çıkmadığını görebilirsiniz ama sonucun ne olduğunu göremezsiniz dedi sekreter kadın. Çıldırmak üzereyim!

X