Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yani bencede cok fazla sonuc farkli cikmaz. Gunu gelmeden hassas hamilelik testinde bile cikmayan domestosta nasil cikcak. Iyi gidiyor tatlim ama baya agrilarim var allaha sukur lekelenme yok ama geceleri rahat uyuyamiyorum. Ilk hamileligimdede cok agrim olmustu bundada oyle. Sende ne var ne yok ?

Biz hala bekliyoruz güzelim :) gelip geçer inşallah ağrıların :)

Kızlar bugün ikinci kez kan verdim. Pazar günü 196 çıkmıştı. Bugün 708 çıktı. Çok şükür Rabbime. Dileyen herkese hayırlı sağlıklı evlat versin Allahım. Haftaya kontrolüm var inş keseyi görürüz ozaman

ALLAH SIZE BAGISLASIN CANIM :dua: BELIRTILERIN VARMIYDI PEKİ? ADET KACGUN GECTİ BİZİ BİRAZ BİLGİLENDİRRRR :KK49:

Valla benim paraya ihtiyacım olmasa evde kendimi oyalayan biriyim :) Sıkılanları da anlayamıyorum ne bileyim ben zaman nasıl geçiyor iş yaparken anlamıyorum ev işi yoksa el işi yapıyorum bazen çıkıp yürüyüş yapıyorum bi bakıyorum akşam olmuş hatta eşime diyorum bana 24 saat yetmiyo diye :halay: Ben biraz fazla işleniyorum galiba o yüzden bi de evde 2 tane kedim var çocuk gibi onlar da hergün bi süpürüp silerim o yüzden titiz karıyım vesselam :KK70:
Bende evde oturamam derdim ama pek guzel oturuyorum valla ahahah haftada 3 gune sikistirdirlar derslerimi 4 gun evdeyim ama evdeyken daha cok yoruluyorum bende takintiliyim temizlik konusunda abarttigiminda farkindayim.. o yuzdr evde durmak bana gore deil durdukca is cikariyorum kendime..
Kizlar benimde batim 1 Kasım:silah: yani yarın gecen hafta doktora gitmiştim 0.27 çıkmıştı bu hafta dedim daha varsa belli olur bugun tekrar tahlil yaptım 2.99 çıktı cok fena belim ağrıyor ama temizlik yaptım ondan yani hani belirti felan değil... acaba bu değer yukselir mi :KK53::KK53::KK53:
cnm eger hamilelik varsa gunde 2ye katlar degerin yukselirmi bilemem ama Allah gonlune gore versin insallaah.

kizlar kendime hamilelik aldim simdiden :anneadayı::anneadayı::anneadayı: cok heves ettimn napim
iyi gunlerde giy cnm benimde gozumr kestirdigim bazi seyler var bi gebe kalayim ilk aydan alacam insallah

Al tabi tadını çıkar. Ben de şu üzerinde bebekle ilgili tişörtleri çok beğeniyorum, yumurta v.s resimli ama bu yaştan sonra yakışmaz bana :)
Bende seviyorum onlari ama dışarıda giyemem sanki yaa evde giymelik alabilirim bende pisti olma takintisi var ve tum gebelerde giydigi icin disarida giyemem sanirim..
Hadi ya alerji gibi oldu minik sivilceler
Benin koca koca cikti heryerimde ya sinir oldum ergen ergen geziyorum ortalarda ahaha:)
Bende klomen kullandım yan etkisi bilmiyorum ama kasık agrısı yapıyor
Kasigim ilk gun agrisa gebeyim diye havaya girerim ben ha ahahah regl regl gebeyim derim ben benim sagim solum belli olmaz.yan etkilerinden korkuyorum sinirlilik hali bas agrisi ve kist yapiyomus die duydum
Yok şimdilik bi yan etkisi yok inşallah olmaz ıyi gelir .inşallah hamilesin dır. Gerek kalmaz
Saol cnm ama gebe deilim 2 hafta once doktordaydim. Klomen icin adetimi bekliyoruz sokturucu kullandim bakalim ins 3 kasima kadar gelmesi lazim

Kızlar bugün ikinci kez kan verdim. Pazar günü 196 çıkmıştı. Bugün 708 çıktı. Çok şükür Rabbime. Dileyen herkese hayırlı sağlıklı evlat versin Allahım. Haftaya kontrolüm var inş keseyi görürüz ozaman
Tum belirtilerini tane tane anlat bize ahahahah... hayirli ugurlu olsun cnm allahim sagligiyla kucagina almani nasip etsin ins senin adina cok sevindim darisi basimiza insallaah

Hayırlı olsun canım Allah tamamına erdirsin inşAllah. Sonunda güzel bir haber aldık bugün

Benimde 6 kasım canım. Beyaz akıntı acayip üşüme gaz afedersiniz :oops:kabızlık var üşütmediysem tabiki :skandal:eğer ki ishale döner se regli ol cam demek . Ama yarın bir test yapmak istiyorum ne dersiniz...

Biz hala bekliyoruz güzelim :) gelip geçer inşallah ağrıların :)
insallah en kisa zamanda hamile kalirsin canim sende. Valla ben biraz stres yapmaya basladim hani doguma yakin kasilmalara olur ya gobekte ondan var bende sua,n bu kadar erken olmasi normal degil bence. Kendimi karnimi sakinlestiremiyorum hic iyi degilim ya.

insallah en kisa zamanda hamile kalirsin canim sende. Valla ben biraz stres yapmaya basladim hani doguma yakin kasilmalara olur ya gobekte ondan var bende sua,n bu kadar erken olmasi normal degil bence. Kendimi karnimi sakinlestiremiyorum hic iyi degilim ya.

Canım biraz bekle bakalım bazen gebelikler zor geçebiliyor

Bnde bekliyorum işte 4 Kasım gelmek bilmedi :KK43:

Canım Dr gitmeyi 10 haftayı bekleme belki vitamin yada magnezyum verir bende erkenden git bu kadar erken kasılmaları anlat ins sorun olmaz vtaminle duzelir

6 kasim canm yumurtlamamın erken olduğunu düşünüyorum bu ay

Hmmm anladım canım biz bu ay kacirdik ya ovulasyonu eşim çok yorgundu bende ısrar etmedim :)

Bakalım şimdi bir haber izledim hamileyken bir daha dollenip hamile kalmış belki bizimde çift yumurta catlamiştır :halay:

Hmmm anladım canım biz bu ay kacirdik ya ovulasyonu eşim çok yorgundu bende ısrar etmedim :)

Bakalım şimdi bir haber izledim hamileyken bir daha dollenip hamile kalmış belki bizimde çift yumurta catlamiştır :halay:
Hadi inşallah pozitif düşünelim pozitif olsun inanın gün içerisinde aklıma bile gelmiyor bebek . Akıntı veya kasıklarımda seyrelme olduğunda acaba bebismi bu diyorum. Daha önceden dikkatimi çekmezdi hiç:KK48: ama sizlerin yazdıklarını okuyunca bu topik te kendime geliyorum acaba diye. Folik asit te yazdirdim bakalim bu günüm hariç 5 gün kaldı hevesten yapım bi test diyorum :oops::oops:

X