Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Olur ama aksami beklemeniz lazim ben suan sirketteyim eve gidince yaparim. hem biraz daha nazik olabilirsin kirk cesit boyle sey var neyin nasil yapildigini nerden bileyim:KK12:
Boşver yahu, kokusu çekilir mi bunun? Oyun mu bu.. gebe halinle böyle şeylere hiç bulaşma. Herkes bir tutturmuş sarikirmizim yapsınmış... Sonra da gebeler uğramıyor diye kızıyorlar. bizim triplerimizi çekmek zorunda değiller ki.. yeterince zorlu bir süreç zaten.. bak tatlım keyfine..

Sadece gezmek eğlenmek değil de ne bileyim yardımlaşma derneği gibi yerlere üye olup gönüllü çalışıp muhtaç olanlara yardım ulaştırabilirsin mesela.. veya pasta kursuna gidebilirsin.. birbiriyle alakasız bir sürü şey sayılabilir.. tabii ki görülecek yerleri gezip görmek muhteşem. Benim de hep hayalim, imkan olsa şuraya giderim dediğim çok yer var.. ama onları yaptım diyorsan farklı etkinlikler bulabilirsin. Bu şekilde kafa hep bebekte olmaz, akışına bırakınca da ne kolay hamile kaldığına şaşarsın :)
Aynen canım evde olduğum için sadece bebeğe kanalize oldum,bide sanki buraya bağımlı oldum sürekli bakıyorum.buda kötü etkiliyor galib...bende resim kursuna yazıldım,bide platese başliycam.cumartesi basliyorum insllah kafami dağıtmaya ihtiyacım var.yoksa olacaksada olmuycak böyle

Anladim canim bir bilsen kac cesit test var. tabi cogu yalan o kadar hassas hamilelik testi varken yok domestos yok limon suyunda cikicagini sanmiyom. ama sizi anliyabiliyorum iste bir umut bekliyor insan.

Valla benide heycan sardi simdi bebegin kalbini 10 haftalikken dinlemye gidicez ya insallah bir sorun cikmaz bebegimin kalbini duyariz. Bazisinda duruyormus bebegin kalbi ya heycan yaptim iste. Birde karnim agriyor geceleri hic uyyuamiyorum.
ALLAHIM SAGLIKLI SEKILCE KUCAGINA ALMAYI NASIP ETSN

Aynen canım evde olduğum için sadece bebeğe kanalize oldum,bide sanki buraya bağımlı oldum sürekli bakıyorum.buda kötü etkiliyor galib...bende resim kursuna yazıldım,bide platese başliycam.cumartesi basliyorum insllah kafami dağıtmaya ihtiyacım var.yoksa olacaksada olmuycak böyle
Sporun da faydasını göreceksin mutlaka canım devam et :)

Neyin stresini yaşıyorsun balım ben 39 yaşındayım, siz gençler kadar düşmüyor modum :KK76: lütfen bi silkelenip canlanın kızlar gözünüzü seveyim :KK28: normal bir genç kadının her ay hamilelik ihtimali %25. Bende ise daha da düşük.. birkaç ay denemek, sabretmek lazım güzellerim
Oy canım ablam Allah razı olsun senden tesellin için az önce pembe sünen bir akıntı geldi beyaz içinde hafif pembe acaba bu ne olabilir

Kızlar az önce peceteye yumurta akı gibi ama sefaf içinde pembelik var akıntı geldi

Boşver yahu, kokusu çekilir mi bunun? Oyun mu bu.. gebe halinle böyle şeylere hiç bulaşma. Herkes bir tutturmuş sarikirmizim yapsınmış... Sonra da gebeler uğramıyor diye kızıyorlar. bizim triplerimizi çekmek zorunda değiller ki.. yeterince zorlu bir süreç zaten.. bak tatlım keyfine..

Camasir suyu zehirli gaz cikariyor uzerine iseyince zaten normal insana bile saglikli degil. Sorma canim hic rahat degilim zaten karnimda asiri kasilmalar oluyor sanki 8 aylik hamileyken derken ya dogum yaklasinca gobek sertlesir diye oyle

Bı kaç gündür iyice oğlum aklimda bebekde olmayınca büyük bunalimdayim. Bende kuaförlük kursuna yazilmistim yarın başlıyor.dr küçük kist var demişti geçen ay galiba ondan olmuyor belki de olmayacak. İçinde bulunduğum durumu Rabbim kimseye yasatmasin çok şükür ki bı kızım var Allah ona sağlık uzun ömür versin olmazsa da yapacak bişey yok olamaması o kadar değil de bı evladın gitmiş olması daha çok kahrediyor beni

Al tabi tadını çıkar. Ben de şu üzerinde bebekle ilgili tişörtleri çok beğeniyorum, yumurta v.s resimli ama bu yaştan sonra yakışmaz bana :)

cok heves ettim aldim. Onceki hamileligimde durumumuz cok iyi degilde her istedigimi alamiyordum simdi aldim begendiklerimi, Bedende biraz zorlandim ama neyse iste. Benimde var oyle tisortum hatta doguma giderken giymistim nesi var ne guzeller iste. Hem neden sana yakismicakmis. Hamile bayana hepsi yakisir bunun yasi mi olur hic. KAc yasindasin tatlim sen

Memleketi bilenin hali başka oluyor bak :) Aynen canım o taraflarda öyle ne yazık ki.. Benim de eşim Adanalı biliyomusun :) Ama o Mersinde yaşıyordu ben gitmedim onu getirdim İzmir’e tam tersi oldu bizim.. Orda akrabaları var ama bilirim buraya göre çok farklı oranın kültürü insanı falan. Benim mesela kayınvalidemin ağzından bi kez duymadım çocuk yokmu dediğini ya da ima ettiğini.. Önce işlerinizi yoluna sokun kızım hayırlısıyla bebekte olur sonra diyor hep. O da Samsunlu :)
Baskı insanı geriyo ben yapamazdım öyle olsa çenem durmaz kesin lafı sokardım kaynanaya zaten :halay:Evlilik 2 kişinin arasında olan bişey sanane çocuğu ister yaparım ister yapmam yani dimi ama :bicak:
Bende laf sokmuş olabilirim:oha: hic baskiya gelemem. Herkes ayni degil tabi kimse ustune alinmasin.
Benim esimin gelme durumu olmadi maalesef.
Kari koca arasindaki duruma niye karisirlar anlamam. Belki biz yapamiyoruz. Sizene...
Ayyy 6 yil birlikte olamayip ayrilan bir cift taniyorum. Erkek yapamiyordu. Esine zarar vermekten korkuyormus.:olamaz:

X