Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

İnsanoğlu hep olmayanı istermiş zaten canım. Ama bence de şükretmek gerek daha önce maddi sıkıntıların olmuşmuydu bilmiyorum ama insan bazen kendi hayatını sonlandırmayı isteyecek noktaya gelebiliyor. Düşün çocuk yapmak istiyosun para yok diye korkuyosun..O yüzden elindekinin kıymetini bil gerçekten senin yerinde olmak isteyen çok insan var. Allah bozmasın, daim olsun.

kızlar işe daldım yazamadım amma dertlleşmişsiniz ben uzak kaldım bende urfadayımmm herkes biyerlerde . kayınvaldeyı cekiştirmişsiniz çok şükür benimkiler ıyıler çalışıyorum diye fazla yüzgöz olmuyoruz. bende mimarım. herkes sıkıntısınızdökmüş bende dökeyim. ortağımız bizi dolandırdı sağolsun eşim inş müh. bi dünya kredi borcu taktı eşime iyiydi durumumuz ama sonra herşeyi sattık ödedik hala temizlemeye çalışıyoruz. öde öde bitmiyor ama olur elbet diyoruz sağlığımız yerinde bi evladım var sağlıklı çok şükür dünyanın en zenginiyim. bi yavru daha kısmet olursa hayırlısıyla daha ne isterim

Ya kizlar 1 aydir korunmuyoruz ben relg oldum bitti doktor folik asit verdi ama yüzümde resmen sivilce basti ayni durumu yaşiyan vrmi aranizda

kendime geldim valla stres yapmicam artık ne takıyorum ya kendime eziyet vallahi tebrik ederim kız seni sen bize arada böyle gaz ver

Allah en kısa sürede nasip etsin ablacim

Değerlendir bu imkanları, sosyalleş, bulunduğun çevrede ne aktiviteler var araştır bul.. senin hayatın bizim hayalimiz.. imkan olsa neler yapasım var aah ahh

Belki folik asitten degil ama acayip sivilcem oldu 28 yasindayim

Benim sivilcelerim hiç geçmiyo maalesef 4-5 yıl önce tedavi oldum ağır bi ilaç kullandım ama gebelikte tehlikeli o yüzden şu an gitmiyorum tekrar. Adetten önce bi başlıyo tam geçmesine yakın diğer adet geliyo..

kendime geldim valla stres yapmicam artık ne takıyorum ya kendime eziyet vallahi tebrik ederim kız seni sen bize arada böyle gaz ver
Birilerinin mutluluğuna sebep olduysam ne mutlu bana. Kimsenin mutsuzluğunun üstüne gitmeyin başkasının mutsuzluğu sizi mutlu etmesin. hep böyle güzel kalın herzaman kazanırsınız görmesenizde. kazadan korunursunuz beladan korunursunuz en büyük ibadet iyiliktir

Aaaaa bende geçen yıl urfadadaydim canım.benimde esim inşaat mühendisi urfada ihale almıştı 1.5 yıl yasadik orda.ama ben urfaya aşık oldum hala aklıma geliyor arada özlüyorum

Herkes bişeylerle sınanıyor canım sen de zor şeyler yaşamışsın bundan sonrasında Allah gönlüne göre verir inşallah Hastane köşelerindeki insanları getiriyorum aklıma umutsuzluğa kapıldığım zamanlarda.. Çok şükür diyorum, Allah sağlığımızla sınamasın huzurumuz yerinde olsun. Para mal mülk olmadan da olmuyo ama ne zaman kaybedeceğin de belli olmuyo gelip geçici şeyler işte..

teşekkür ederim canım sen kaç yaşındasın hangi şehirdesin

Değerlendir bu imkanları, sosyalleş, bulunduğun çevrede ne aktiviteler var araştır bul.. senin hayatın bizim hayalimiz.. imkan olsa neler yapasım var aah ahh
Valla canım zaten gezip tozmaktan çocuk yapmaya vakti olmuyo diyorlar bana.nerede gezilecek,görülecek,tatil yapılacak yer var ben orda.yazik kocamda peşinde daha 1 hafta sonu evinde dinlenemdi adam,o yüzden artık çocuk istiyorum bende.cunku çalışmayınca sıkılıyor insan

VALLA BEN CALISIYOM EVDE DURMAK İSTİYOM EVDE DURUYOM ÇALIŞMAK İSTİYOM BU NASI İŞ BİRİ AÇIKLASIN BANA YAAA

VALLA BEN CALISIYOM EVDE DURMAK İSTİYOM EVDE DURUYOM ÇALIŞMAK İSTİYOM BU NASI İŞ BİRİ AÇIKLASIN BANA YAAA

Valla benim paraya ihtiyacım olmasa evde kendimi oyalayan biriyim :) Sıkılanları da anlayamıyorum ne bileyim ben zaman nasıl geçiyor iş yaparken anlamıyorum ev işi yoksa el işi yapıyorum bazen çıkıp yürüyüş yapıyorum bi bakıyorum akşam olmuş hatta eşime diyorum bana 24 saat yetmiyo diye Ben biraz fazla işleniyorum galiba o yüzden bi de evde 2 tane kedim var çocuk gibi onlar da hergün bi süpürüp silerim o yüzden titiz karıyım vesselam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…