Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
ben çalıştığım için ancak eve gidip akşam yemeği hazırlıyorum. sonrada yığılıyorum zaten hafta sonuda temizlik ancak yetişiyor. çok severim elişiyi iğne oyası yapmak istiyorum ama hiç zamanım yok malesef :KK43:

CANIM BENDE ÇALIŞIYORUM DA HEVESE GELDIM YAPIYORUM YEMEK BULASIK ONDAN SONRA TV KARSISINDAYIM ÖYLE YATIM UYUYUM DA PEK OLMUYO BENDE

ben çalıştığım için ancak eve gidip akşam yemeği hazırlıyorum. sonrada yığılıyorum zaten hafta sonuda temizlik ancak yetişiyor. çok severim elişiyi iğne oyası yapmak istiyorum ama hiç zamanım yok malesef :KK43:
sen ne güzel çalışıyorsun işte orda vakit geçer biz evde yapacak birşey bulamıyoruz

Valla bende evde bütün gün can sıkıntısı.Ev iişi bitince yapacak birşeyde kalmıyor bütün gün ya ders çalışıyorm ya kitap okuyorum yada resim çiziyorum.

Marketten döner dönmez yapacağım harika fikir :))

Aynen kendinize değer verin önce siz herşeyden önemlisiniz siz sağlıklı olmazsanız nasıl sağlıklı bebeğiniz olur

Bende içinde b12 demir folik asid ve iyot şeklinde aldım hepsi birden.İçinde 45 tane var 3.5 euro.
CanEs CanEs

o burada pahalıydı alamadım bide önermediler doktor tahlil yapsın ne eksikse ondan verelim dediler

CANIM BENDE ÇALIŞIYORUM DA HEVESE GELDIM YAPIYORUM YEMEK BULASIK ONDAN SONRA TV KARSISINDAYIM ÖYLE YATIM UYUYUM DA PEK OLMUYO BENDE

Biz kalan az bi zamanımızı birlikte film izleyerek geçiriyoruz arada hava almaya çıkıp çay içiyoruz falan elişi için gerçekten hiç vaktim olmuyor yoksa herkese iğne oyalı yazma yapmışım anneme gelince kalmış söyleyip duruyor yapsam iyi olacak

Marketten döner dönmez yapacağım harika fikir :))
IMG_9803.PNG kızlar ben yolladım geçen böyle çıktı faladdin daha güzel kız

Kızlar folik asid kullanıyormusunuz ve ne zaman başladınız.? Ben bu Cuma kullanmaya başladım sanırım biraz geç kaldım.

Folik asit eksikligine bakilmali aslinda,ve gerekiyorsa b12 vitaminiyle birarada kullanilmali.
Ben ilk gebeligimi ogrendikten sonra basladim.

yok canım 32 günde birdi genelde

Ya kuzum bilemem tabii ki nedenini ama gidisata gore bakarsin duruma.Kotu dusunme yine de yerlesmede olabilir.
Benim kahverengi lekelenmem iyi bisy degildi sadece o yuzden yazinca dikkatimi cekti.

Kızlar elisi mı yapmaya başlasak acaba

Valla zamaniniz varken yapin,kurslara gidin :) Sonra cocuktan hic vakit bulamiyorum diyebilirsin :)))))))))
Cilt bakim kursu fln ne guzel olur aslinda :)))))

sen ne güzel çalışıyorsun işte orda vakit geçer biz evde yapacak birşey bulamıyoruz
güzel olmuyor işte daha çok stres oluyor keşke bende evde olsam ama çalışmaya mecburum tek maaş asla yetmiyor birsürü düğün borcu var daha canım. mecbur olduğum için çalışıyorum. piyasa kötü aylardır maaş almıyorum. elin yanındasın yeri geliyo ağzına ediyo öyle kolay olmuyor yani. içerde alacağım çok çıkamıyorumda. keşke durumumuz iyi olsada bende evde olsam illaki üretirdim birşeyler ben boş durmam birşeyler yapar satardım gene

güzel olmuyor işte daha çok stres oluyor keşke bende evde olsam ama çalışmaya mecburum tek maaş asla yetmiyor birsürü düğün borcu var daha canım. mecbur olduğum için çalışıyorum. piyasa kötü aylardır maaş almıyorum. elin yanındasın yeri geliyo ağzına ediyo öyle kolay olmuyor yani. içerde alacağım çok çıkamıyorumda. keşke durumumuz iyi olsada bende evde olsam illaki üretirdim birşeyler ben boş durmam birşeyler yapar satardım gene
kız bizimde bir sürü düğünden borcumuz vardı altınları paraları verdik bitti şükür anlıyorum seni ne kadar zor

kız bizimde bir sürü düğünden borcumuz vardı altınları paraları verdik bitti şükür anlıyorum seni ne kadar zor
bizim bitmedi işte daha çok kendi çabamızla yaptığımız için yetmedi azını kenara atalım dedik babamı kaybettik o arada çok harcadık 9 bin de onun borcunu ödedim ben nereye yetişiyim. diyorum ya herkesin derdi çok ben de çok şey yaşadım ama hala gülebiliyorum. Bunada şükür diyorum. Enerjim herşeye rağmen yüksek. Tek derdi olan kendiniz gibi görmeyin herkes savaşıyor hakediyor kazanıyor. Boş beleş mutluluk olmuyor malesef. 8-9 bin kadar daha borcumuz var içerdeki maaşımı alsam hemen hemen kapatacak öyle düşün okadar var yani keşke her ay alsamda güle oynaya gelsem işe

X