Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
11 gun ne icin?Regl mi yoksa kontrol mu?

Bazisi konusarak atlatir bazisi yenilenerek canim.
Ben şöyle böyle takilmayim diyerek ornek alabiliriz sadece :) Ama dedigine katiliyorum bende yapici ve yasadigimin bana ogrettigi bisey olduguna inanirim hep.
Enerjini hic dusurme :)
aynen bata 11 gün var daha ben dertlerimi önüme dizip düşünüp durmam tamamen etkiliyor hasta ediyor direk mideme ve kulağıma vuruyor. Bu insanların kendi elinde bence kendine acımak yerine olmadımı bidaha dene bidaha dene olana dene

Evet doğru canım, benim kafa allak bullak oldu ya ondan yanlış yazmışım 28 ekim yazıyodu takvimde. Yani adetimin 27. Gününde olmam gerekiyodu bugün 31. Gün

Ya bende 2 takvim var biri pepapp diğeri P.C diye bir takvim, Pc’ye göre bat 28 Ekimdi Pepapp 29 Ekim :)

Adete 8 gün test yaptım negTifffff:kızgın:artik bıktim her ay negatif gormekten

aynen bata 11 gün var daha ben dertlerimi önüme dizip düşünüp durmam tamamen etkiliyor hasta ediyor direk mideme ve kulağıma vuruyor. Bu insanların kendi elinde bence kendine acımak yerine olmadımı bidaha dene bidaha dene olana dene

Zaten etkilenme kuzum daha cok var sevilmelere sevmelere devammm :)))))))

Katiliyoruummmm
Gun gecmeden test yapilmasinnn
Regl vucudun kendinede isaretidir kizlar oncesinde ogrenmek cok onemli degil zatennnn
Hadi totem yapalimmmmm :KK19:

YAŞADIKLARIM BANA ŞÜKRETMEYI ÖĞRETTİ SABIRI DÜŞÜNSENE 9 AY BERABERDIK ONUN ICIN HER SABAH KALVALTI YAPARDIM BİR SÜRÜ ALIŞVERİŞ YPTIM HEYCANLA HEVESLE HERKESIN DOĞUM HIKAYESINI OKUYODUM BENIMKI NASIL OLCAK DIYE MERAK EDIYODUM YIKILDIM AMA COK ZOR ELBISELERINI YIKADIM HAZIRLADIM UTULEDIM ANNESNIN KUZUSU BAK ONUN ICIN HAZIRLADIKLARIMIN RESIMLERINI ATAYIM SIZE BAKIN

Canım Allah bidaha yaşatmasın çok zor tahmin edebiliyorum yani her türlü kayıp zor ama seninki çok daha zormuş o kadar büyüt hazırlık yap.. Ama tevekkül ediyoruz işte herşey Allahtan ne yapalım kimseye yaşatmasın dilerim.. Senin de en kısa zamanda yeniden bebişin olur sağlıkla kucağına alırsın umarım :dua:

Kızlar ben geçen ay 36.günde adet oldum bu ay 29.günde başladı kahverengi geliyor düzensiz değil mi sizce

Test yapmadan önce hamile kaldığımı biliyordum, hissettim, hamile olduğuma eminim, daha ilişkiden sonra hamile kalacağımı anlamıştım diyen tüm kadınlara hayranım gerçekten ya.. Ben ruhsuz muyum neyim? Hamileysem hiçbişey hissetmiyorum neden nedenn :kızgın:o_O:kızgın:

Ister istemez hep beraber düştük negatif çıkan testler kırmızı kartlar bneim de moral gitti :KK43:
Hayır ya gitmesin moralin Allah a şükür sağlıklısın bugün değilse diğer ay olmadı diğer ay illaki olacak ama üzüldüğün yanına kar kalacak belkide böyle çok üzüldüğün için seni ters etkileyecek bukadar düşürme moralini lütfen

X