Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Normalde benim yarın adet olmam gerekiyordu cuma günü iki damla pembe kan geldi c.tesi biraz yoğunlaştı pazar kesildi dün sabahta iki damla pembe kan geldi yine ve hiç adet gibi değildi normalde ölürdüm sancıdan ve su gibi akardı yoğun olurdu

YERLEŞME KANAMASI OLABILIR CANIM :KK71:

Bugün adet olcam gibi hissediyom inşallah olmam. Hamile kalanlar da hep adet olcak sanıyomış dimi dimi inşallah olmam amin :dua::dua::dua: :halay:

çok zman geçti hatırlamıyorum tam ama aynen hasta olacam sandım. onu net hatırlıyorum birsürü ağrı kesici içtim. dikkat edemedim çünkü beklemiyodum kaza yani. çok ağladım yapamam dedim allahım şimdi cezasınımı çekiyorum bilemedim

Merhaba kızlar ben evleneli 2 yıl oldu bu ay ilk kez denedik:emir_bebek: daha yolun başındayım. İnşallah hepiniz çift çizgileri görürüz bat 16-17 kasım. Biraz geç yumurtlamam oluyor sanırım sat tarihim 14 ekimdi o şeffaf akıntı dün ve önceki gün geldi normal mi?
Tam yumurtlama donemindesin o zaman canım bugünleri iyi degerlendir

çok zman geçti hatırlamıyorum tam ama aynen hasta olacam sandım. onu net hatırlıyorum birsürü ağrı kesici içtim. dikkat edemedim çünkü beklemiyodum kaza yani. çok ağladım yapamam dedim allahım şimdi cezasınımı çekiyorum bilemedim
inşallah bi iki pembe nokta da görürsün ben gördüm kızımda ozman kesindir koş hemen pardon ya koşma :KK70:

Kızlar ben işyerinde pet bardak bulamadım kullanılmayan bir çay bardağına yaptım yok böyle birşey ya ilk idrarım olduğu için mi böyle oldu rengi anlam verebilmiş değilim tabi telefonunda etkisi var biraz

Eklentiler

• 1A7D97EB-C2E3-4B7C-AE00-3E4FEF730262.jpeg
    1A7D97EB-C2E3-4B7C-AE00-3E4FEF730262.jpeg
    48,8 KB · Görüntüleme: 175
  • 78D95C47-C4D2-402D-976B-3402FFCE26F5.jpeg
    78D95C47-C4D2-402D-976B-3402FFCE26F5.jpeg
    53,2 KB · Görüntüleme: 166
Benim de aynı sizin ki gibi sat 14 ekim ovulasyon testi yapıyorum daha bugün koyulaşmaya başladı geç yumurtlama oluyor galiba zaten döngüm 33 gün falan test yaparsanız yumurtlama günü ile fikir edinebilirsiniz dedğiniz akinti dün falan geldi benm de ilk deneyisim 5 aylık evliyim

ovülasyon testi denemedim ilk ay olduğu için abartmayım dedim akıntı ile tahmin etmeye çalıştım o günleri değerlendirdim. inşallah ikinci aya kalmaz ama kalırsa gelecek ay ovülasyon testi denerim mutlaka. aynı günlerde olmamıza sevindim birlikte takip yaparız. hadi hayırlısı :KK49:

Ya inşallah canım ben de olumsuz tabirleri okumadan geçtim zaten hemen :KK49:

Kızlarr merveeeeeeeee717 merveeeeeeeee717 ve A ALYAESEN ya bugün adet olursam? Boşu boşuna gitmiş olucam daha çok üzülcem zaten dün üzüldüm :bicak:
Herşey bugüne bağlı adetim geldi geldi, gelmedi yarın gidicem merak etmeyin :-)

Yarın da gitmezsen zaten seni grupda dovecegiz :halay::halay::halay:

Puff çok canım sıkılıyor kızlar ya vakit geçmiyor işimde yok boş boş oturuyorum :işsiz:

X