Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Çünkü iğneden hemen sonra çatladı yumurta bi hafta boyunca gün aşırı yap dedi adetime 10 gün kaldı bugün kontrole gittim artık yapma dedi 1 yıldır istiyorum ben:)
Bazen adetten hemen sonra yada hemen önce hamile kalan da var yumurtlamaya bağlı kalmak ne kadar doğru bilemedim inş olur Kuzum

Çünkü iğneden hemen sonra çatladı yumurta bi hafta boyunca gün aşırı yap dedi adetime 10 gün kaldı bugün kontrole gittim artık yapma dedi 1 yıldır istiyorum ben:)
Bazen adetten hemen sonra yada hemen önce hamile kalan da var yumurtlamaya bağlı kalmak ne kadar doğru bilemedim inş olur Kuzum

benım 3 gebelıgım oldu ıkısı kurtaj sonuncuda tam oldu hersey yolunda dedım dogumdan bı kacgun önce kaybettım 9 ay hamılelık surecı 7 ay da vucut kendısını toplasın dıye bekledım bu ayla 2 aydır denıyorum hakkımızda hayırlısı

Ben bu ay ovulasyon testi yaptim yumurtlamam gecti cuma gunuydu, ikincikez yumurtlama olabilirmi

Şu yumurtlama zamanını bu kdr takmamalisin canım gerçekten çok yordu kafanı

benım 3 gebelıgım oldu ıkısı kurtaj sonuncuda tam oldu hersey yolunda dedım dogumdan bı kacgun önce kaybettım 9 ay hamılelık surecı 7 ay da vucut kendısını toplasın dıye bekledım bu ayla 2 aydır denıyorum hakkımızda hayırlısı
Çok üzüldüm canım inşallah olur geçmiş olsun

Cok uzuldum canim insallah bu kez saglikli kucaguna alirsin bebegini

Allah gonlune ferahlik versin..
Insallah cok bekletmeden gelir bebis saglikla kavusursunuz..

X