Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet bende aynısını yaptım hep o iki arada denk getirdim bu ay dediğim gibi temmuz Doğum istemediğim için full adetten sonra çalıştım olmaz diyip rahat ol emin ol olacak
Canim hergun mu calistiniz yoksa gun asiri mi, cunku ben ovulasyon zaman hergun calistim ve acaba kotu mi yaptim bilmiyorum bazilari gunasirk diyor

Canim hergun mu calistiniz yoksa gun asiri mi, cunku ben ovulasyon zaman hergun calistim ve acaba kotu mi yaptim bilmiyorum bazilari gunasirk diyor
Adetten ertesi günü hergün çalıştım ben genelde sabahları daha iyi olur diyorlar ben dediğim gibi hep iki adet arasında denedim 5 ay olmadı bu seferde olmaz diye temmuz bebeği olmaz diye çalıştık tuttu

Kizlar bat 2 kasimdi ancak akintim kahverengi geldi son gebelik testimi yaptim ama oncesinde çok sıvı tuketimi oldugu icin olabilir mi acaba tek çizgi cikti ama ovulasyon testi 2 cizgi cikti kafam karıştı

Sol bacağımın arkasından kasların gerildiğini hissediyorum resmen akşamdan beri. Eğer bu ay da hamile değilsem bilemiyorum artık..

Kizlar bat 2 kasimdi ancak akintim kahverengi geldi son gebelik testimi yaptim ama oncesinde çok sıvı tuketimi oldugu icin olabilir mi acaba tek çizgi cikti ama ovulasyon testi 2 cizgi cikti kafam karıştı

Sıvı tüketimi etkili tabii canım yarın sabah ilk idrarla yap elinde test varsa

Bi yerde bi hadis okumuştum adetten hemen sonra 5 gün içinde olan bebek erkek diğer 5 8 arasında olanlar kız diye hadistir ama nasıl du tam hatırlayamadım bulunca ekliycem

Bi yerde bi hadis okumuştum adetten hemen sonra 5 gün içinde olan bebek erkek diğer 5 8 arasında olanlar kız diye hadistir ama nasıl du tam hatırlayamadım bulunca ekliycem

Yumurtlama günü ilişkiden erkek bebek olacağı söylenir genelde, yumurtlamadan 2-3 gün öncesinde ise kız ihtimali yüksekmiş. Ne kadar doğru bilinemez yaşayan varsa paylaşabilir bilgileniriz

Gebelik testini baz almak daha doğru sanki ... Azcık bekleyelim bakalım

Merhaba canim, gorumcem 1.5 yasindaki kizini emzirirken hamile kaldi.3 aylik hamile ve hala kizi emziriyor.

Evet bende aynısını yaptım hep o iki arada denk getirdim bu ay dediğim gibi temmuz Doğum istemediğim için full adetten sonra çalıştım olmaz diyip rahat ol emin ol olacak
Yani adet sonrası bergunmu yaptınız canım.ben 10 günden itibaren gün aşırı yapmıştım.hergun oluncada sperm kalitesi dusèr diyorlar

çok sağol cnm benim tiroidim yavaş çalışmaya başlamış kan testinde çıktı hap kullanmaya başladım onun çok etkisi varmış.

Gecmis olsun canim.Benim de troit hormonlarim normal ama geri planda antikorlar calismaya baslamis.hasimato troiti adayiyim

Kızlar benim bat 3 Kasım di ben 3 kasımı beklerken erken geldi şuan sadece çamaşırımi değmiş pembelik var ama kasiklarim adet agrisindan sabaha başımda agirir iki gün beni kivrandirir sonra tama gelir soğan kürü de yapmıştım ve inanarak. Geçen ay de kucuk küçük kistler olduğunu söyledi galiba onlar bırakmıyor. Geçen yıl bu ay 5 aylık hamileydim şimdi yavrum yasasaydi 7 aylık olacaktı ve ben hamile kalmamak için korunacaktim kadere bak kim bilir yarın ne olacağını Rabbim hayırlısını versin hepimize inşallah

Kizlar size sorayim siz bilirsiniz.. simdi bi arkadas oglunun dogum gunune cagirdi. Bebek gormeye gidememistim. Zaten toplamdada iki kez gorustuk bu ucuncu olacak ama eslerimiz gorusuyor.. sizce ne alinir????

Amin canim.. cok uzuldum bebegine cok gecmis olsun.. insallah en kisa surede yeniden hamile kalip sagliklica kucagina alirsin yavrunu.. bebek yoksa erken gelmesi daha iyi bence bosuna ucgun acaba varmi diye beklemeyeksin :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…