Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kizlar size sorayim siz bilirsiniz.. simdi bi arkadas oglunun dogum gunune cagirdi. Bebek gormeye gidememistim. Zaten toplamdada iki kez gorustuk bu ucuncu olacak ama eslerimiz gorusuyor.. sizce ne alinir????
Oğlanmış pardonnn Papyonlu falan takımlar oluyor bitecik öyle bir takım altına da güzel makosen denilen papuçlardan var veya farklı bir model sıradan ama en iyisi

Kizlar size sorayim siz bilirsiniz.. simdi bi arkadas oglunun dogum gunune cagirdi. Bebek gormeye gidememistim. Zaten toplamdada iki kez gorustuk bu ucuncu olacak ama eslerimiz gorusuyor.. sizce ne alinir????
Kıyafet veya oyuncak olabilir canım. Eşinin yakınlık derecesine göre fiyat artar / azalır :) bazı insanlar her kıyafeti beğenmiyor ama oyuncak çocuklar için vazgeçilmez olduğundan sanki daha makbul. Bebek sevinirse annesi de mutlu olur kanımca

Son düzenleme:
Tatlım sen zaten geç yumurtlamışsın. Bir de biliyorsun ki her gebenin beta değeri farklıdır. Sabah ilk idrar olması da etki edebilir. İlk günlerde HCG katlanarak artıyor, dün çıkmayan bugün çıkabilir. Testin ölçtüğü değeri aşması gerekiyor idrardaki HCG miktarı ki pozitif çıksın.

Güüünaaaydııınn kızlaaarrr
Bol bol bebiş haberleri alacağımız mutlu ve güzel bir gün olsun inşallaahhh
Bu sabah bende hala gelen giden yok tam 30 gündeyim inşallah gelmez

Hepsini biliyorum da kuzum insan o heyecanın psikolojisine girince kaptırıyo kendini biliyosun işte Negatif çıktı diye çok üzüldüm ama benim gibi olan arkadaşlar sonradan hamileğini öğrenenler var onlardan da moral aldım İnşallah benim bu gecikme de bebiştendir canım

O kadar gaz verdik test yap diye ama 17. gün yumurtlamışsın onu bilmiyordum. 3 gün çok fark eder idrarda. Hâlâ adet olmadığına göre, bugün bi ara test alıp sakin kalarak yarın ilk idrarla deneyebilirsin..
Günaydın bu arada

Sen kalk git bir kan ver heyecan dan duramıyorsun :)

Bekmekkk ahhh beklemek :)

Ay benim hatam aslında canım söylemedim ki nerden bileceksiniz :) Gerçi ben de ilk defa bu ay bu durumu farkettiğim için aklıma bile gelmedi..
Hatta az önce takvime baktım ben 17 de değil 18. Günde koyuyu görmüşüm aaa

Sonra 29.gün idrarda çıksın diye bekliyoruz.. yarın sabah anca çıkar gülüm

Merhaba kızlar benimde bat geçti 13 gün oldu geçeli 7. Gün kan testi yaptım negatif doktor 3 gün sonra yine gel dedi cesaret edip gidemedim mide bulantısı çok fazla var birde adet olacak gibi hissediyorum ama olmuyorum

Ovulasyon testinden mı anladın canım

Diren eyy delfin diren aslında sağlık ocakları çok basit şuan gidip verirsin yarın sabah elinde :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…