Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Çıka
Senin adına çok sevindim canım keşke benim de çıksaydı ama nasip
çıkar inşallah moralinizi yüksek tutun bende 5 aydır deniyorum hatta bu ay bebek istemiyordum korunmayı bile düşündüm olmuyor zaten deyip korunmayı bırakmıştım bide aynı kürtaj gibi sprail aldırdım ben ilk kuvetle almaya çalıştılar alamadılar sonra histeroskopi oldum 5 ay önce dizinde olur sadece stres yapmayın yeter
Ay evet ama onu denemicem kokusuna dayanamam
çamaşır suyunu bende 3 ay önce denedim sabah kalktığımda yoğun bir baş dönmesi mide bulantısı yaşadım dedim kesin hamileyim stresten bide adet günün bir gün geçti çamaşır suyu karbonat idrar bekletme diş macunu hepsini sırasıyla yaptım üstelik güya ben gebeyim arkadaşım gebe değşl her ikimize denedim testi ikimizinkide gebelik gibi olmuştu inanmayın yani o testlere

Ben daha deniyoruz falan bile demedim istemiyoruz sanıyor .. Uzakta da olduğumdan aklına taksın istemiyorum Ben bile kendimi böyle bilmezdim bebe diye delürdüm

Aynı belirtileri bende yaşadım adet günüm yarın testi 6 gün önce yaptım pozitif çıktı dünde idrar testim pozitif çıktı dizinde iyi haberleriniz bekliyoruz inşallah
Sağol canım Allah razı olsun inşaallah sağlıkla gelir benimde bu sefer.. hayırlı olsun gebeliğin Allah kucağına almayı nasip etsin.. senin artı belirtilerin varmiydi canim

Ben daha deniyoruz falan bile demedim istemiyoruz sanıyor .. Uzakta da olduğumdan aklına taksın istemiyorum Ben bile kendimi böyle bilmezdim bebe diye delürdüm

Bence de en iyisini yapmışsın canım. Ben de hiç kimseye demedim annem 5dk uzaklıkta ama hiçbişi bilmiyo yazık olursa inşallah o zaman söylerim. Şimdiden söylesen yok mu yokmu her ay daha büyük stres olcak zaten yeterince yapıyoz :))

Lh değeriyle hcg değeri arasında bi bağlantı var mı bilmiyorum günüm gelsin ben ovulasyon testi de yaparım gebelik testi de
ben bunu baya bir araştırmıştım hbcg yükselince lh hormonu mecbur yükseliyormuş. ve bir başka topiklerde okumuştum bu sorunun cevabı kesinleşsin diye hamile olan arkadşlar ovu. testi yapıyorlar ve kopkoyu çizgi çıkıyor diye onaylamışlardı.

Sağol canım Allah razı olsun inşaallah sağlıkla gelir benimde bu sefer.. hayırlı olsun gebeliğin Allah kucağına almayı nasip etsin.. senin artı belirtilerin varmiydi canim
Bel ağrım göğüslerim adet günüme 15 gün kala şişti kaşıklarımda aynı değişik bir batma oluyordu henüz mide bulantısı yaşamadım adet günüm yarın çünki çok erken testte erken çıktı ben hamile olduğumu göğüslerimden anladım

Kızıyor bana korunmayın falan diye de ah garibim kızı kendine dert etri haberi yok

O zaman otomatikmen ovulasyonda da çıkar gebelik .. Bunu duyduğum iyi olmadı elimde bolca var günlük yapar yapar niye kızarmadı diye kendime birde onu dert ederim

Ben de güvenmiyorum da işte zaman geçmeyince insan sarıyor ya ondan :) çok geçmiş olsun sonunda gelmiş bebiş ne güzel. İnşallah benim de geç döllenme falandır bakalım bi kaç gün daha beklicem

1 ay denemedik 3 aydır deniyoruz canm yumurtlama günü takvimde görünen sanıyordum test yapınca erken olduğunu öğrendim
Daha çok yeni canım takma hiç bir yıla kadar süre tanıyor doktorlar.. erken yumurtlama olabilir tabi adetten bitiminde hemen yumurtlayan bile duydum

Peki erken gebelik testi mi normal test miydi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…