Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canim bizim icin de dua et, ins hepimize ugurlu gelir bu topik, testi resim atabilirmisin bizde gorelim :)
testim.jpg

Cok sagol tatlim, rabbim sizede isteyen herkeze en kisa surede saglikli sihatli bir bebek nasip eder insallah. Rabbim kimseye doktor doktor bebek aratmasin insallah amin

ayrica testi yapar yapmaz cikti cift cizgi, normalde 3 dakika beklemen lazimmis. Ama her halukarda pazartesi tekrar test yapcam

• Beğen
Reactions: D-E
Ben her hamilelik belirtisini kendimde görmeye başladım psikolojik olarak :halay::halay::halay: Midem bulanıyor , koku hassasiyeti , yorgunluk , uyku isteği , baş dönmesi :işsiz: Şu takıntılarımdan kurtulmam lazım :KK49: Var mı yok mu diye diye fenalıklar geçireceğim :emir_bebek::emir_bebek: Daha öğrenebilmeme de çok var :deli: Böyle takıntı yaptıkca olacağı varsa da olmayacak zaten :eek: Hanımlar bu arada gebe kalmanın engellerinden biri de idrar yolu enfeksiyonuymuş . Bende de çok sık olur . Var mı içimizde enfeksiyonu sık olan ? Geçirmek için neler yapıyorsunuz :KK15:
Ben de de var enfeksiyon iltihap. Sut maydonoz buhari yapıyorum 2. Günüm dün soğan suyuna başladım ve süt maydonoz buhari bitince de doktorun verdiği fitil i yapicam

Dogru diyon kiz ne biliyim eczaneye mi gidiyim ? Ofisteyim caktirma suan yogun bir sekilde calisiyormusum gibi yapiyom. Ogle arasinda gitsem olur aslinda hemen gidip alsam sonra idrar testini yapsam cikar mi sizce.

Agzini hayra ac kendime sozum var eger bu ay hamile degilsem kendimi 1 ay nadasa yatircam onumuzdeki ay belki toprak daha verimli olur diye :KK45::KK45::KK45:

Git al canım ben öyle yaptım ikisinde de erken testten almıştım :)

Kızlar yumurtlamam bitti üç günü degerlendirdik gerisi allaha kaldi

Kuzum bu test nasıl yapılıyor hala anlamış değilim :KK43:

Ben her hamilelik belirtisini kendimde görmeye başladım psikolojik olarak :halay::halay::halay: Midem bulanıyor , koku hassasiyeti , yorgunluk , uyku isteği , baş dönmesi :işsiz: Şu takıntılarımdan kurtulmam lazım :KK49: Var mı yok mu diye diye fenalıklar geçireceğim :emir_bebek::emir_bebek: Daha öğrenebilmeme de çok var :deli: Böyle takıntı yaptıkca olacağı varsa da olmayacak zaten :eek: Hanımlar bu arada gebe kalmanın engellerinden biri de idrar yolu enfeksiyonuymuş . Bende de çok sık olur . Var mı içimizde enfeksiyonu sık olan ? Geçirmek için neler yapıyorsunuz :KK15:

Benim de kronik sitsitim var :KK43:

Kızlaarrrrr günaydın ;
Ben kırmızıları gördümmmmm:duduk::duduk: İnşallah sizlerden güzel haberler bekliyorum.Bizimkisi Kasıma kaldı.Kasımda aşk başkadır yerine bebişiş başkadır diyorum
:KK70::KK53::confused::confused::KK70:
İns canım hayırlı haber ins Aralık'ta gelir :)

:anneadayı::anneadayı::anneadayı::anneadayı::anneadayı::anneadayı::anneadayı::anneadayı::anneadayı::anneadayı::anneadayı::anneadayı::anneadayı:

HAMILEYIM

kizlar bat 28 ekim ama erken test yaptim bariz cift cizgi hamileyim galibaEn Büyük TÜRKİYE

Cooookkk sevindim güzelim Allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin :)

Canım benim bat 3 Kasım iki gündür karnım sis davul gibi bı kaç gündür midemde bulantı gibi şeyler var ama ben pek ihtimal vermiyorum. Benim adete 2 yada 3 gun kala sivilce çıkardı bu sefer yumurtlama döneminde çıktı öyle anlamda bekliyor kaç gündür ağzımın tadı yok bugün goguslerim çok şişti. Ama ben hayal kırıklığına uğramamak için kendimi hamilelige inandirmiyirum bakalım 9 gün var bata

Canım benim de bat 4 Kasım biraz daha duygularını dizginlemek çalış bizim için çok erken olabilir

ayrica testi yapar yapmaz cikti cift cizgi, normalde 3 dakika beklemen lazimmis. Ama her halukarda pazartesi tekrar test yapcam

Kız sen ne ara gidip de aldın helal sana :)
Esin haricinde kimseye söyleme Allah korusun birşey olur millete onu anlatmak çok zor kendimden biliyorum

Git al canım ben öyle yaptım ikisinde de erken testten almıştım :)

Kuzum bu test nasıl yapılıyor hala anlamış değilim :KK43:

Benim de kronik sitsitim var :KK43:

İns canım hayırlı haber ins Aralık'ta gelir :)

Cooookkk sevindim güzelim Allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin :)

Canım benim de bat 4 Kasım biraz daha duygularını dizginlemek çalış bizim için çok erken olabilir

Kız sen ne ara gidip de aldın helal sana :)
Esin haricinde kimseye söyleme Allah korusun birşey olur millete onu anlatmak çok zor kendimden biliyorum

ee sen git al dedin eczaneden bende aldim :halay::halay::halay::halay:

hemencik eczaneden gelirkende lavaboya girdim sipsak yapiverdimEn Büyük TÜRKİYE darisi sana canim nede olsa payin buyuk erken ogrenmemde :KK45::KK45::KK45:

Kızlaarrrrr günaydın ;
Ben kırmızıları gördümmmmm:duduk::duduk: İnşallah sizlerden güzel haberler bekliyorum.Bizimkisi Kasıma kaldı.Kasımda aşk başkadır yerine bebişiş başkadır diyorum
:KK70::KK53::confused::confused::KK70:
Kaç kasım canım?

X