2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

k.bakma arkadasm ama su ab falan ne bilmiyom ama 6gun embiriyon varmis o daha kaliitelidir 6gune kadr beklemis cnkuu

Amin insallh allhim her isteyene versin boyle oldugu icin bazen evlendigime bin pisman oluyorum deneyecem insallh olur insallh hamile kalirim allhim hepimizin yuzune baksin kimi cok ister yaradan vermez kimi istemez pes pese hamile birakir

Çok üzüldüm rabbim gönlünüze göre versin inşallah hayırlısı olur sizin için Allahım kimseyi evlat hasretiyle sınamasın insalah bence denemenizde fayda var ümitsizliğe kapılmayın vardır Rabbimin bir bildiği inşallah başarı olur ilk tedaviniz

Bende öyle canım bilmiyorum inan. 6.gün daha iyi ise ilk denemede niye koymadılar acaba

Aynen öyle benide ilk o düşündürdü ben şuan dondurulmuş olanlarıniz daha kaliteli diye biliyorum yanlış olmasın yinede ama 6. Gün e gideni neden transfer etmediler ilk denemeniz de ? Tutmama sebebini ne olarak gösterdiler peki

Tutmama sebebi için birşey demediler canım. İlk deneme moral bozmaya gerek yok, dondurulmuşların var devam edicez dediler.
İlk deneme olduğu için inan sudan çıkmış balık gibiydim soracağım şeyleri hep unuttum ama bu konu acayip kafama takıldı

Kızlar merhaba hepiniz tecrübelisiniz. Ben ilk tüp bebek tedavimden negatif aldım ilaçları bıraktım 3 gün sonra adet oldum . Adetim 7 gün sürdü her zaman ki gibi . Adetin bitiminden 5 gün sonra yine kanamam.olmaya başladı . Sizce bu normal bir şey mi böyle bir şey yaşayan oldu mu

Allah allah geçerli bir sebebde söylememişler aslında evet ilk deneme de tecrübe biraz daha az oluyor heyecandan ne deseler tamam diyoruz kabulleniyoruz merkezine yani doktorlarına sor bi gittiğinde hani neden boyle birşey oldu de kafana takip stres yapma kendine canım 2. Tedavine güze başla son olur hayırlısıyla inşallah

Amin insallh allhim her isteyene versin boyle oldugu icin bazen evlendigime bin pisman oluyorum deneyecem insallh olur insallh hamile kalirim allhim hepimizin yuzune baksin kimi cok ister yaradan vermez kimi istemez pes pese hamile birakir
Canım Allah yardımcın olsun inşallah ne olacağı hiç belli olmaz sen normal yoldan gebe kalmışsın bu büyük artı tüp bebek yapsan tutma ihtimal yüksek yeterki yumurta bulunsun amh düşük ama hiç bişeyin sonu değil bu sitede çook örnekleri var

Normal bir durum gibi görünmüyor bence bi dr a görünmelisin ha eğer kanama lekelenme gibiyse olabilir ama adet kanaması gibi ise dr a mutlaka görün ciddi bi durum olacağını sanmıyorum ama herzamn temkinli olmak lazım bu arada inş bir daha ki denemende olumlu sonuç alırsın.

Kızlar hepinize selamlar bende yazamadım kusura bakmayın umarım herşey yolundadır inşallah hamile haberlerinizi alırım dualarımdasınız. Egehanezra inş yarın pozitif diye haber verirsin kuzum benm Rabbim yardımcın olsun içimden bir ses seninde tuttu diyor hadi bakalım

insallh cnm insallah herkes oyle diyor tanidiklarim öldü merktan herkes bugn yap dedi ama bn 12 gunu bekledim hep insallah gzel haberler aliirim yarn olsun bi an once inssallah tutarsa esime aksam sürpriz ypcm be2k kyafetlrri koyup etcem anlasn diye

Teşekkür ederim arkadaşım yurt dışındayım doktorum türkiye de kaldı telefonla da ulaşamadım . Yarın tekrar arayıp soruyum . Adet şeklinde değil lekelenme şeklinde .
Sizinde tedavileriniz hayırlısıyla pozitif olur inşaallah teşekkür ederim cevabınız için .

Ayyy inşallah canım o süprizi yapmak nasip olur. Bencede yarın yap garanti en doğrusu

Ne demek canım. Yoğun kanama olmadığı sürece lekelenme korkulacak bir durum değil ilaçlardan olabilir yinede dr a sor tabii en iyisi. İnşallah hepimiz için hayırlısı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…