2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

insalllah bnde gzel snuc alirim insallah hic hrycanli degildim bugn heycan basladı insallah gzel seylerle gelirsin bebegin kalpp atislarini telefona cek anı olarak kalsn:emir_bebek::anneadayı:
aklıma gelmemsti canım çekerim mutlaka inşallah güzel şeyler söyler doktorumuz bir problemle karşılaşmayız,,seninde güzel haberlerini alırız yrn inşalla h

einsallah gzel haber alirim bebekleri okadr cok seviyorumki insalllah bnmde olur. en iyisini yapiyossun siyah üzüm ye kuruyemis falan meyve ye meyve suyumdan uzak dur bn oyle yapiyorum bide nrmalde tatli yemek bu aralar cok tatli yyorum normalde üşüyen biriyim bu aralar sıcak basiyor :halay: sen suan ilac igne kullaniyoormusun

Evet canım öyle yapıyorum bol bol yiyorum onlardan hazır meyce suyunuda hiç içmiyorum. Ayy hadi inşallah hepsi hamilelik belirtisidir canım benim :anneadayı: iğne kullanmıyorum hiç canım sadece sabah akşam 1 adet progestan kapsül kullanıyorum coraspin kullanıyorum gün de 1 tane birde folidoce kullanıyorum başka yok sen kullanıyor musun iğne falan

Evet canım öyle yapıyorum bol bol yiyorum onlardan hazır meyce suyunuda hiç içmiyorum. Ayy hadi inşallah hepsi hamilelik belirtisidir canım benim :anneadayı: iğne kullanmıyorum hiç canım sadece sabah akşam 1 adet progestan kapsül kullanıyorum coraspin kullanıyorum gün de 1 tane birde folidoce kullanıyorum başka yok sen kullanıyor musun iğne falan
hmm bol bol suda iç. evet bn crinone jel hıbor igne baya yakiyor
estrofen hap coraspirin folibol kullaniyorum

inşallah cnm bizimledirler :emir_bebek: belirti olarak goguslerim sis hele bugece hic yatamadm ggslerden kasik agrisi kramplarim oldu vucudumda ve yuzumde sivilce ve lekeler ooldu adet sancısı gbi agrilar bide dun esimle yuruyuse cktik kac gndur evdeydim baya sancm oldu esim sagolsun hic kaldirmiyo isimi o yapppiyo gine arada kacamak yaparak islerimi yapiyorum:halay::halay:
Sizin kaçıncı gününuz aynı belirtiler bendede var bugün 8. Günüm

cnini skma ne insallar var okadr deniyo umutsuz anda oluyor.senn kac denemen olmustu
Ben hic denemedim canim 9 yasina girecek bir evladim var cok sukur ama cocugumun babasindan ayrildim
Yillar evvel sonra esimi cikardi allh karsima beni oglumu bagrina basdi evlendigim ay hamile kaldim 4.5 aylikdi dusuk yapdim malesefe iki sen olacak sonrasinda adet duzensizlerim basladi ayni ayda iki defa adet olmaya basladim turkiyede amh bakdilar 0‘12 asla cocuk sahibi olamazssin tup bebek
Sansin bile yok denecek kqdar az dediler esime soyleyemedim ailesi bir yandan bebek bebek die die beni bunalima sokdular en son anlatt
Esime o sorun etmedi cok sukur ama onunda hakki baba olmak aylardir uzuntuden mahvildum.

Ben hic denemedim canim 9 yasina girecek bir evladim var cok sukur ama cocugumun babasindan ayrildim
Yillar evvel sonra esimi cikardi allh karsima beni oglumu bagrina basdi evlendigim ay hamile kaldim 4.5 aylikdi dusuk yapdim malesefe iki sen olacak sonrasinda adet duzensizlerim basladi ayni ayda iki defa adet olmaya basladim turkiyede amh bakdilar 0‘12 asla cocuk sahibi olamazssin tup bebek
Sansin bile yok denecek kqdar az dediler esime soyleyemedim ailesi bir yandan bebek bebek die die beni bunalima sokdular en son anlatt
Esime o sorun etmedi cok sukur ama onunda hakki baba olmak aylardir uzuntuden mahvildum.
allah haylisini versin hersey allah bilcegi sey okadr insana diyolar olmaz tuo bebekle bile olmaz diyorlar ama oluyor sennde olur umutsuzlanma imkann varsa yaptr bikere belki rahmin incedir ondan düşük olmustur tanidigim biri oyle olmustu ümidini asla kesme allahm yardm ediyo

allah haylisini versin hersey allah bilcegi sey okadr insana diyolar olmaz tuo bebekle bile olmaz diyorlar ama oluyor sennde olur umutsuzlanma imkann varsa yaptr bikere belki rahmin incedir ondan düşük olmustur tanidigim biri oyle olmustu ümidini asla kesme allahm yardm ediyo
Amin insallh allhim her isteyene versin boyle oldugu icin bazen evlendigime bin pisman oluyorum deneyecem insallh olur insallh hamile kalirim allhim hepimizin yuzune baksin kimi cok ister yaradan vermez kimi istemez pes pese hamile birakir

Amin insallh allhim her isteyene versin boyle oldugu icin bazen evlendigime bin pisman oluyorum deneyecem insallh olur insallh hamile kalirim allhim hepimizin yuzune baksin kimi cok ister yaradan vermez kimi istemez pes pese hamile birakir
aynn oyle istemeyenn olur birakirlar allagm bizede nasip etsn

Kızlar saçma bir soru olabilir kusura bakmayın ama cok merak ettim
Şimdi benim ilk denememde 2 tane embriyo transferim oldu 4ab ve 3ab tutmadı
Yarında dondurulmuşlarım ile 2.tedaviye başlayacağım Allah'ın izniyle. Toplam 3 tane dondurulmuşum var.
2 tane 5.gün 2AB 1 TANE 6.GÜN 5AB dedi embriyolog
şimdi hangileri kaliteli olmuş oluyor ?

X