2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

insalllh cnm alllhm hepimize nssipp etsn bugn mide bulntm var hafiff
Umarım tutunmuştur canım. Aslında 5.gün embiyonun tutunma ihtimali çok yüksek ama işte nasip o yüzden çokta umut vermek istemiyorum ama sanki tutmuştur gibi hissediyorum seninkide umarım yanılmam

benimki mecburiyetten canım çok isterdim bulunduğum yerde tüp bebek merkezi olsun rahat rahat gideyim ama yok malesef darısı bize inşallah ikizlerin :)

bizde bi problem yok canım 3 kez klomen 1 kez aşılama (6 yumurta oluştu) oldu ama tutmadı. doktorum 6 yumurtayla bile aşılamada tutmadıysa bi kez daha deneyelm olmazsa tüp bebek dedi ama folikül oluşmuş bu ay hiç bişey kullanma dedi bir ay daha boş geçiyo ben de artık beklememek için tüp bebek yaptırmak istiyorum ama tahlilleri verdiğimde aynı ay başlamazlar mı tedaviye yoksa sonraki ay mı başlıyolar yazdığını yanlış mı anladm acaba

inşallah bu son olur canım sorun neydi ki ne zaman yaptıracaksn belli mi
Başta eşimde ileri haraket 0 dı o nedenle başladık ilki tutmadı ikincisi tuttu enfeksiyon geçirdim düşük yaptım sol tüpüm düşükten tıkanmış ama bilmeden 3. denemeyi yaptık kimyasal oldu merkezi değiştrdm 4.ye başlayamadık hala ameliyat yaptı önce ooo baya bi karışık benim inş son bi test yaptı FSHR gen testi oda normal çıkarsa başlicaz artık. Amh 1.4 tü 2 ay da 0.99 a düştü yani arka arkaya sorunlar ama sabır

Aynı ayda başlayabilirler canım herşey yolunda görünürse tabii. Ama adetin 2. Günü git en azından 1 gün kârın olur ilaçaları falan ayarlarsın hem

Bir sıkıntınız yoksa ki yazmışsın bişey yok diye yani tedavi edilecek bir durum varsa önce ona bakılır diye sordum.hemen başlarlar büyük ihtimal söylersinizde bu ay olmak istiyorum diye.hormon testi kan testi falan isterler inşallah hormonlarda bir sıkıntı yokturdur.eğer kabul ettilerse yumırta takibini başka yerde yapmanıza orda bile yaptırırsın tahilillerini yumurtan iğnelerle belli bir boyuta ve sayıya gelince gidersiniz toplama ve bi süre sonra transfer yapılır ücretinide ona göre konuşun yarı işlem yok gibi :) bende başladım bu ay tüp bebeğe ankaradayım genartta yaptırıyorum şuan iğne ile yumurta takibinde doktor bizdede bişey yok bakalım ne olucak.yumurta kalitesi önemli iyi beslen yumurtan kaliteliyse hertürlü gebe kalırsın merak etme inşallah ikimiz içinde hayırlısı olur.

Umarım tutunmuştur canım. Aslında 5.gün embiyonun tutunma ihtimali çok yüksek ama işte nasip o yüzden çokta umut vermek istemiyorum ama sanki tutmuştur gibi hissediyorum seninkide umarım yanılmam
insallah cnm dun gündüz kasiklsrim ağırdı midem bulandı aksmda karin ağrısı cook korktum gece uykuda bile allahm olsun hayrli sağlıklı olsun diye sayiikladigimi biliyoorum ruyamda pozitif oldugunu diyolar sevinemiyodum alllahm hayıra çevirsin insallah bende gzel haber alırım

İns guzel hbrler duyariz bizlerede umut olursun cnm

insallah cnm gzel haberlerle gelirim ilac saatim oldugu icin geçe kaldm brazdn gtcem hastaneye

Ayy canım benim senin için inşallah com güzel bir gün olur hemen yaz burayada sabırsızlıkla bekliyorum Allahım inşallah hayırlı sonuçların olur

Ayy Allahım çok heyecanlı dualarim seninle canım inşallah hayırlı sonuçlar alırsın

İnşallah pozitif sonuç alırsın inan bende çok heyecanlandım ne kadar zor olduğunu bilirim Allah yardımcın olsun inşallah ama ben pozitif olacağına inanıyorum
ay insallah kizlar hep icimden byle 250 300leri gorup hamile oldumu ogrencekmisim geliyo insallah oyle olur az kaldi sonuca

ay insallah kizlar hep icimden byle 250 300leri gorup hamile oldumu ogrencekmisim geliyo insallah oyle olur az kaldi sonuca

Ayy inşallah canım benim inşallah ayy şuan çok heyecanlandım valla kendi sonucumu öğrencem gibiyim rabbim yardımcin olsun inşallah canım

Egehanezra Canımm ne yaptın aradılar mi çok merak ettim inşallah müjdeli haberler verirsin bize Allahımin izniyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…