2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Merhabalar arkadaşlar 2. tüp bebek denememiz.İlki kimyasal gebelikle sonuçlandı. İkinci denenmemizde, iki blastokist transfer edilmişti . 7 şubatta transferin 12. günüydü ilk kan testimiz yapıldı değer 1036’ ydı .Doktorumuz sağlıklı bi değer olduğu bilgisini verdi .Tekrar kan istemediler.Bir dahaki gelişinizde keseyi görmeyi planlıyoruz dendi. 22 Şubat ta gideceğiz .Dualarınız bizimle olsun

Hayırlı olsun bebeğiniz, Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşaallah hangi merkezde yaptırdınız?

Insallah gorursunuz canım keseyıde benımde sabah transferım var ınsallah bende guzel haber alırım

Arı sutunu transferden dsonradaonrafa yıyebılırmıyım acaba bı bılgınız varmı
Onunla ilgili hiç bir fikrim yok dr a danışın. Ama şunu biliyorum organik arı sütü kullanılmasını dr larda tavsiye ediyor hamilelikte de kulanılmasında bir sakınca yok ama yinede ne olur ne olmaz danışmak lazım. Arı sütü benim dr da öneriyor

Eses07 cnm hayirli olsun rabbim guzel bi gebelik yasatsin ve hayirlisiyla sagsalim kucagina almayida yasatsin inss senin kacinci deneme ve sorun neydi acaba neler yaptin anlatir musin kisaca bize umutlanalim bizde ins

transferin ilk günü eve geldigimde gece hep sol kasigim ağrıdı batmalar oldu ilk 3 gün yattım hep geceleri oldu batmalar daha sonra ara ara dewam etti,,çabuk yorulmaya başladım,,şimdi de dewam ediyor ilk günkü batmalar özellikle geceleri,,ama bünyeden bünyeye değişir bazılarında hiç belirti olmayabiliyor,,öğrendiğime göre ilk hamileliklerde batmalar ilk günlerden itibaren fazla oluyormuş damarlar genişlediği için kasıkta batma ve ağrılar başlıyormuş,,dr un sitesinde okudum sabah,,ama herşey test gününüzden sonra başlıyor daha yoğun olarak,,

Eğer olmazsa kaç gün soner adet olunuyo
17 şubat aynı zamanda adet gününe denk gelmesi lazım eğer tutmazsa adet olursun bi kaç gün gecikedebilir adet kanaması ilaçlardan dolayı. Progestan kullanıyosan dr onu keser adet grürsün. Ama inşallah tedavin gebelikle sonuçlanır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…