2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Eses07 Eses07 cnm hayirli olsun rabbim guzel bi gebelik yasatsin ve hayirlisiyla sagsalim kucagina almayida yasatsin inss senin kacinci deneme ve sorun neydi acaba neler yaptin anlatir musin kisaca bize umutlanalim bizde ins

Sağol canım
Benim ilk deneme
herhangi bir sorun yok
Polikistik over dendi
Adetlerim düzenlidir benim
Memorial hastanesi Antalya
Umudunu yitirme Nasip işi bu iş
7 yıl bekledim bende
Asla umudunu yitirme lütfen

Merhabalar arkadaşlar :KK54:2. tüp bebek denememiz.İlki kimyasal gebelikle sonuçlandı. İkinci denenmemizde, iki blastokist transfer edilmişti . 7 şubatta transferin 12. günüydü ilk kan testimiz yapıldı değer 1036’ ydı .Doktorumuz sağlıklı bi değer olduğu bilgisini verdi .Tekrar kan istemediler.Bir dahaki gelişinizde keseyi görmeyi planlıyoruz dendi. 22 Şubat ta gideceğiz .Dualarınız bizimle olsun :dua::KK200:

Maşallah kan degeriniz çok güzel çıkmış rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah herşey gönlünüzce olsun :KK36:

Kızlar transferim yapıldı 5. Gun 2 embriyo transferim oldu 20 subat test günüm rabbim hayırlısını versin inşallah güzel haberler alırız hepimiz çok heyacanlı ve tuhafım Allahım isteyen herkese nasip etsin inşallah :dua:
geçmiş olsun canım bol bol dinlenmene bak şimdi inşallah zaman çabuk geçer zorlu bekleyiş başlamış

geçmiş olsun canım bol bol dinlenmene bak şimdi inşallah zaman çabuk geçer zorlu bekleyiş başlamış

Ayy inşallah canım benim dinleniyorum valla geldim eve yatıyorum şimdiden o kadar heyecanlıyım ko nasıl geçecek 10 gün Rabbim hayırlı sonuçlar versin inşallah :KK36:

Aynen canım daha erken belli olur inşallah tutunurlar Allahım inşallah ama ben test günüme kadar bekleyeceğim idar testi falan da yapmayacağım yinede inşallah guel sonuçlar alırız :dua:
Canım transferin hayırlı olsun, hayırlısıyla tutunurlar sende müjdeleyenlerden olursun inş, Eses07 Eses07 gözünüz aydın bundan sonraki süreçlerinizde iyi olur inşAllah , pozitifi gören arkadaşlar RABB im hayırlısıyla kucağınızda göstersin , pozitif görmeyenlere de tez vakitte hayırlısıyla göstersin inşAllah

Amh değerimi bugün öğrendim 1.57 çıktı değerim. Yaşım 31, ultrasonda 6 yumurtam vardı. Sizce bu değer nasıl ? Tüp bebekte şansım var mıdır?

kinalikadin kinalikadin
Tüp bebekte şansın var tabi değerin ortalama benimde 1.32 sonra 1.4 çıkmıştı dr biraz düşük ama hormonların iyi demişti kimi 1 ve üstü iyi diyor kimi 2 yi kabul ediyor bu değişiyor maalesef. Ama 0.5 ile normal yolla hamile kalan çok sayıda üye var bu sitede istersen araştır amh diye sitede. Yani değerin hem normal yolla olabilecek hemde rahat rahat tüp bebek yapabileceğin değerde. Benimde 2 ay bile olmadan 0.99 a düşmiş bu ay bende anlamadım üzüldüm baya ama testler farklılık gösterebiliyomuş vücudun salımına göre. Çok çok iyi değil ama idare eder.

Kızlar transferim yapıldı 5. Gun 2 embriyo transferim oldu 20 subat test günüm rabbim hayırlısını versin inşallah güzel haberler alırız hepimiz çok heyacanlı ve tuhafım Allahım isteyen herkese nasip etsin inşallah :dua:
Çok güzel canım 2 tane 5.gün embriyosu ile gebelik elde etme oranı yüksek inş Rabbim kabul eder dualarını ve 20 şubatta hamile olduğunu öğrenirsin:dua:Ananas dut kurusu çiğ badem balık tüket su iç çok acılı yağlı yeme sürekli yatma bi tablo yollamıştım buraya önceki sayfalarda vardı 5.gün embriyosu içinde yazıyor rahimde gelişmeler diye dur yine yollayayım linki sende bak
http://www.cocukistiyorum.com/tup-bebek-tedavisinde-transfer-sonrasi-rahimde-gelismeler.html

Tüp bebekte şansın var tabi değerin ortalama benimde 1.32 sonra 1.4 çıkmıştı dr biraz düşük ama hormonların iyi demişti kimi 1 ve üstü iyi diyor kimi 2 yi kabul ediyor bu değişiyor maalesef. Ama 0.5 ile normal yolla hamile kalan çok sayıda üye var bu sitede istersen araştır amh diye sitede. Yani değerin hem normal yolla olabilecek hemde rahat rahat tüp bebek yapabileceğin değerde. Benimde 2 ay bile olmadan 0.99 a düşmiş bu ay bende anlamadım üzüldüm baya ama testler farklılık gösterebiliyomuş vücudun salımına göre. Çok çok iyi değil ama idare eder.
Zaten daha önce 1 kez de olsa doğal yoldan hamile kaldım ama sonucu iyi olmadi ne yazık ki. Hem yaş hem de yumurta rezervi açısından önümde uzun yıllar yok artık bu sebeple direkt tüp yaptırmak en iyisi sanırım. Değerlendirmen için çok teşekkür ederim canım :KK68:

X